Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No dle mého ji Asg fandí jen díky jejím téměř nahatým fotkám,kdyby DM nepoužívala tolik makeupu a neoblíkala se jak laciná.....,tak by si ji ani nevšimnul. Je holt zaslepený jejím vyčpuleným zadkem a to mu brání v tom ji vidět takovou, jaká je. Nejsem žádná zakomplexovaná zrůdička, ale nikdy bych nechtěla skončit jako DM s nálepkou internetová š..... Jako rodič bych se za ní styděla. Omlouvám se, že sem pořád něco píšu,ale já ji vážně nemůžu rozdejchat. Strašně mi vadí, že jí ty malý holky kopírujou a přitom nevědí,jak je to nebezpečný. Je mi jich vážně tak upřímně líto.
    • Tak se zviditelni, projev se, začni ukazovat cestu dětem ty. Ale ne na špatném příkladu Dominiky, ale na svém dobrém, jaká jsi ty. Jdi příkladem, oslov je! Kritika je to nejsnadnější,podívej na lidi, co se kritikou živí (třeba filmoví kritici), většina z nich nikdy nic sama nevytvořila, ale jsou uznávaní kritici děl a lidi je poslouchají, čtou a souhlasí...směšné. Začni dělat něco konstruktivního, budu tvůj první fanoušek a podporovatel a rád se kouknu i na tvůj vyšpulený zadeček a fotky, které nemusí být nahaté.
      • Věřím, že se k tomu dostanu. A čpulit zadek u toho nebudu muset.
        • Tak to se opravdu těším. A klidně čpulit můžeš, získáš větší sledovanost a pak můžeš své myšlenky předávat o to více lidem, které bys jinak ani neoslovila:-) Tak se to dnes taky dělá.
          • Sorry, ale to by bylo pod mojí úroveň. *3* Chytrej člověk dokáže oslovit lidi, aniž by se před nima předváděl.
            • S tím úplně nesouhlasím. Koukni se zpět do historie. Nejvíc lidí oslovili ti, kteří se u toho uměli i náležitě prodat-gesta, intonace, atd. O to víc jsem zvědavý na tebe *3*
  • No jo, Myslivcová ví, že dospělým lidem imponovat nemůže, natož někoho zaujmout, tak se zaměřila na tu nejrizikovější skupinu - malý děcka,ze kterých se snaží vychovat stejnou pakáž jako ona sama. Holky,jestli chcete skončit u tyče nebo v péčku,kopírujte Myslivcovou. Ubohost sama. Kdybych já měla děcka a zjistila bych,že fanděj týhle zmalovaný kreatúře, tak bych ten internet normálně odstřihla a měli by po. Alespoň bych je uchránila od zkaženosti a povrchního, lacinýho stylu života, který by je uvrhnul do špatný společnosti.
    • No vidíš, jak ti Dominika ukázala cestu. Ty teď víš, co nechceš pro své budoucí děti. Tak to je super, ještě že ji máme!
      • Ano, ona funguje jako odstrašující případ. Aspoň pro něco je užitečná.
  • Když už jsi tady Asg, tak mi odpověz na moji otázku, v čem je Myslivcová tak talentovaná. Ráda bych se to konečně dozvěděla. Fakt nevím, kam ji zařadit, do jaké skupiny umělců.
    • Nikdy jsem neřekl, že je talentovaná a natož umělkyně. Pokud bych se měl zmínit o tom, co jí jde, tak je to to, co by mohlo závidět a závidí hodně vrstevníků i starších a to je, že umí upoutat pozornost, rozdmýchávat vášně, probudit diskusi kolem sebe, oslovit davy. Po tomhle touží všichni umělci - herci, zpěváci, celebrity a dokonce i politici. Kvůli tomu se zaprodávají peklu -třeba bulváru atd.
      • Tak ona každá holka, která se lacině předvádí, rozdmýchává vášně a umí upoutat pozornost.
        • No právě, a o tom to je:-) Diskutovat pak můžeme jen o slově "lacině".
          • Ano, ale lacinými holkami lidi většinou opovrhujou a Myslivcová je toho příkladem. Stačí se podívat na její oblíbenost na profilové stránce.
  • Dost by mě zajímalo,jaký idi*t tam k ní dal že je zpěvačka !! :-D já už se můžu jenom smáááát :-D :-D
    • Asi si to tam dopsala Myslivcová sama, aby byla zajímavější. *1* *1* *1*
  • Takže nechme Dominiku žít v jejím smyšleném růžovém světě a nechat ze sebe dělat hvězdu pro malý holky, když jí to baví a její inteligence jí nic lepšího nedovolí, tak proč vlastně ne. Každý je nějaký. Jenom jí ze srdce přeju, aby to probuzení do toho reálného světa bylo co nejjemnější.
    • Nemá se z čeho budit, on už ten svůj reálný svět prožívá a je dost spokojená, takže no problem. Aspoň teda co se jí týká, problém z toho mají v hlavě jiní, že holky především J. a m. *3*
      • Asg jdi se vyšetřit s hlavou potřebuješ to!Problém v hlavě máš z toho akorát ty a ne ti,kdo tu píšou skutečnou pravdu o myslivci,která zná určitě víc ptáků než hajnej v lese(doufám že chápeš jak to myslim),je to vyžilá š*ětka která kazí mylý děcka nic víc a ještě si o sobě myslí kdoví jaká frajerka neni.
        • A jaké vyšetření by to mělo být, abych šel správně? Chápu, že to myslíš tak, jak to znáš. Podle sebe soudím tebe... se říká ne? Jak poznáš milé děcko? Některé jsou tak zkažené, že bych Dominice nedoporučil se s nima vůbec setkat, aby ji nezkazily.
          • Na vyšetření s hlavou nejlíp k psychiatrovi.Já se léčit s mozkem nepotřebuju,mě pracuje normálně narozdíl od tebe Asg.A já podle sebe fakt tebe nesoudím,narozdíl od tebe mám rozum a nemyslím očima a přirozením jako ty.To že si ho honíš nad fotkama Dominiky je nám ukradený,dělej si jak umíš,ale neber nám rozumný názor,že tahle holka rozhodně nepatří mezi hvězdy-i když je to tak,jen si na star hraje a kazí malý nevinný děcka-hlavně holky,který jestli jí takhle budou obdivovat skončej špatně.Například znásilněný od pedofilů a nebo úchylů aj...A nebo rovnou u tyče.Mimochodem to byl překlep mělo tam být napsáno malé děcko.
            • jackie28
              Asg ty jseš fakt pako jdi se vyšetřit,myslíš si že mě zajímáš nebo co?Nebo snad Myslivcová?NE!Jste mi oba úplně u zadku,jediný kdo mi není lhostejný jsou malé děti,které tohleto její chování a vystupování převezmou od ní(většinou jsou to ti,co nevědí z koho si brát vzor)a pak je někdo někde přepadne a znásilní...Jako tuhletu holku by měli vymazat z osobností a její trapný blog nahlásit...
            • Ahoj Jackie, že ses zase ozvala:-) A jak se myslí tím přirozením? Máš s tím zřejmě nějakou zkušenost, když se o tom zmiňuješ. Ty si dělala nějaký sociologický průzkum, že víš, že Dominika někoho zkazila a máš křišťálovou kouli, že tvrdíš, že někdo skončí špatně? Ty se v tom nějak vyznáš, jen pindáš, protože nemůžeš Dominiku vystát a léčíš si nějaký komplex. Jinak by tě nechávala naprosto v klidu a vůbec by si ji neřešila. To ti řekne jakýkoliv psycholog, když si k němu zajdeš. A neboj se toho, na tom není nic špatného k němu zajít. Určitě ti pomůže. Držím ti palce. A napiš, jak si dopadla.
        • Mluvíš mi z duše, problém má jenom Asg, protože nedokáže zkousnout, že ji ostatní vidí v tom pravdivém světle, kdežto Asg na ni vidí jen výstřih a minisukýnky. Asg, my na rozdíl od tebe nejsme slepí a zdravým rozumem dokážeme posoudit, kdo je celebrita a kdo ne. Mám pro tebe blbou zprávu, tahle nádhera si na star jen hraje, nikoho nezajímá, možná jen tebe. Je neschopná a nic neumí, proto střílí do té nejbezbrannější skupiny a to jsou malé holky, které ještě nemají svůj názor a je pro ně snadné k někomu vzhlížet. Bohužel se zhlédly v téhle nicce, která z nich vychovává stejné prostitutky, jako je ona sama. Když jsem byla menší,tak jsem samozřejmě měla taky svoje vzory,ale byli to lidi, co něco uměli, většinou herci a zpěváci a ne nějaká fiflena, která se oblíká a maluje jak d.... a ještě ten svůj zkažený životní styl cpe mladým holkám. No kam jsme to dopracovali.
          • Kam si to dopracovala netuším. A jestli jsi měla jako malá za vzor třeba Ivetku Bartošovou...hmm. Nebo kokainem prolezlé herce a zpěváky...tak dobrý.
            • To jsem vážně neměla.
  • No když svým zdravým selským rozumem posuzuju to, co má napsané v profilu:
    1) zpěvačka - to považuju za urážku všech dobrých zpěvaček, každý, kdo má uši v pořádku, musí uznat, že DM prostě zpívat NEUMÍ - bez debaty
    2) tanečnice - možná umí pár diskotanců,ale tímhle se taky neproslavila,takže je to průměrná diskotanečnice, jakých jsou tisíce
    3) fotomodelka- tohle je vážně přitažené za vlasy,fotomodeling dělají zajímavé dívky, které se umí profesionálně tvářit a zároveň vypadají inteligentně, kdežto DM na svých fotkách akorát špulí pusu, drží se za tváře a kouká někam vsloup, takže sorry, ale fotomodelka neuznávám

    DM je prostě internetem vykvašená rádoby hvězdička pro malý holky, kterým se hrozně líbí, jak se maluje a oblíká. Jiná definice mě vážně nenapadá.
  • Mě tady furt chybí nějaká pointa, vůbec nevím, do jaké skupiny umělců bych ji měla zařadit..vážně nevím, v čem spočívá její mimořádný talent.
  • Asg, když už jsme u toho, tak mi prosím tě řekni, co Myslivcová umí...ale vážně, v čem se projevil její talent, na co je fakt dobrá. Hlavně mi nepiš, že to je dobrá fotomodelka, protože pózovat opravdu neumí, navíc se na všech fotkách tváří úplně stejně, buď má vyčpulenou pusu, nebo zadek nebo (zatím ještě ne silikonem přifouknutý) kozy. Prosím tě napiš mi ale fakt nějaký rozumný a inteligentní argument,abych věděla, čím je vyjímečná a talentovaná. Jo a taky nepiš, že umí dobře radit,protože ty její výmysly by nedokázalo vyplodit ani tříleté dítě.
  • Největší skokani mezi celebritami na českém Googlu 2011
    1.Adele,2.Amy Winehouse,3.Steve Jobs,4.Dominika Myslivcová,5.Bruno Mars,6.Tomáš Klus,7.Rihanna,8.Agáta Hanychová,9.Katy Perry,10.Angelina Jolie

    Parádní umístění, co by za to některé hvězdy daly. Jak to vidíte letos?
    *3*
    • Jo z těch lidí, které jsi vyjmenoval, jsou všechny ostatní celebrity, každý něco umí, jsou to buď herci, zpěváci, modelky, Adele a Amy mají krásné hlasy a miliony prodaných CD po celém světě, taktéž Bruno Mars, Rihanna, Katy Perry, Angelina - vynikající herečka, Tomáš Klus - známý písničkář, u Hanychový bych trochu polemizovala,že něco umí,ale budiž, je to modelka, pan Jobs - zakladatel úspěšné společnosti. No a Myslivcová - ta je tam buď jen do počtu nebo jí to někdo zaplatil,aby tam mohla figurovat..páč jsem pořád ještě nepřišla na to, v jakém oboru je talentovaná a co vlastně dokázala krom foceních úchylných fotek, na kterých většinou vypadá jak mentálně postižená s tou načpulenou hubou.....
    • Tohle nic neznamená.....ještě nedávno byla Myslivcová zde v Top TEN osobnosti na 4.místě a teď se propadla bůhvíkam. Takže tohle je dost vrtkavé. Ale mě je to fuk, i kdyby byla na prvním místě, tak jí to nevydrží dlouho, tohle není žádná celebrita, ale uměle nafouknutá bublina, která nic neumí. Navíc ji uznávají jen pošahaný puberťačky, které až dospějou, si budou makat na čelo, jak se jim něco takovýho mohlo líbit, ano, tohle je hvězdička jen pro teenagery na nižší úrovni, dospělí a chytřejší teenageři z ní mají jen srandu. Neznám nikoho, kdo by jí bral vážně, z mého okolí jí nezná vůbec nikdo. Jednou jsem své sestře ukazovala to její video Barbie girl a ségra se jen uculovala a myslela si svoje. Kroutila nad tím hlavou a po pár vteřinách odešla. Co jinýho taky?? Všichni se jí jen smějou, to jen ona sama si myslí, bůhvíjak není zajímavá a slavná a přitom z ní mají všichni jen prču a jí to vůbec nedochází.:-DDD Ta je dospělá jen podle zákona,ale rozumově ani trochu. Vůbec nechápu, jak někdo může bejt tak nehorázně blbej a dobrovolně se ztrapňovat před celým národem. Ale jak všichni vidíme, výjimka se vždycky najde.
      PS: není to modelka, zpěvačka, herečka, moderátorka, prostě nic...tak co teda vlastně je??? Já jsem to furt nepochopila, co ona vlastně je a čím se živí??
  • Hlavně že v 16ti letech nosí výstřih a kozy jí lezou ven. To je to nejdůležitější. Tahle holka skončí někde v péčku. Kdybych takhle chodila já v 18ti letech oblíkaná, rodiče by o mě přerazili všechno, co by jim přišlo pod ruku. Nikdo z nás nechce, aby se takhle mládež chovala, přesto jim to všichni tolerují. Pak se divte, že se tolik mladých lidí namočí do prostituce,když jim to je na takovýchto lidech denně předhazováno jako cool chování. Zkrátka nic pro slušný lidi!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit