Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nápíšeš mi tvoje tel číslo?
  • Muzes mi priste napísat Slovensky. Já ti nerozuměm. Len věm ne to je po našom nei.
  • čauky mňauky
    každý komentář je : jak to děláš , ty jsi sexy atd...
    jen vám chci říci že asi 2 roky jsem hodně cvičila a takto to dopadlo zkuste t taky a né žádné colly a chipsy ne ne ne.
    tak Čauky mňauky
    Dominika myslivcova,Pinkslivcová
    • Myslíš že mam hrát len na kytaru nebo na saxofon. Teda prepačt. Si moje nejoblíbenějše Dominika. Takža dám ti ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano ano a ano. A kdo nie tak je hloupý.
    • Dakujem že si nám odepísala. Tak ahojky. Tvoja fanynka zo Slovenska. Dáme ti eště edno ano ano ano ano ano a ano. Tak ahoj
  • No ty sju tak sexy. Ako to robíš? No tak ešte ednou ti davam velké ano. A prepačŤ mi to. ža ti písam slovensky. my hrajeme na kytaru a na saxík a housle. to ja vit. No a ednou mi kytara spadla dole. Mame i německého ovčáka Plutiga. Teda prepačt Pluta. Lenža moja mamčka mu ríká plutigo. to ja madarsky pluto. No a já sa volám Sofia Kollárová. A je mi 10 rokou. Som z Velkého Medera.
    • Ahoj. Ako sa voláš? Já som to zapoměla. Dnes mam sve 11 naroděniny. Ještě ednou prěpačt. Zě ti písám slovensky. Som tu len eden týdon a nenaučila som sa ešte česky. A pluto ma už po nekolikate kousle do noha. Tak zatom ahojky.
  • Ako to robíš že si tak krasna. To u nas na slovansku ve velkém mederu nikdo jako ty neně. Já ti dám ano. a kdo nie je hlupák *14*
  • Čauky MŇauky
    Jelikož mám narozeniny rozhodla jsem se že zajdu omrknou tyto stránky . =D
    předem Děkuji za vaše komentáře (vetšina je hezká)
    hlavně bych vám chtěla říct aby ste se chovaly slušně a nepsaly sem žádné p***viny atd tak
    Čaky mnaky *4* *15*
  • Ty jsi tak dokonalá poradíš?
  • it is beautiful and i have not cocky advice videos from dominica.the best barbie girl *4*
  • Je to mladá mačka mi sa páči nie že by som bola lesba, ale namyslená mi ani nepríde a aj keby jo tak kto by nebol pri takomto bohatstva a taká mačka *3*
  • Znám tě Dominiko teprve pár dní a vím že si dobrá. :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší