Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi super a to PINK RAP si složila sama? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jsem tvoje velká fanynka.Jsi dokonalá chtěla bych být jako ty.
    *14* *14* *14* *3* *3* *3*
  • dnes jsem se sní setkala ličila mně na modelingu je to užasna osoba.
    Vy co ji osobně neznate tak ji nenadavejte
  • Emilidzex
    Proč musíš být růžová? vždyť růžová je pro pidi děcka , mě na základce říkali že jsem bárbína a jak jsem jim ukázala ten tvůj pink rap tak tě všichni začali nenávidět a mě nechali na pokoji , fakt sry ale nejsi ani trošku můj vzor
  • Ahojky Domi poslochám tvoje písničky a mám tě moc ráda chtěla bych jsse s tebou nikdy sejít ale vim že to neni možný tak aspon koncert nebo něco dej vědet děkuji pa pa pa
  • Domů jsem zoofala strašně se mi líbí jeden kluk ale já nevím jak mu to mám říct Domů prosím odepis mooooooooc dekuju cauky mnauky

  • Ahoj Domi bydlíš v baráku ???
    Odepiš please. *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14*
  • domco porad mi jak na kluki mam jednoho ale někdo mu řekl že mam nekoho jiniho porad mi ja si to snim mam urovnat *4* please
    • Neporadím nejsem Domča Myslivcová !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      HEČ HEČ poraď si sama
      • Heč heč? to je tvá odpověd no dobra, dělej jak myslíš ale talhle jsi drzá a namišlená
  • Domco muzez mi ric jak na kluky jo me chteji kluci ale je tady jeden kteriho fakt milulu a nevim jak nanej
  • A zpívá jak Dylini Mindz
    Hlavně ze je růžová a vobarvena na blond

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší