Přejít na výpis diskuzí

Dominika Myslivcová

OSOBNOST 26.12.2008 
2066 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak namyšlenou holku jsem ještě neviděla.. zamysli se nad sebou jak se chováš, a jak se chováš k druhý.. to že pomáháš dětem s dětstkých domovů,tak to je nic.. takhle mezi normální lidi nezapadneš..
    • Ako sa opovažujes nebudes pomlouvat muj idol
  • Jsi super kukam se na tebe 1den a už vym že jsi nej
  • Ale nepoznám ťa tak neviem presne aká si :/ Prepáč vypadáš byť super baba :) chcela by som mať takú sestru aká si ty :)
  • Domčo potřebovala bych od tebe poradit a to s tím že můj kluk píše mojí nejlepší kamarádce jak jí moc miluje :( A já nevím co mám dělat nikomu to nechci říct :( Prosím poradíš mi Domčo
  • Domčo potřebovala bych z ničím pomoc
    a je to to že já mám rada 1kluka už 4roky a on mě ne :(
  • Bože mmuj Dominika Je nejlepší holka na světě ale každý má chyby a její chyba je to že:je ta nejlepší aje jí 20 tak dospěla a mužete bejt radi že je to nejlepší holka ne světě *3* *3*
  • Ahoj Domčo všechny tvoje písně jsou nádherné a není to jen jedna jak všichni říkaj pink rap jsou to všechny písničky, všechny písničky byly a jsou moc dobry I LOVE DOMINIKA MYSLIVCOVÁ :)
    *3* *3* *3* *4* *1*
  • bohudik
    Miluji Vás a zbožnuji Dominiko
  • ahoj Domco moc se mi libi pisnicka love pink *4*
  • Ahoj domco od tebe se mi libi pisnicka pink red tu uz umim na spamnet jo a jses pekna holka ale nedel ze sebe 10 letou holku ze jses barbina *4* *4* jo tak se mnej a poslechni nase rady jo tak cusky moje blondate pusinky cau cau cau

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší