Přejít na výpis diskuzí

Dominika Stará

OSOBNOST 14.10.2009 
155 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • clark

    she is winner ...!!!

    krásná holka s pěkným hlasem přeju ji aby to vyhrála Dominika je asi nejlepší z těch všech co tam jsou =D
  • Si suprová zpěvačka.

    Ahoj Domčo, jsem tvá fanynka, moc by jsem ti přála aby ses nevzdávala a zpívala tak krásně jako zpíváš teď. A jak tě teď to poslední kolo kritizovali z toho si nic nedelej, pro mě si to zazpívala skvěle.

    Tvá fanynka Eliška.
  • ashleynka24

    JUUU DOMČA

    ahoj dominiko včera si to rozjela *4* *4* *4* aj s mončou *14* *14* *14* proste geniálne *4* *4* páčil sa mi aj šmajda ale iba včera *15* *15*
  • pavelkable

    Pozdrav

    Ahoj Dominika
    Prajem Ti štastnu cestu v superstar
    Pavel z Trutnova ČR *3*
  • sara.jenni

    Je nejlepší!!!!!

    Doufám, že Dominika vyhraje je nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A s Mirem Šmajdou by nměli být spolu, oni se k sobě velmi hodí, moc jim to spolu sluší!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* Kdyby to měli vyhrát dva tak určitě oni!!!!!!!!!!!! Prostě NEJLEPŠÍ!!!!!!!
  • božíí

    Domča je skvělá..Jen se bojím že příští kolo vypadne *10* protože ze Šmajdy sou udělané všecky holky,Bendig to samé a Chodúr ten je jasný ve finále už kvuli tomu že byl Objev roku....Domča by to podle mě měla vyhrát protože jediná z nich umí zpívat...Šmajda neumí kromě rocku zazpívat nic jiného což je strašné minus,bendig neumí pořádně vyslovovat a chodúr strašně na ten hlas tlačí... *9*
    • vanessavk

      Re: božíí

      Domča nesmie vypadnúť!! *9*
  • clarush88

    domča to vyhraje!!

    dominika umí skvěle zpívat už dlouhou dobu jí fandím a myslím si že je nej *3* *14* *1*
  • :)

    Domča je uple sQwelááááááá moc jí fandim,nesnášim ty kecy co vedou Bagárový fans na její diskusi že Domča neumí zpívat,že mela radši vypadnout ona než ta trapka Bagárová..Domča je skvělá,me příde Monika dcl namyšelná,moc si o sobe myslí..-můj názor
  • neregistrovany uzivatel

    podle me si ta nejlepší, nejsimpatictejsi a nejuzasnejsi superstar.......mocinky ti fandim doufam ze ted nevypadnes *9* ja nechapu nektere jak muzou nekomu fandit ktery zrovna ani zpivat neumi ale ty jsi pro me kazde kolo zazpivala uplne fantasticky *4*
  • nwm

    Jsi nejlepší a nejhezčí ze superstar (kéž bych se narodil v Šamoríně)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší