Přejít na výpis diskuzí

Dominika Stará

OSOBNOST 14.10.2009 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivina8

    Domča :-)

    Dominika si fakt super,držim palečky:-))))
  • ahojky

    myslím že nemáš šanci domčo i al *13* *13*
  • wendy92

    Bude Dominika na řadě??

    Lidi tedka v neděli musíme poslat Dominice nejvíc hlasů vůbec, protože je pravděpodobně na vypadnutí.. je to sice moje favoritka ale všichni ti tři kluci co tam jsou, at si říká kdo chce co chce, tka jsou dobří a mají obrovskou podporu a bojím se a mám obavy že ted je Dominika na řadě.. pokud někdo neposlal hlas tak ted je největší a poslední příležitost, protože je fakt v největším ohrožení. Pokud by náhodou nevypadla tak za týden už stoprocentně, to už nemá cenu jí pak hlasy posílat. Proto jí pošlete nejvíc hlasů tedka, protože to bude asi její poslední bo předposlední kolo. Myslím že bysme se měli pokusit ji tma ještě udržet.. tak do toho *3* *3*
  • wendy92

    Dominika je na řadě

    Dominika je v nějvětším ohrožní!!!Pravděpodobně dneska vypadne tak pošlete všichni hlasy at se tak nestane!!!!!!!
  • mačí

    nesnášim jí já chci at dneska vypadne konečně!!!! *1*
    • maki14

      Re: mačí

      ...umí zpívat...,ale nudně a bezvýrazně....ve výškách kvičí.... *8*
      • Re: Re: mačí

        super aspoň někdo má rozum a umí říct svůj názor!!! *5* *5* *5* *5* *5* *5*
    • Re: mačí

      vis kdo tetka vypadne smajda dominika je oproti nemu 100krat lepsi *3* *3* *3* *1* *1*
      • Re: Re: mačí

        nic lepšího nemáš už se nudím čtením těch píčovin *5* *5*
      • Re: Re: mačí

        A kdo vypadl dřív Dominika a víš proč protože Miro je lepší a lidi ho mají radši!!! *15*
  • podařilo se

    No a je to podařilo se dominika postoupila díky našim hlasům a chtěl bych vám poděkovat že sme jí udrželi v soutěži ale překvapilo mě že vypadl Honza Bendig doufal jsem že to bude Miro Šmajda ale potom co jsem slyšel v rádiu že Pavel nedvěd ( Šmajdovo bratranec) ho podpoří kolika telefony bude možné a myslim si že tohle by tak být nemělo.
    • Re: podařilo se

      Jo a Nedvěd se píše s velkým N je to příjmení...
    • kecáš kraviny

      Miro je lepší než Dominika a narozdíl od ní má mozek a nekvičí při vejškách jako když zabíjejí prase *3* .A s tím jestli mu někdo pošle mraky hlasů a pokaždý z jinýho telefonu to je věc dotyčnýho zakázaný to není.Tak se neser!!! *5* *5*
  • Vše nej . *2* *2* *2* *3*
  • pavelkable

    velké ovace

    Ahoj Dominika
    Neděle veče byla pro mě super líbilo se mi to jen tak dál až do toho finále. Pavel z Trutnova ČR cakajda@humlak.cz *14* *14* *14* *3*
  • d

    Upřímně řečeno je nudná a nevýrazná
    • Re: d

      plně stebou souhlasím,nemá tam už dávno co dělat *9*
    • hellraiser

      Re: d

      Praveze uplne naopak- a navic na svuj vek je i sexy *14* *14* *1*
    • Re: d

      tak to vubec je lejlepsi
    • Re: d

      Dominika je skvělá, skromná, milá a velmi dobrá zpěvačka. Na tom nikdo nic nezmění.Doufám, že ještě alespoń jednou postoupí.
  • lucka.ptackova

    Domčaa=***

    Dominika je v SuperStar jediná, při jejímž zpěvu mi příjemně běhá mráz po zádech...Je tam nejlepší ještě s M. Chodúrem a chci aby ve finále byli právě tito dva a kdo vyhraje to mi pak bude jedno!!! *1* *1*
    • hellraiser

      Re: Domčaa=***

      Jj, taky bych v tom absolutnim finale rad videl tyhle dva zpevaky, kdyz uz zbyle dva favority tam nemam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit