Přejít na výpis diskuzí

Edward Norton

OSOBNOST31.12.2006 0:58
79 příspěvků

Pochází z rodiny s právnickou tradicí; jeho otec je okresním prokurátorem. 1991 vystudoval dějiny na Yale University, kde se začal aktivně věnovat divadlu. Po příchodu do New Yorku se stal členem divadelní společnosti Signature Theater Company; účinkoval mj. v hrách Edwarda Albeeho Fragmenty, Briana Friela Milenci a Johna Patricka Shanleyho Italian American Reconciliation. Ve filmu na sebe výrazně upozornil (Zlatý glóbus 1996 a nominace na Oscara 1996) hned svojí první rolí zdánlivě nesmělého mladíka Aarona Stamplera, schizofrenického a ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    vyhasl
  • Mám Tě moc ráda. Zrovna se znova dívám na tvůj film The Painted Vail, který je úžasný (až na ten konec :( ). Chtěla bych Ti popřát vše nej k narozeninám!!! Hezky je oslav. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *4* *4*
  • sKVELEJ HEREC A NAVIC UMI HRAT. Takovy Wahlberg aneb Patizon hrat neumi, Norton rozhodne jo. Jsem jeho veliky fanousek *1* *1* *1*
  • Edwarde-JSI NÁRHERNÝ CHLAP S NEUVĚŘITELNÝM TALENTEM.
    Nedávno jsem viděla film Barevný závoj-pro mě SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST.
    Tam jsi mě dostal,totálně jsem ti podlehla.
    SKVĚLÝ SKVĚLÝ SKVĚLÝ
  • Jeden z nejlepších herců, co znám. Viděla jsem s ním Červeného draka, Iluzionistu, 25.hodinu, Loupež po italsku, Rabín kněz a krásná blondýna a Barevný závoj. Všechny patří k mým nejoblíbenějším.
  • penelopeo
    Taky jsem nevěděla, že má tak hodně fanoušků. *8* Ale já se k nim přidávám už pěknou dobu. Ve všech filmech, které jsem s ním viděla byl naprosto úžasný, např.: V Iluzionistovi, Klubu rváčů a Červeném drakovi! Opravdu,... kam se na něj hrabe Brad Pitt! Má fakt takový divný hlas, ale je to můj nejoblíbenější herec. Miluju ty jeho štěňátkovský oči!!! *14* Neuvěřitelný herecký talent mu nechybí v žádném případě a přímo překypuje charizmatem. Já jsem mu naprosto podlehla, na filmy ve kterých hraje bych se mohla koukat neustále dokola!

Samozřejmě mu přeji vše nejlepší, spoustu skvělích rolí... A samosebou štěstí a zdraví. *3* *4* *15*
  • sellyboo
    Všechno nejlepší k narozkám... *15*
  • wow

Ed je uzasny!!!!jsem do neho blaazen *14*
  • Červený drak

Včera jsem s úžasem sledovala film Červený drak a objevila tohoto sympaťáka.
    Už si jdu hledat všechny filmy, ve kterých hrál. Jak to, že jsem si ho doteď nevšimla? Bono i Gere padají z žebříčku mých "vášnivých" chlapů... Prostě jsou tam ty vášnivé, něžné .... oči. *4*
  • ......

Všchno nejlepší k narozkám... *4* Moc filmů jsem s ním neviděla, ale v Klubu rváčů byl dobrej *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit