Přejít na výpis diskuzí

Edward Norton

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wow

    Ed je uzasny!!!!jsem do neho blaazen *14*
  • Červený drak

    Včera jsem s úžasem sledovala film Červený drak a objevila tohoto sympaťáka.
    Už si jdu hledat všechny filmy, ve kterých hrál. Jak to, že jsem si ho doteď nevšimla? Bono i Gere padají z žebříčku mých "vášnivých" chlapů... Prostě jsou tam ty vášnivé, něžné .... oči. *4*
  • ......

    Všchno nejlepší k narozkám... *4* Moc filmů jsem s ním neviděla, ale v Klubu rváčů byl dobrej *3*
  • Happy Bitrhday-40th.

    Happy Birthday Edward Norton and good luck!!!
  • ou jeee!!

    on je proste uzasnej!! *15*
  • to jsem teda nečekala

    Nečekala jsem, že E.N. má tolik fanoušků. Všimla jsem si ho už dávno, ale nikdy jsem tomu nepřikládala takovou míru. V Iluzionistovi, Kultu hákového kříže byl fakt dobrej. Nechci sem psát, jako ostatní, že bych chtěla s ním, to a tamto...určitě by to byla zajímavá představa, ale raději se zaměřím na někoho, koho můžu ve svém životě potkat.

    Je prostě nejlepší!! Kam se na něj hrabe Pitt a ostatní šamponi! *1*
  • charisma

    Neuveritelny herecky talent a ma neuveritelne charisma.Je velmi pritazlivy,sexy a ma v sobe nuveritelne mnozstvi cehosi,co se necda popsat. *3*
    Moci ho osobne potkat byl by to asi jen sen.Clovek s velkym potencialem.Naprosto me dostal *14*
  • edward

    me naprosto dostal jeho monolog pred zrcadlem v 25.hodině,tam byl fakt skvelej *3*
  • fightclub

    Jasně Edík je nejlepší:)a má hrozně zvláštní hlas, hlavně když se směje nebo křičí *3* *14* *14* ůů sexy
  • Edííí!

    Podle mě, podal úžasnej výkon i v Red Dragonovi. Pak souhlasim (ač nerada) se SMOOCHYM, že jeho top léta byla 90. Je to škoda, škoda že stárne... Hulka jsem ještě neviděla, ale doufám že nezklame (jak by mohl XD).
    EDIE BEST ACTOR EVER!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit