Přejít na výpis diskuzí

Edward Norton

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2804

    SMOOCHY

    Hojte!
    Přidávám se k tomu, že Edie je BEST ACTOR EVER!! Sice teď filmy nic moc(možná tak Painted Veil a The Illusionist), ale jeho top byly 90.léta - hity jako Fight Club, Primal Fear, American history X...Ale jeho naprosto nejbláznivější film je Death to Smoochy...kdo neviděl, vřele doporučuji!! Po tom co jste viděli jeho seriózní postavy vás tohle dostane *15* ! Nebo pak ještě Everyone says "I love you", muzikál od Woodyho *3* No já jen ať víte, že jeho filmografie skýtá i vtipné filmy, ne jenom ty na zamyšlení a obdiv *1*
  • Kult hákového kříže

    Ahojda vsem, tak me zase dostal...tenhle typek me neprestane prekvapovat tim, jak hraje *3* Ma takovy mnozstvi ruznorodych roli, ze clovek zasne...naposledy jsem ho videla ve filmu Kult hákového kříže a jak to zahrál bylo excelentni, fakt mazec! *14* Hral Dereka 1 postavu, ale jeji promena behem filmu, neskutercny...verila jsem mu to od zacatku do konce.... *4*
  • blazza

    Norton

    Jeho nejlepsí film je Klub Rváčů ... herecký koncert , Ed je proste kurva dobrej herec *8* *4*
  • je best off

    Edík je nejlepší!!!!Je to výborný herec a nádherný chlap,jeho snímky (viděla jsem všechny jeho filmy) jsou opravdu supr,zahraje všechno a já ho žeru!!!! *8*
  • :)

    Wau...tak jsem viděla Neuvěřitelného Hulka.....a Eda je v něm fakt suprovej:) *4*
    • Re: :)

      zrovna včera jsem taky viděla incredible hulk a úplně famoso film *4* a vypadá zase taaaak dobře *1*
  • Edíí

    http://www.gorilla.cz/article/4634- parodie-edward-norton-vs-pidihulk-v -krute-rezbe-bez-pravidel.html

    h aha *1*
  • ed

    Jo, a když v Praze točil Iluzionistu, tak jsem ho potkala u Masarykova nádraží - respektive jsem ho viděla několik metrů ode mě na ulici - zážitek na celý život. *14*
    • Re: ed

      Božéé! Já bych za to dala cokoliv, kdybych ho mohla potkat... co se dá dělat, šak já ho někde odchytim *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ed

      Jééjda!!! Tak to ti závidím *4*
    • Re: ed

      já chci taky *1*
  • ed

    Doporučuju film Down in the Valley. V tomhle filmu mě Edward dostal nejvíc *1* Závidím Evan Rachel Woodové, která tam s ním hrála. *4* A myslím, že s nikým nechodí. Někde jsem četla, že se zakoukal právě fo Evan Rachel, ale ona začala chodit s Marilynem Mansonem (husa hloupá *15* )
  • Ed

    Ed je prostě miláček *14*
  • Padám na prdel!!!

    Edward Norton!!!!Nikdy jsem nemyslela,že muž-chlap jako je on na mě zapůsobí...Viděla jsem ho už v mnoha filmech a vždy jsem ho jen přešla a brala film s ním jako celek.Až do včera!!!ČéTéčko uvedlo film Prvotní strach a tam mě dostal!!!Je v té roli svým vzhledem celkem nevýrazný,ale jeho pohled,jeho úzce lemovaný obličej a v něm rty,kterými bych se nechala celá olíbat....Ale on nemá ani páru,tak zpátky na zem...Ale snít občas nepřestanu!!!Kdybych si mohla vybrat s kým zhřešit,tak jedině s ním!!!!!
    *5* *5* *5* *4* *4* *4*
    • Re: Padám na prdel!!!

      Stoprocentní souhlas... *14* Bože ten mě bere... ách...
    • Re: Padám na prdel!!!

      Super, snad mi čteš myšlenky, od sobotního večera nemyslím na nic jinýho:-)a pořád jsem si opakovala jeho jméno, abych si ho našla na webu;
      vybavila jsem si ho ještě z filmu Lid verzus Lery Flint a taky ze zdánlivě romantického filmu někdy z 18.stol. někde v Číně (nepamatuju si název). Zkrátka si říkám, jeho potkat ho na živo a úmřít! BTW pochopila jsi v tom filmu, proč arcibiskupa zabil, když ani on nebyl žádný svatoušek? předem dík za odpověď
      • 2804

        Re: Re: Padám na prdel!!!

        zabil ho protože ho(je)zeužíval... celou dobu si hrál na Aarona ale Roye to pěkně sralo....trochu schizofrenní no...ale on je na dvoj role expert:-) Primal Fear to jenom začal:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit