Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Heh.. nemyslíš, že by to bylo už všude jinde? Já si myslím, že jo. Navíc.. podle mě je to práce nějakýho debila co o tom nic neví. Jinak by to bylo už všude jinde :/ *8* *8* *8* *7*
  • iam opet you kotsonest pas dirt on Eleanor. sorry Eleanor
  • Eleanor se rozešla z Loiusem *16*
  • Nenarodila se v Londýně ale v Manchesteru když už:)) *3*
  • my sister eleanor calder
  • jak co
  • odepište vy pipiny
  • máš pravdu *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • joo jasne ja se zase znam s jesy nelson ne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???? protoze jsem jeji sestrenice asi ne !!!!!!!! taky by mne zajimalo jak se stou jeji sestrou znas !!! jestli mas 15 nebo nevim (a ani mne to nezajima) tak ona ma aspon 20 nebo 21.T A K Z E S M U L A ! ! ! ! ! *16* *16* *16*
  • pepina je hrozná

    *16* *16*
  • ?? co?
  • vy ste PIPINY
  • Pepino a co ty otom víš vůbec co výš o mim životě. KRÁVO *10* *10* *10* *10* *10*
  • Máš pravdu Es 4ever *3* *3* *3* *3*
  • ...(anonym) El je jedináček
  • Bacha LS útočí *12* jen chci připomenout že to jaksik nikdo nemůže vědět *16* až budou někde na fotce spolu tak možná uvěřím :P
    btw- nebylo by efektivnější rovnou říct, že má na každém místě kde kluci hrají, klon... když už kraviny, tak alespoň at se zasmějem.. i když tohle taky bohatě stačí.. takže díky, vždy mi rozjasníte den ;) :P
  • No jo má dokonce dvě: Tinu a Gretchen!!! :DDD *11*
  • Ahoj hele to tvrdí Larry shippers že El má dvojče dokonče i trojče. Záleží jenom na tobě jestlui jsi Elounor Shipper-podporuješ Eleanor a Louise v jejich vztah a nebo jestli jsi Larry shipper- podporuješ Harryho a Louise v jejich vztahu. Já chci jenom říct že jestli se mě budete ptát co jsem tak nejsem ani jedno já jsem Directionerka, ale víc se přikláním k Elounot protože si nemyslím že by El byla tak chudá aby si vydělávala touhle ,,prací". To je vše, je jenom na tobě čemu budeš věřit :)))
  • Ahoj promiňte ale mohu se zeptat?:) Jen je pravda že má El nějakou sestru?:\ na internetu píšou že jí prý má a že se sní střídá o Louise nebo co-,- tak se chci jen zeptat je to pravda?:)
  • Však jasné, my ti tady věříme... :P hahaha, ne! ona několikrát řekla že nemá sestry, jo a mimochodem
    http://www.genesreunited.co.nz/search/results?sourcecategory=life%20events%20(bmds)&collection=births%20utf0026%20baptisms&datasetname=england%20utf0026%20wales%20births%201837-2006&firstname=eleanor%20jane&firstname_variants=true&lastname=calder&birthyear=1992&birthyear_offset=2 zkuste si tam dát ,,její sestry" ,pokud rodiče od El její sestry nedali k adopci tak mají asi stejné rodné jméno ne??? blik cvak, smula►praskla žárovka..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit