Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jasně :D Se taky znám s Obamou protože jsem jeho pes -_- :D
  • no žejo *10* *10*
  • TY seš blbá TERETINO *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • NO a co že se znáš s louisem tomlisonem
  • Ahoj co vám Eleanor udělala ste mě urazily jestli se budete ptát proč protože mé kamošky která se na rok vrátila do ČR je to její sestra já se znám s LOUISEM TOMLISONEM *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • Na 110 fotce jí to sekne *3*
  • Přesně, většina co ji hatuje, tak zavidi. Ja ji taky závidím, to je jasné, ale vím, ze sen je sen a nebudu hatovat holku, kterou proste Loui miluje.. Bych se pak sama za sebe styděla
  • jj ať už je nechají na pokoji *16*
  • Vy jste asi totálně vypatlany. Proč toho nenecháté? NecháOu o co vám furt jde? Co vám na El vadí? Proč ji nenavidíte? Co vám udělala? Že chodí s Louisem? Nějakej šašek něco vymyslí a vy tomu všichni jak ti borci věříte? A třeba to ani nemusí být pravda. Už se zklidněte.
  • Bože, vy to tu řešíte a rozebíráte, jako kdybyste o tom rozhodovaly, proč toho nenecháte? LS si myslí to a ES zase něco jiného.. ale pořád se navzájem přesvěčujete a dohadujete, že VY máte pravdu. A jak to víte? jste s nimi snad mluvily?? Když se nebudete navzájem provokovat tak každý bude OK. Důkazy typu ,, na fotce je to jasné" žádné důkazy nejsou, tak uvidíme, ale do té doby by se to snad dalo vydržet v klidu.. Stejně když pujdete na koncert, tak nebudete řešit jak se na sebe podívali, ale budete tancovat, zpívat a užívat si, že vůbec přijeli do takové díry jménem ČR.!!! *3*
  • Co tu nadáváš, někomu koho neznáš? Pak jsi sama kra*a :'(:/:P
  • nepripada vam v galerii na 47 fotce jako miley cyrus
  • hele!!!NA TEBE NO COMENT TY KRAVO!! *10* *10* *10*
  • to video je nej :D :D a LS tak si jděte na LS stránky :P
  • hele tys to asi nepochopila
  • proč je tam odkaz na zerrie? ty sou okey
  • ano tak to bylo myšleno :) *4*
  • A zapomnělas dodat, že se objevila její čtvrtá, naprosto identická sestra ;);):P

    Bože tohle už je fakt na psychinu.
  • Bože ty jsi ale ..(nenadávám), jak chceš, mel si to svoje, kecej di to dokolečka dokola, když ti to dela dobre a cítíš se pak chytre a lip..
  • Hej vy jste tak vypatlaní že to až bolí... Jak mužete ku*va napsat do povolání Louisovo přítelkyně, když už tak Louisova!!!!! Jsem LS ale nechápu jak to bylo myšleno to Louisova přítelkyně... Jestli jste to mysleli jakože jí hraje a dělá pro Modest, tak to je potom Ok... :D a sorry ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit