Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty jsi normálně kulovej blesk hele :DDD to je starý že má dvojčata :PP
  • Polovina vás tady má pravdu.. Ti dva se mají rádi, tak proč jim v tom bráníte?? Myslíte si ,že když jí budete vyhrožovat smrtí, tak, že tomu pomůžete?? NE, Louis si ji bude víc bránit a přestane nás mít VŠECHNY mít rád, jak teď má!! Vzpamatujte se - stejně žádná z vás s ním chodit nebude -_-
  • Hej jako newim co proti ní máš! El je hodná , milá, S Louím jim to sluší.
    Ani ji neznáš tak jí laskavě nenadávej a takové kecy že je p*ča, ku*va apod. si strč někam do pryč ! *10*
  • janinka474
    Nechápem čo máte proti Eleanor!
    Páčilo by sa vám keby tak urážali vás. Spamätujte sa!
    Pre info ona má dvojča!!!!
  • Jako sorry, ale tohle je už moc. :'(
    Mylela jsem, že Directioners jsou jedna rodina..ale to jsem se asi dost mýlila.
    Já osobně jsem za to, že když bude s El, budu happy.. a i kdyby se ukázalo, že to tak není a je s Harrym.. byla byc stejně ráda. Ať už je Loui s kýmkoli nemusíte jí "hejtovat", vyrožovat smrtí apod. Nikdo nemá důvod nesnášet ji. Nikdo. Ani já, ani vy, ani nikdo ostatní. Znáte ji snad osobně? Předpokládám, že ne. ;/ Tak se proboha, lidi, zklidněte. Vážně.
    A jinak ten popisek.. "Spekuluje se o tom, že pracuje pro agenturu MODEST a v roce 2011 začala dělat společně se svými domnělími dvojčaty tzv. "beard" Louisovi Tomlinsonovi, aby pomohla zakrýt jeho vztah s Harry Stylesem."
    Oh God... ZA CO?! :OO *13* *13* *8*
  • Nechápu co proti El máte :( ona vám nic neudělala! Nenávidíte ji protože chodí s Louisem? Tak to ste ubohý.. Ona ho miluje a on ji taky copak to nevidíte? Nechápu Larry Shipper, copak vy chcete aby byly gayové? Nic proti gayům nemám ale tohle je už moc. Lidi proberte se! Buďme Direction rodina všichni pohromadě a né rozdělení na 2 půlky (Elounor,Larry).
  • Tak se neposer *16* *16* *16*
  • prebrala mi kluka louis mel byt muj kluk
    *16* ona je pííííííííííp
  • Co to meleš za kraviny prosím tě???
  • maš peniska ? ja mat velmi velkeeeeeeho penisku
  • milovať eleanorku .. je ako velkej chodiaci peniska
    *12* *12*
    ja mť vlasy jak hoveno ale eleanorka mať vlasy ako petržlenka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    ja milovať sama seba .. ja mať moc velky penisko ♥ milovať ho
    je takej sekši jak paradajku
    *8* eleanorka ani nemať penisk
    u
  • oholim si hlavu *16* *16* *16* *16* *6* *8*
  • Jdi do prdelky nebo te tam sama vopcham ty penise
    *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • abys s ním mohla být tak ty co? :P tak nechci ti brát iluze, ale to se ti asi nepovede.. a když o ní takhle mluvíš, tak to vypovídá jen o tom, že jsi žárlivka, co jen závidí :P :P *12* *12*
  • KOnečně někdo rozumnej!! *14* *14*
  • namyšlena barbina,jedovatá ropucha,pi*a ku*vička kr*va kéž by ho nechala konečně na pokoji *7* *9* *10* *6*
  • Pro ty největší debily píšu že je pravda že El má dvojče ano je to tak.... a jestli jste ji nikdy v životě neviděli tak to máte smůlu protože ona má dvojče Tinu.... Tak držte huby a nevymýšlejte si vy chytrolíni co nic vlastně ani nevíte, najděte si Tina Calder v Google obrázcích a tam s vám vše potvrdí debilové!
  • Prej modelka aha *15* *15* A dvojčaty joo? Ještě aby nějaký měla! *15* *3* Larry Stylinson je jen výmysl někoho kdo spadl z něčeho vysokýho a nebo se styděl zasvoji sexuální orientaci...ale stejně si myslím , že takový věci o jejich soukromí bychom neměli řešit *3* Je stejně jedno o koho je Louis nebo Harry zamilovaní , ale jestli jsou šťastní *4* To je důležitý...Já miluju všechny tři a nejradši bych byla kdyby z toho vznikla švédská trojka *15* *14*
  • Souhlas. *15* *2*
  • nn *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit