Přejít na výpis diskuzí

Eleanor Calder

OSOBNOST 15.2.2013 
450 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele dívky,každá má svůj názor.. Já si osobně myslím že se k sobě moc nehodí,ale to neznamená že jinak Eleanor nemám ráda! El je moc hezká ale nějak se mi víc Loui líbil s Hannah Walker(příde mi že s ní byl šťastnější). *3* Ale když jsou kluci šťastní,my (správné directionerky) by jsme měli být taky. *7* ALE NEJVÍC SE MI LÍBÍ LARRY STYLINSON *14* *14* *1*
  • to už jste si nemohli vymyslet smysluplnější volovinu, než že má dvojče..to už jste si rovnou mohli vymyslet že na každém kontinentu má klon.! když jí nemáte rádi tak tu nechoďte, klidně si myslete, že je s ním jen pro prachy, vaše věc, ale třeba já si to nemyslím a mám pár Loui+ El ráda. a nikdo nemůže vědět jak to mají oni dva..
  • Myslím že o těhlech konverzacích že Louis je s Eleanor strašně štastnej jsou jen výmysli *16* a ted ta aféra s tím že má El dvojče !!! proč tady neřešíte tohle !!! jste fakt magoři a myslím že tady řešíte úplné blbosti !! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Louis není s Eleanor štastný ... El s ním chodí jen pro prachy a slávu !!!!!!!!!
  • Já proti tomu nebojuju :D
    To akorát vy pošahaný ES si myslíte, že gay je nadávka nejhorší ráže -.- Je mi vás líto, vážně... -.-'
  • Tak tohle už je ohrané :DDD
  • nám jen vadí když někdo homosexualitu bere jako urážku :)
  • proč tu má napsané Eleanora?? a co tam s tou modelkou? tak jestli není, tak jí to od tama dejte pryč..
  • LS, bojujete proti tomu aby se jim říkalo buzíci,a sami z nich buzny dělate :/
  • žádná ES a LS! :D Directionerka debilové!!!
  • je naaaaadherna *14* hned bych si to s ni vsechno vymenila *1*
  • Btw, psala jsem to ze sestřina pc, takže je tam její nick (:->), čímž se ti omlouvám zlato
  • nejdříve se nauč psát!! :P a královna nejsem nebo o tom nevím :P ale nejsem natolik vypatlaná jako někdo!!
  • Uklidnit by ses mohla i ty. Přestaň LS házet do jednoho pytle. Třeba já bych Eleanor smrt nikdy nepřála a stydím se za ty, co to dělají.
  • a tebe nikdo ze ty jsi kralovna ne..r mne fakt mne ne.. r *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *12* *12* *12* *12* *10* *10* *10*
  • a ty se sklidni zoe!!!
  • Sakra už by vás měl fakt někdo praštit (LambertGirl) kde jsi LambertGirl přišla na to že je najatá, znáš jí?? nebo ti to snad řekl ten co jí najímal? nebo jak si můžeš být tak jistá!!! nikdo to na 100% vědět nemůže, a jestli tvrdíš, že ty jo, tak jsi husa!! sice tě neznám a ani nechci, ale už jen z toho cos napsala, chápu, že tebe by si asi nikdo nenajmul ani jako nevím na co!! a Louis už vůbec ani kdyby ses do El převtělila :P
  • bylo tam ZKUSTE! jestli sis toho nevšimla a pokud si myslíš že by kdyby tě Louis znal tak s tebou chodil??????? jestli jo tak jseš fakt najivní blbá kr**a!
  • Nechápu proč se tady všichni hádáte jako blbí. Někdo je ES a někdo zase LS.
    I kdyby měli nějakou smlouvu tak vy jim do toho nemůžete kecat. Nikdo z vás. Já si myslím, že nikdo prostě lásku předstírat nemůže. Nemyslím si, že by El byla tak chudá aby si takhle uboze musela vydělávat a mohla by být s někým koho by upřímně milovala a tohle by jí nestálo za to aby byla několik let nešťastná. To by nechtěla i kdyby byla mrcha. Tak už se vykašlete na ty hádky a konečně se chovejte jako lidi. *3*
  • El VLASTNÚ sestru nemá vôbec, len nevlastnú :D Ale každý si to domyslí, ako chce. :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit