Přejít na výpis diskuzí

Emma Watson

OSOBNOST 31.12.2006 
1214 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HI

    Hi,Emma How are you?You are good Star!!!
    • Re: HI

      zd3r4c hele pls pošlete mi 1foto kde je Ema watson naha my email mis1000@seznam.cz icq 481620677
  • Je to pekna holka a pusobi na me svelym dojmem! asi sem se do ni zabouchl :-( a ten email dole neexistuje :-(
  • kus

    Ona je ta nej nej nej hezčí holka světa a neojedudu žádnou holku a ta první bude ona.
  • it is great

    You look great.My names is Lukas, i m from czech republic.You me writeing.Please
  • Prusvih

    nejhorsi na tom je ze si budeme muset vetsi chvilku pockat nez ji uvidime nekde v playboyi :)
  • Natík má pravdu je to sice kočka ale holky sou i jinný.A když se HP5 bude natáčet v praze.Budou na šumavě nebo v krkonoší no i když já kdybyc jela nekam do cizí země na tak dlouhou dobu,určitě bych tam jela na výlet a i kdyby ona jelana výlet do prahy nido by se k ní nemohlpřiblížit na 3 metry!!!
  • Co pak nevidíte???

    Jo uznávám že je Em Hezkáale sou taky jiný holky a že se v londýně potkáte s Emmou je tak nepravděpodobný.Já v londýně byla na výmněně u její kámošky a věřte mi ona není zas tak hezká a když je bez make-upu tak se sobě ani trochu nepodoba.A ještě něco.Emma nikdy neřekla Svůj e-mailani číslo na mobil to mi ěřte za to strčim ruku do ohně.Jo ale má E-mail pro fandy a to je : em.wat@msn.com to mi řekla!!!!!!!!!!
  • Emma

    Já ji tak závidím!
  • nej nej nej nej nej nej nej nej krásnější holka

    Mě se už, ale od prvního dílu strašně líbí ale nejen líbí přímo jí miluju Emmu Watson filmi Harry Potter jsou nejlepší a její postava také, je to nejlepší film pro mě ,já jí strašně z celého srdce miluju hraje ve filmu nejlépe kdybych jí měl hodnoti a posílat SMS tak bych jí posílal SMS co nejvíc můžu vím oní všechno ale ne e-mail ani číslo na mobil ,ale vím jaký má,ale mám nějaký e-mail ,ale nevím jestli je její zjišťuju to v lětě poletím do Anglie tak doufám že jí tam uvidím jestli jo tak si nafoti hodně fotek a budu snažit se jí představit. I LOVE YOU EM.
  • WOW

    Bože to je fakt asi ta nejkrásnější holka co jsem viděl!!! Přesně jak to už bylo řečeno-v 1.díle jsem si toho ani zas tak moc nevšímal ale v té trojce-to je úplně šílené!!-Už se na ni hrozně těším ve čtverce...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit