Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • soutěž

    Ahojky lidičky chtěla bych vás poprosit aby ste hlasovali pro Enriho i v druhém kole protože postoupil tak prosím hlasujte na www.srandablocek.blog.cz *4* *3* *3*
  • Re: Re: Re: Re: soutěž

    Tiziana taky poslouchám ale Enrique je lepší
  • Re: Re: Re: soutěž

    sorry...se mi to omylem odeslalo dvakrát *8* *1*
  • Re: Re: Re: soutěž

    hoj..odkdy je pro tebe Enri nej ..jsem myslela, že máš plnou hlavu Tiziana nebo jak se jmenuje...ale na druhou stranu je to lepší, alespoň nás je víc..mimochodem pro Enriqueho už jsem taky hlasovala...on stejně vyhraje
  • Re: Re: Re: soutěž

    hoj..odkdy je pro tebe Enri nej ..jsem myslela, že máš plnou hlavu Tiziana nebo jak se jmenuje...ale na druhou stranu je to lepší, alespoň nás je víc..mimochodem pro Enriqueho *14* už jsem taky hlasovala...on stejně vyhraje *14* *14* *1* *3*
  • Re: Re: Re: soutěž

    Jjo to máte pravdu a jsem mocinky ráda že hlasujete Enri je nejlepšííííííí ze všech. *1* *3* *4* *3* *4*
  • Fotky

    A lidi nemáte někdo nějake fotky od Enriho že by sme je tady mohli dát je jich tu málo *9*
  • Re: Re: adresa

    JJ taky dík *3*
  • Re: Re: soutěž

    já už taky hlasovala a stím že nenecháme vyhrat Avril maš pravdu teda nic proti ní ale ENRI je Nejlepší ze všech *3*
  • Re: soutěž

    tak já už jsem hlásla!!! Hlasujte všichni, myslím že bude stačit tak 10 hlasů a Enrique vyhraje, zatím má jenom dva a s největším počtem je tam Avril Lavigna, přece ji nechcete nechat vyhrát!!!!!!! *5* *3* *14* Enrique je stokrát lepší!!!
  • soutěž

    Ahojik všichni hlásli byste pro mě na www.srandablocek.blog.cz jsem v soutěži o nej celebritu tak prosím prosím hlasujte soutěžím s Enrim. *4* *1* *3*
  • Re: adresa

    Jé já ti strašně moc děkuji určitě mu napíšu o autogram a napíšu ať přijede do ČR já bych ho mocinky chtěla vidět na živo on je tak kráááááááááááásnýýý
  • adresa

    Tak tady dávám tu adresu pro všechny, i když se v ní moc nevyznám!!!
    tady je: MIAMI, Florida
    Estados Unidos

    Vistas de perfil: 9171056

    *14* *14* *3* *14*
  • Re: Re: Enrique

    to s tím autogramem není špatný,ale s tou anglinou bych to asi taky sama nezvládla a rovnou bych mu k tomu připsala jestli by tady nechtěl mít koncert *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Re: Narozeniny

    To máš teda pravdu má opravdu originální hlas a super styl!!! *15* *14*
  • Narozeniny

    Ahoj, opravdu ho mocinky zbožňuju a určitě bych mu nic špatnýho nepřála, takže Enrique: Přeji Ti hodně úspěchů v Tvé nádherné pěvecké kariéře a také v tvém osobním životě, hodně štěstí, zdraví a osobní spokojenosti!!! *3* *14* A ten dopis o autogram posílám stoprocentně, strašně moc ho chci vidět v Česku, ale to určitě my všechny, takže se snažte holky... *4* *14*
  • všichni

    Já ovšem taky přeji Enriquemu všechno nejlepší jáko každá z nás tady.A jak jsem si četla příspěvky níže všechny chceme napsat Enriquemu *4* *4* Holky tak jak mu budete psát nezapomeňte se zmínit, že má tady hodně velkej fanklub a že bychom ho rády viděly v ČR.Čím víc takových dopisů nebo mailu s prosbou o koncík u nás tím máme větší šanci, že přijede, ne???Gigi nebudeš sama komu bude muset pomoct angličtinář nebo program v PC *4* *4*
  • Re: Re: Re: Re: Enrique

    Ahoj Gigi možná už mi tu adresu na Enriho poslalas ale mě nic nedošlo tak tě moc prosím jestli bys mi ji neposlala znovu andrea.o@volny.cz *4* *3*
  • Re: Re: Re: Narozeniny

    takový zpěvák jako je Enrique se už nenajde
  • Re: Re: Narozeniny

    Nevííím prostě tu pište hodně věcííí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit