Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Enriho narozky

    Já přeju Enrimu všechno nejlepší k jeho 33 narozeninám a ať vydá ještě hooooooooooodně cd. *3* *4* *3*
  • Re: Narozeniny

    to teda jo ale jak?
  • Narozeniny

    Dneska má enrique narozeniny tak to musíme všichni oslavit
  • Re: Re: Re: Enrique

    mohla bys mi taky poslat tu adresu na můj e-mail wygrysova.p@seznam.cz
  • Narozky

    No tak dneska má ten náš Enri narozky zase o rok starší ale mu to sluší i tak tak všechno nejlepší
  • Re: Re: Enrique

    Ahok Gigi prosímtě poslalas bys mi taky jeho adresu na mail www.andrea.o@volny.cz předem děkuji *3* *4*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Omluva

    ale bude to strašné.no a neumím si představit Enriho jako šedesátileteho dědka
  • Re: Re: Enrique

    Jestli ji chceš poslat tak se mi ozvi na ICQ!!! *4*
  • Re: Enrique

    Já mám jenom adresu a myslím, že by mohla být i správná, protože je to v Miami... *7*Co, chceš mu poslat vzkaz, aby ti napsal autogram??? Já už o tom přemýšlím fakt dost dlouhou dobu...a začíná se mi to líbit, myslím že tenhle plán uskutečním, akorát budu muset požádat mou angličtinářku, aby mi trošku poradila s tím textem!!! *14* *3* *15*
  • Re: Re: Re: Re: Omluva

    ten den bude pro mě hodně těžkej až si řeknou ano ale zas to holky musíme brát tak, že Enri bude šťastnej!!!!! A to chceme ne??? I když my asi budem trpět ale milovat ho nepřestanu!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Omluva

    hm to je pravda bohužel kdyby s tím alespon počkal nemusal by si ji hned brát *9*
  • Re: Re: Re: Omluva

    Díky Peťa6 *4*
  • Re: Re: Omluva

    myslela jsem to tak, že anna je lepší než Paris.ta jenom paří, chlastá, fetuje.Zdědila Miliony a to je vše. Anna aspoň hrála tennis. Mě se taky moc nelíbí, že si ji bere ale kdyby ji neměl rád tak se s ní neožení ne??
  • Enrique

    lidi teda já taky doufám že se nikdy neožení s tou krávou Annou.....jak se mu může líbit taková vyzáblina *5* *5* ....ju a málem bych zapomněla,nemáte někdo nějaký kontakt na Enriho?? *14* *14*
  • enrique nej

    jako když se enrique někomu nelíbí tak at si dá voraz,nemusí chodit na tyhle stránky *5* *5*
  • Enrique válí

    jako nepřej si mě ,Enrique je nej,aby ste věděli. lidi.
  • Re: Narozeniny

    ale jenu to bude slušet i ve 40ti letech *14*
  • Kontakt

    nemá někdo náhodou e-mail nebo nějaký jiný kontakt na Enriqueho
  • Narozeniny

    už zachvíli má enrique narozeniny *3* *3* *3*
  • Re: Re: Omluva

    No kja si taky myslím to samé co kapitolka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit