Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Omluva

    Už nebudu pomlouvat Enriho jenom bych si chtěla o něm svámam povídat jo a jak si to myslela s tou paris
  • Re: Omluva

    Pořád lepší Anna než Paris Hilton *10*
  • Re: Omluva

    Tady může být každý, ale jen musí mít rád aspoň trochu Enriho a nebudeho tady pomlouvat!! *13*
  • Omluva

    Ahoj chtěla bych se omluvit za to že jsem tady urážela a pomlouvala Enriho byla jsem tak trochu naštvana protože mě štvalo že chodí s tou krávou Annou ale ve skutečnosti Enriho lovuju *14* strašně moc je nadherny no tak to by bylo asi vše ale byla bych ráda kdyby jste mě přijaly do vašeho spolku holek ktere milujou Enriho děkuji
  • Re: Re: Re: pokec

    jo ahoj už jsem ti ho napsla snad ho tentokrát dostaneš *4*
  • Re: Re: pokec

    Ahoj Sandro tvůj mail jsem nedostala ale kdyžtak mi napiš znovu můj mail je tady andrea.o@volny.cz napiš budu ráda *1*
  • Re: pokec

    Psala jsem ti na mail ale asi jsi ho nedostala ja nevím když tak se podívej a přečti
  • Maybe

    Čaute prominte že zase otravuju ale nemáte někdo píden Maybe moc se mi líbí tak jestli byste byly tak hodní a poslaly mi ji na mail Sasina6@seznam.cz zatím díky
  • píČUS TIZIANO

    ty si jako pěkná kráva vyliž si ty buzno ,enrique iglesias tě strčí do kapsy
  • Re: Fotky

    Jo ta stránka je super akorát se tam moc neorientuju *7* ale enri tam vypadá božsky *14* *14*
  • Re: Re: Re: Fotky

    Jo tu stránku taky znám *5*
  • Re: Re: Fotky

    Jo a ta stránka, úplně jsem na ni zapomněla...: www.enriqueonline.org, tam si cvaknete na gallery a už jen vybíráte, je to tam i rozdělený do témat...Ahojky!!!! Já ho fakt zbožňuju *14* *14* *3* *4* *8* !!!!
  • Re: Fotky

    Jo, objevila jsem novou stránku s Enriho fotkama, je jich tam kolem tří tisíc a všechny jsou mocinky klásný*14* !!! Tohle je jen nejužší výběr...Jestli někdo objevíte něco novýho o Enrim tak sem napište pls. *14* *4*
  • Fotky

    Pěkné fotky *4*
  • Re: Enri

    jo..táááááky ho hrooooooooooooooozně zbožňuju je ten neeeej v celém vesmíru!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • pokec

    Aoj lidičky kdybyste si chtěly popovídat o Enrim tak mi písněte na mail budu ráda *1*
  • Re: Enri

    Já ho taky zbožnuju je upe skvělý *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Písnička

    Ta Lloro por ti je taky pěkná!!! *15*
  • Enri

    Enri je nekrááááááááááááááás nějšíííííííííííííí a nejdokonalejší muž v celé galaxii a k tomu umí ještě nádherně zpívat úplně ho zbožňuju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • Re: Re: Písnička

    jj, obě jsou hezký, ale mě osobně se víc líbí lloro por ti!!! *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit