Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: TZN

    Hele, mě ten TZN ferrrrrrrrrrroooo už taky štve!!!! A až budeš příště chtít napsat něco o Enrim tak si to nech radši pro sebe...a vůbec co vůbec lezeš na Enriqueho stránky, když ho tak nesnášíš? Příště si to fakt rozmysly, jestli vůbec dokážeš myslet!!! *16* *5* *8* *10* *13*
  • Re: TZN

    Je pěkně hnusný ten Tiziano Ferro Enri je proti němu uplný krasavec!!
  • TZN

    něco vam řeknu enrique už mě štve nejlepší je prostě TIZIANO FERRO JE LEPŠÍ NĚŽ ENRIQUE A KRASNĚJŠÍ JE O 100000000 PROCENT TAKŽE CIAOOO!
  • nejhezčí chlap

    Je to nejhezčí chlap pod sluncem. Miluju jeho písničky, jeho oči, jeho pohled, jeho úsměv, jeho tvář, jeho ruce, jeho tělo, jeho styl oblékání(hnědá mu děsně sekne).Prostě ho MILUJU CELÝHO *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • máte pravdu

    To máte fakt pravdu, je doopravdy mocinky krásnej a milej. Nejvíc zbožňuju ten jeho neodolatelnej pohled a jeho, ještě krásnější písničky. Prostě ho lovuju!!!!! *14* *4* *14*
  • Anna

    Jo a doufám že si nevezme tu Annu Kurnikovovou.....ona je prostě kurník *13* *1* *1*
  • Enrique

    Ano máš prvdu je ten nejkrásnější zpěvák, který může být...... *14* *14* *14* *14*
  • Je BOOžííí

    STRÁÁÁŠNĚ MILUJU ENRIQUEHO SEM DO NĚJ ÚPLNEJ BLÁZEN!!!!STE DO NĚJ TAKY TAKOVÝ BLÁZNI JAKO JÁ???TAK PÍÍÍÍSEJTE LIDIČKY DYŤ BY TO BYLA ŠKODA NAZAPLNIT TO SAMEJMA LICHOTKAMA PROTOŽE ON JE NEJKRÁSNĚJŠÍ NA SVĚTĚ!!!PRO MĚ JE NEJ!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • Re: angela

    kecáš!!!!a ještě k tomu je to nechutný a Enrique by něco tak hnusnýho neudělal!!! *13* *5* *14* *10* *16* *5*
  • ENRIQUE JE NEJ

    Vzkazuju všem fanouškům a faninkám Enriqueho že ho hrozně miluju a že sem s váma všema velkááááá kámoška a ti co ho taky hroooooooozně milujou tak ať se ozvou!!! PIŠTE!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *1* *14* *14* *14* *15*
  • Re: film

    Jéžiši, sorry ten film Kdysy dávno v Mexiku, mám to s těma filmama trochu popletený, pořád myslím, že ten s Enrim se jmenuje tenkrát na východě, jsem fakt ulítla!!! *3* *16*
  • Re: film

    tak to nevím ale mám na dvd, byl v top 3 filmů který jsem nutně potřebovala *14* *14* *3*
  • film

    Ahoj lidičky, nevíte někdo náhodou kdy na Nově vysílají film s Enriquem Tenkrát na východě? nemůžu najít datum vysílání... pls. napište,atˇ si to můžu natočit!!!
    *15* *3* *14*
  • Re: tak píši

    Byli jsme v Itálii na lyžovačce!!!! *3*
  • Enri

    Jj tak čau lidi jak se máte...máte pravdu že by mohl mít více stránek.... a jinak by mohl taky přijet než takoví ti jiní zpěváci
  • tak píši

    Zdárek lidičky!! Jak se máte?? taky vás "štve" , že do Prahy jezdí hvězdy jako je Madona, Linkin park, Simple plan a já nevím kdo ještě, ale že by přijel Enrique *14* *14* tak to ho ani nenapadne?? tak početnej fanklub má tady!!!!!! *3* A mohl by mít Enri víc aktuálnější stránky co myslíte??? jo a Gigi má pravdu je tu nuda. Tak občas písněte!! Gigi kde jsi byla na dovolené????
  • Pište!!!!

    Ahoj lidičky!!! Mám takovou prosbu... mohli byste prosím psát trochu víc??? Je tu fakt nuda!!! Tak pište až Vás budou ruce bolet... *16* *8*
  • Re: Re: fotky

    No to máš pravdu *15*
  • Re: fotky

    Já bych dávala, ale už nevím jaký...
  • Re: miláček

    moje slova.. *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit