Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fotky

    Davjete tu nějaké fotky *1* *5* *4*
  • miláček

    Týjo lidičky, byli jsme týden na dovolené a já jsem myslela, že umřu!!! Neměli jsme počítač a mě se po Enrim nesnesitelně stýskalo... Jeho písničky sice hrály pořád, obrázky taky byly, ale chyběli mi ty videoklipy!!!! Už mi prostě nestačí jenom ho slyšet, potřebuji ho i vidět... prostě ho úplně zbožňuju!!! *14* *14* *14* *14*
  • Re: miláček Enrique

    jj ráda bych si taky popovídala
  • miláček Enrique

    Amigos lidi, všichni kdo tak strašně moc lovujete Enriqueho tak jako já tak mi plosim napište na mail *4* budu fakt moc ráda, když mi napíšete.....někdy je fakt super si o něm s někým pokecat *1* *1*
    ozvěte se co nejdřív *3*
  • Re: enri

    samo že pojedu s tebou...za Enriquem bych jela kamkoli *14* *14* *14*
  • Praha

    To máš pravdu to by mohl já ho moooooocinky chci vidět na živo *14* *14* *14* *3* *3*
  • Praha

    Enrique by konečně mohl zavítat do Prahy.....Co říkáte???
  • tak a je to tady

    Dneska nám Enrique vydává nové CD+DVD!!! tak mu přejme ať má úspěch ale u Enriqua je to zbytečný , protože on má tak geniální písničky, že se to CD+DVD bude prodávat samo *3* *3* *3*
  • Velikonoce

    Přeji všem Enriqueho fandům šťastné a veselé Velikonoce!!! *3*
  • Re: Re: Re: NE

    hej štve mě to tu do se za mě podepsal sakra
  • jo hned

    jj jasně že chci jet s tebou, kdo by nechtěl jet za Enriquem *14* ??? Kdy odlítáme???? *4* *4* *3* A vzala bych to přes Argentinu a Brazílii kdy tam má v dubnu Enrique koncert
  • enri

    Já chci bydlet na Floridě!!!Je tam krásně a navíc tam bydlí i jeden mocinky krásnej chlap, kterej se jmenuje Enrique a taky umí moooooooc krásně zpívat!!! Nechcete jet někdo taky???????? *14* *3* *4* *14*
  • Re: Re: NE

    TAK TO JSES PEKNA PICA ZE HO NEZNAS A ANI HO ZNAT NECHTEJ *7*
  • enrique

    enrique ja proste nej kraaaaaaasnejsi a nejlepsi ze vsech miluju te ENRIQUE *14*
  • Re: NE

    Jak víš že je namyšleny když ho neznáš
  • NE

    Vždycky jsem si myslela že nejsi namyšlený a jo seš nemáš ani páru jakej je život bez slávy ani bez peněz přála bych ti aby sis to jednou vyzkoušel. *13*
  • Re: Napište mi někdo prosím!!!!!!!!!!!!!

    s českou modelkou???? *7* tak to asi težko ptž že žádnou češkou ještě nikdy nebyl *13* ...je s tou svoji Annou Kurnikovou *16* a ta je z ruska...pičinka jednA *10*
  • Re: Re: Re: hotovo

    nenííííííííí *13* *15* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: Koncert v Německu

    zabloudil a už zůstal u nás *14* *1*
  • enri

    Enri je ten nejhezčííííííííííííí muž na celém světě úplně ho zbožňuju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit