Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: LaToya

    Hele trošku s citem ty výrazy!!! Enri je nej... A ten tvuj Jackson..... Na toho si už nikdo ani nevzpomene *5*
  • plakát

    mám jeho plakát aje mocinkyyy krásnej kdo má zájem tak ať mi napíše na email!!Hledám plakáty:Tokio Hotel,Bill kaulitz,Tom kaulitz,sarah michelle gellar, vanessa hudgens,zac efron,ashley tisdale,freddie Prinze jr.,johnny depp,keira knightley,britney spears a avril lavigne
  • Enrique je užasnej

    Enrique je božskej.... *14* lafuju ho hlavně jeho pisnicky............ .... *4* prostě je užasnej a je fotogenický na fotkaách je ..... *14*
  • Enrique iglesias

    Erique je k sežrání!!!!! *14* *14* *1* *15* *3* *4* no musíte uznat *4* je to andílek *4* *4* *4* *4* *14* *3*
  • Re: Re: hotovo

    HEJ TEN JE MUJ! MOCINKY SE MI LIBI *14* *14* *14* *14*
  • Re: Ten je ale!

    to teda je. je úplněěěěěěěěěěěěě úžasnej. *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ten je ale!

    To je ale kfrasavec ten Enrique,že? *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • Re: krasavec

    To máš teda pravdu!!!! *14* *14*
  • krasavec

    je to moc nadherny a sexi chlap.nema chybu
  • Re: Enrique

    S tím souhlasím!!! Vy kdo ho milujete tak jako já tak začněte hned ted!!! *16*
  • enri

    Já ho asi miluju:) Je prostě skvělej:) A má super písničky:) *14* *4* *14*
  • I love Enrique

    ahojinkííí všem *1* ... taky ho tak moc moc moc moc zbožnujete milujete a láskujete jako já *14* *14* *14* on je upe užasnej
  • Re: Re:

    naprosto souhlasim....na něho nemá nikdo *14* španělé jsou le nejhezčí klci na světě a nejvic ten muj *14* Enrique *1*
  • Re: Re: Re:

    ja myslím že na tomhle až tak moc nezaleží ne? *1* myslím že o svoji božskou krásou přebije všechno *14* *14* *14*
  • Re: 7

    jjj to máš pravdu..... *14* *14* *14* ...a nejenom Španěl *1* miluji tě
  • Re: Re: Re: LaToya

    Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuck *13*
  • Re: LaToya

    hele jestli na něm něco vadí..tak proč to tdy piše je to tu jenom pro fanoušky *8* *16* a tohle se mi nelibi jak tu o něm mkluvíš a myslím že nebudeš sama *10*
  • Re: Enrique

    ty se máš *9* ja chcu taky *9* a kde si byla???jako misto *14*
  • Re: enrique

    ja ho miluju.......nejhezčí oči pod lsuncem je cely krasnýýýýýýýýýýýýýýý ýýýýýýýýýýýýýýýýý
  • Re: hotovo

    jjjjjjj je vážne skvelej taky ho miluju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit