Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: reportáž deniku popcorn

    bež s TH někde jo!
    *16*
  • WWW

    Prosííím podívejte se na můj blog www.enrique-singer.blog.cz
  • Enrique

    Enrique je nejlepší zpěvák a ke všemu krásnej a seeexy...tohle všechno dohromady a krásný oči a krásnej úsměv,to se jen tak nevidí!!!!!Je úžasnejjjjj *3* *14* *14* *14*
  • Enrique

    To je tak hezkej chlap *4*
  • Enrique

    Enri je ten nejkrásnější zpěvák a má dobrý hlas. *15*
  • reportáž deniku popcorn

    ENRIQUE IGLESIAS(30)(814 HLASŮ)VYHRAL 2.MISTO ZA NEJVETŠÍ PIHU NA SVETE AŽ PO ŠESTAKOVI JMENEM POŠ(12)(1153 HLASŮ) JEHOŽ PIHA MA NA DELKU 2 CM A NA ŠÍŘKU 4 CM(DOPOSUD NEPŘEKONANY REKORD PIHY VE XICHTE)A NEJVÍC HLASŮ ZA NEJHEZČÍ A NEJROZTOMILEJŠÍ PIHU VYHRAL FRONTMAN TOKIO HOTEL BILL KAULITZ(18)(1298 HLASŮ) A KYTARISTA TOM KAULITZ(18)(1298)GRATULUJEME ZA UMISTENI V ŽEBŘÍČKU...POPCORN !!
  • Ricky je lepší

    Nemužu si pomoct ale Ricky Martin je mnohem lepší a to jako zpěvák i tanečník a je taky hezčí ale musím bohužel uznat že u nás je Enrique momentálně populárnější
  • Re: prosím

    asi myslis s Whitney Houston - Could I have this kiss...
  • prosím

    miluji jeho starou desku je to ploužák zpívá tose ženskou kdo mi to pomuže najít *3*
  • Stránka

    Tady vám dávam moji stránku www.enrique-singer.blog.cz podivej te se prosííím
  • Iglessik

    Enrique je tak neuvěřitelně sexxxxxxxxxy a ty oči *14* ??????????,
  • enrique

    ten je tak krasnej ma krasne a nevinne óci,sladky usmev a docela vymakany telo..................p.s kdo ho miluje tak jako ja at mi napise na zskapova@seznam.cz *14* *14* *14*
  • miluju enriqueho

    ááááááááááááááááá
  • Re: Re: Re: je super

    jj to je moc pěkná ale nejpěknější je Dont turn off the lights *14*
  • Enrique

    Tak tohle je nejlepší a nejkrásnější zpěvák jakýho znám *14* *14* takovej myšáček můj malej ,chtěla bych se s ním někdy setkat nebo aspon jít na jeho koncert
  • Re: Angel s dáblem v těle

    Máš pravdu!!! *14* *14*
  • Re: Re: Enrique

    Nevzali se? *7* *9*
  • Re: Enrique

    Jj, bohužel!!! *14* *9*
  • Mám nový blog

    Ahoj,mám nový blog a zajímá mě jaký na něj máte názor.Mohli byste se podívat na můj blog a třeba do komentářů mi napsat jak se Vám líbí a co bych měla vylepšit.?Budu moc ráda!!! ahojík... www.hsm-1-2-3.blog.cz
  • Enrique

    Nevíte jestli pořád chodí s tou Kurnikovovou??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit