Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: LaToya

    No dobře,ale ty určitě skvělá nejsi ,když ani neumíš napsat JACKSON *5* !
  • Re: Re: LaToya

    No nevím co to tady říkáte za kraviny.Za prví ho neposlouchám,jo písničky docela ujdou.A je mi směšný že tady porovnáváte Enriqueho s Majklem.Enrique určitě nemá nejprodávanější desku jako MJ!A jestli se rozpadá,tak nevím co má jeho vzhled společnýho s jeho hudbou.On totiž měl důvody k plastikám kvůli nehodě,ale to je fuk.MJ je král popu,takže nazdar *5* !
  • Enrique Iglesias

    Enrigue je ten nejhezčí chlap pod sluncem...jeho máma musí být na něj pyšná!!!Má úúúúžasný písničky a ještě super postavu...no holky řekněte...není super???=O) *14* *14*
  • Re: Enrique

    Enrique je kus nejsledčí týpek na světě!!!! *14* *8*
  • Re: Re: Student

    naprosto s tebou souhlasím, je absolutně dokonalej!!! *14* *14* *14*
  • studentka

    Enrique,jsi ten nejhezčí a ten nejlepší zpěvák,kterého sem kdy vyděla...mám hrozně mocinky moc ráda Tvoje písničky,jsou vážně super...Máš to dobré,že máš zpěv v krvy,já chci byt fotomodelka,ale bojim se,že mě nikde nevezmou,nemam to v krvy,ale chtěla bych...Všichni říkají,že mám jít za svym snem,tak to aspoň skusím...Jsi vážně super,mám Tě rada... *14* Pá a z pozdravem Miška
  • Re: Student

    je nadhernej nej zpevak tereho znam fakt bomba






    *14*
  • Student

    No nemozem povedat ze nie je pekny ale ma perfektne pasnickz a zato ho mam strasne rada.....Nech si mysli kto chce co chce ale je to tak....Papapainkz cmucik\ *15* *13* *3*
  • Student

    Curak...nopnononononononononon...an i bz som nepovedala...to skor tz si curak>>"""""
    *13*
  • Re: sháním

    Ahojda. Zkus to stáhnout přes Torrent, tam najdeš všechny Enriquovi CD. DVD bohužel nevím, ale kdybys ho sehnal, tak bych ho taky brala *4* *4* *4*
  • Re: erique iglesias

    Ahoj, dalo by se přez tebe sehnat DVD a CD od něho, moc bych ti byl vděčný. A pokud by jsi mohla nějaký ten plakát, nebo alespoň dát typa, kde se dal objednat. Zatím díky.pohodak *3*
  • sháním

    Ahoj všichni, sháním DVD od Enriq + starší cd, mám jen to poslední. Může někdo poslat, zatím díky Pohodák *3*
  • Re: je super

    ja si vsude nosim jeho plakat k babicce nosim ho i do skoly..................no proste uchylka P.S.obcas si s tim plakatem povidam........... *14* *1* *15*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Enrique Iglesias

    ja ty hnusni prasnici anne rikam kure nebo kurnica je to pekna pica *16*
  • Re: Re: Re: Re: Enrique Iglesias

    co si o sobe myslis ty latoyo nebo kdo ses kazdej ma jinej styl a jackson je uchyl a nepomlouvej miho enriqueho *10*
  • Re: Re: mílášek

    ahojda. díky moc za radu, ale bohužel jsem na těch stránkách nic nenašla. zkusím to ještě jinde. každopádně díky.papa *3* *3* *3*
  • erique iglesias

    enrique je proste uzasnej mam ho hrozne rada mam jeho vsechny alba a stovku plakatu a obrazku *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3*
  • Re: mílášek

    skus si pozriet tuto stranku http://enriquelove.blog.cz/ alebo www.enrique-anna.blog.cz, mozno tam nieco najdes:-)
  • Re: Re: ...

    je absolutně božskej!!!! nechápu, jak se něco tak dokonalýho mohlo vůbec narodit. vraždila bych pro ten jeho úsměv!!!!!
  • mílášek

    ahoj lidičky, nevíte nekdo kde by se dal sehnat kalendář s miláčkem Enriquem? Nemůžu ho nikde splašit. poraďte prosím....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit