Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Angel s dáblem v těle

    A nejenom holka *4*
  • Re: ...

    jj souhlasim
  • ...

    on je upa mocinky krasny a ma krasne pisnicky *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Enrique

    tos toho moc nerekla....i kdyz... *1*
  • Re: enrique

    jj souhlasim.....
  • enrique

    von je fakt nádhernej týpek je fakticky krásnej *14* je to muj nej zpěvak a nejvice se mi libi pisen: ,,Do you know?" je fakticky nadherná. de to do sebe: krásný klipy a krásnej chlap ... ja si nemuzu pomoct ale ja mit takeho chlapa sem stastna
    ....jo jo no fakt *14* ...je to podle mě nejhezcí kluk ze spanělska nnoooo prostě je báááječnej a kdesik sem cetla ze i prispiva na charitu no on ale milouckej!!!!! a to prej ze ma 32 let dyt on vypada tak mlade!! je to proste milouckej krásnej superchlap!!!! ...a bohatej i kdyz na tom mi moc nezalezi....
    tak nic lidi ja koncim papa
    vase Anonymka
  • O jeho kráse

    Musím přiznat, že Enrique je opravdu nádhernej chlap s dokonalou svalnatou postavou. Jen díky němu o sobě někdy uvažuji jako o bisexuálovi. On se mi zkrátka hrozně líbí. Je téměř dokonalej.
  • Enrique

    Enrique Iglesias je proste boží. *1*
  • Re: ;)

    Lepší než Enrique není!!!!!!!!!!!!! *4* *3* *14* *4* *14* *3* *8*
  • Re: 5555

    Všechny jeho písničky jsou nejlepší!!!!!!!!!!!!!!! *3*
  • Enrique Iglesias

    Nejlepší!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • Prostě Enri;)

    Enri...co dodat?Je to prostě ten nejkrásnější chlap na světě,s překrásným....hlasem *3* ,uhrančivýma očima,božským tělíčkem a upřímným srdíčkem... *14* Prostě těžko popsatelná nádhera... *14* *14* *3* Je k sežrání...MILUJU HO!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Enrique

    Enrique je úpa skvělej.Já se do něj zabouchla hned jak jsem ho viděla.On je úpa mrtě klásnej.A ty jeho písničky.Chtěla bych být tou holkou co hraje v klipu Do You Know!!!Enrique MILUJU TĚĚĚĚĚ!!!! *14* *14* *14*
  • miláček

    http://www.youtube.com/watch?v=C25z V2L6Sc8&mode=related&search=
  • Re: LaToya

    co nadavas nej misackovi je to tak squvelej chlap kdybi si enriqueho poznal na vlastni kuzi tak si ho taky zamilujes nakj majkl jakson mi muzevlist do p.....!nech ho byt je sqvelej! *16* *8* *9*
  • Enrique

    ENRIQUE!....je to ploste fuckt klasnej a sqvelej 30ti letej krasavec..byla jsem na jeho vystoupeni..bylo to tak supa!dal mi pusu a jeste podpis je sqvelej!!!!miluji ho nikdo na nej nema! *14* *14* *4* je to takovej dablik *5* !!
  • Re: proste sexy

    ani sa Ti necudujem.... *3*
  • proste sexy

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* ja ho proste miluju je to chlap nej na svete
  • Enrique

    Enrique je ten nejlepší a nejkrásnější zpěvík *14* *15*
  • Re: Re: Re: Enrique Iglesias

    Enrique je prostě nejííík chlap je fakt super má krásnéé písničky a je SEXY !!! Nej nej nej zpěvák !!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit