Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Enrique Iglesias

    Eneiqu je prostě bůh *14* *14* *14*
  • Re: Re: Enrique Iglesias

    je to moc bezvadnej klučina ty jeho písničky sou fakt moc dobrý..(výborný) prostě *14* *14*
  • Enrique Iglesias

    Enrique je úplně nejúžasnější kluk a zpěvák pod sluncem......MTMMMMMMMR......... *14* *14* *3*
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • 5555

    Enrique je sexy chlapák je ho písnička
    je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* A ta je ho ANNA je hnusná jako prase!!!!!!!!!!!!!! *3* *3* *1* *1* *1* *1*
  • 45454

    Enrique je SEXY CHLAP!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • enrique

    Enrique je the best.Nema chybu.. *3*
  • enrique

    enriquo je nejhezči zpěvak ktery je.proste nej zpěvak.
  • Fuj

    Otec mojej dcéri sa neuveriteľne podobá na Enrika.Uz s nim nie som, lebo si o sebe myslel aj myslí, ze je boh. Ak chccete dám Vám jeho adresu.
  • Re: angela

    Mno to každopádně.....mysliš že ti někdo věří? *1* *8* *15*
  • Re: Re: Enrique Iglesias

    jéééééé a plosím tě mě bys ty cd nemohla poslat???ja mam jen jedno to první ale ty ostatní nemůžu sehnat *9* mooocinky plosíííííím pošli mi je na mail......předem moc děkuju papa
  • enrique

    enrique no co by se dalo dodat??? snad zu to tady vsichni napsali. nechci se opakovat ale enrique 4ever *14*
  • Muck :-*

    Enrique je nejlepší :-* Fakt nádhernej chlap....
    Nevíte jestli nebude mít koncert v ČR ? Když byl v Polsku, tak přece nemůže zapomenout na tu malinkou zemičku kde má tisíce fans >:( :))
    Jjo a nevíte..prej je an jeho koncertech "něco zvláštního" si nemám páru co :D
  • Enrique

    Enrique je fakt docela peknej *14* ma dost zamilovaný pisničky i když mi malililinko vadi že se v každam videoklipu sape po jiny babě ae stejně spíva bestově *3* konkretně písnička Somebody´s me mě fakt dostala *14*
  • sexy man

    enrique je zatraceně sexy zpěvák,dle mýho názoru nejpřitažlivější ze všech..jeho písničky mě doháněj k slzám,ale nic se nesmí přehánět *5* *13* *15*
  • Re: marky

    fific bv najo mac for nag gagpr my love noit ZIRI IGLESIAS PAÁF *3*
  • Enri

    Ahoj,mám blog o Enriquovi,tak budu ráda, když se stavíte:-)Tady je adresa:www.enriquelove.blog.cz *14* *14*
  • Re: I LOVE YOU

    já určitě *3* *14*
  • Re: Enrique Iglesias

    najed na www.slunecnice.cz a do vyhledávače zadej emule pak si stáhni verzi která bude vyhovovvat tvému počítači.....dobrej program na stahování *3* *3* *3* *3* *3*
  • Re: Enrique Iglesias

    Ahoj jen ti odepisuju kvůli těch cd... mám oba.... takže jestli je chceš, tak mi písni na můj mejl Barca.15@seznam.cz a taky jsem se tě chtěla zeptat když už bych ti já dala ty jeho 2 starší cd, tak ty mi můžeš dát to jeho nové:) protože já ho taky nechci přes net ... tak jinak díky ...
  • Re: LaToya

    A co se tím chlubíš a ještě tak sprostě slušnějš to neumíš?!Každej je jinej a má rád něco jinýho dám ti radu tak ho neposlouchej pak tě nemusí štvat.
    Jeckson má taky dobrý songy ale krapet se ti rozpadá nemyslíš . *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit