Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: I love Enrique

    no ja to sice nwm ale taky by mě to celkem zajimalo *3* je dost sexy a nejnadhernejsi pod sluncem *14* *14*
  • Re: blog

    AHojki ten blog je super *4*
  • Blog

    www.enrique-singer.blog.cz prosíím podívejte se, a jest-li má někdo taky stránku o Enriquem tak až ji tady dá.Ráda bych se podívala!!! *9* *15*
  • blog

    www.enrique-singer.blog.cz pls podívejte se *3* *3* *8*
  • Re: Re: Enrique Iglesias

    To teda jo. Chtěla bych ho vidět na vlastní oči. *14* *14*
  • Re: enrique

    Jo taky ho miluju *14* *14* *14*
  • hotovo

    Nazdar ve spolek. Přidala jsem asi deset vymyšlených fanoušků, tak to zkuste taky tak po deseti a Enri vyhraje v počtu fanoušků, tak se do toho pustte co nejdřív.
    I love Enrique Iglesias. Honem........ *3* Je skvělej.... *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • I love Enrique

    Ahoj lidičky! Mám takovej dotaz. Nevíte jestli Enri chystá nějakej koncert? Jela bych kamkoli jen abych ho viděla. Je sladkej a sexy. A taky má nádherný písničky, můžu je poslouchat od rána do večera a nic jinýho k životu nepotřebuju. Už ani nevím jaký jiný písničky se hrajou. *3* *14* *14* *14* *4* pls. Odpovězte na můj e-mail. 4auky
  • enrique iglesias

    prosim ma enrique nejakou holku je strasne hezounkej *14* *14* *4* *3*
  • Napište mi někdo prosím!!!!!!!!!!!!!

    Ahojky všichni!!!!
    Nevíte někdo s kým je ted Enrique??Vím že byl s českou modelkou,ale ted nevím...
    Prosím napište mi to na emal
    Moc všem Děkuju *4* *3* *3*
  • Re: Re: Re: Enrique Iglesias

    Dáš Fotogalerii a dole se přihlásíš, a dáš procházet a nějaké fotky určitě tam máš v počítači tak a pak dáš otevřít a v pravo je přidat a pak a ještě pak jesli budeš tam chtít nějakou tak dáš nahrát další fotografii *3* *1* *1*
  • Re: Re: Enrique Iglesias

    jo diky ale ja nevim jak
    *9*
  • slaďoušek

    Enrique je ÚPLNĚ skvělý, sladce zpívá a sladce vypadá...zbožňuju ho!!! *14* *14* *5* *4* *14* *3* *8* *8*
  • Re: Enrique Iglesias

    Jj ja jsem tu několik dala fotek tak se můžeš taky přidat. *3*
  • Enrique Iglesias

    Ahoj zdravím všechny přihlasila jsem se do fanclubu protože Enrique je nejlepší poslouchám sice ještě Tiziana Ferra ale Enriquemu se nevyrovna chtěla bych se zeptat jestli tady budete brzy davat nové fotky rada bych se toho taky zučastnila zatím Čau *1*
  • FoTo

    Prosíím lidi přidávejte tu i nějaké FOTKY!!! *14*
  • Enrique

    Ahoj lidičky !!Vymyslela jsem že bysme mohli zakládat fanoušky enriqueho a tim by měl víc fanoušků !!!Plsky udělejte to jestli se vám enrique líbí a jeho songy tak pro něj taky něco udělejte pls !!!Já už sem mu založila 7 fanoušků každý pod jiným ménem !!!Díky a mějte se !!:-* *3*
  • Re: studentka

    jn je úžasnýýýýýýýýýý
  • Re: Enrique Iglesias

    TAK TO SE DA ŘICT JEDNIM SLOVEM ! JE *4*
  • Re: Re: Re: Enrique

    ne zatim...ale planují to *9* *9* *10* *9* *13* *5* *16* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit