Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • enri

    Já ho zbožnuju!!!*14* Ta jeho nová písnička Donde estan corazon, je opravdu mocinky pěkná!!! Ale ty jeho starší, jsou taky krásný...
    PS: Pište sem trochu víc, je tu nuda!!!!!!
    *14* *14* *4* *14* *4*
  • Enrique Iglesias

    Teda Enrique co dodat on je tak super že nikdo jiný není lepší on je tak krásný a ještě umí zpívat je fakt nádhernej *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Koncert v Německu

    No to máš teda recht...kéž by tady nějak ,,zabloudil" nebo tak něco...chjooo... *14* *14* *4*
  • Re: CD

    no jasně *14* *4* *14*
  • Re: angela

    jezes..vetsi trapku jsem jeste teda nevidela! No ty si tam vtipna hele! *1* boze muj..nedelej hustou a radsi nepis nikam zadny komentare *1* protoze o to stejne nikdo nestoji "o takový trapný keci" booozeee *15*
  • CD

    Lidičky nemá prosím někdo jeho Cd Insomniac???
  • to snad ne

    gigi tak to jsi radši ani neměla psát. je to akorát ted pro mě utrpení že tam nemůžu jet *9* *9* Opravdu by se zde mohl stavit, vždyť do Čr to má kousek *4* . nevíš aspoň na jaké frekvenci je něktré z těch rádií???
  • Re: Koncert v Německu

    stop, spletla jsem se u toho posledního data má tam být 8.Březen. Mohl by se tu stavit!!!! *14* *4* *3*
  • Koncert v Německu

    Ahoj lidičky!!! Nesu nové zprávy, Enri se chystá už tento týden do Německa!!! Takže 6.Březen-Frankfurt,Německo(Bude mít Interwiew v rádiu HR3 a HR1)
    7.Březen- Karlsruhe, Německo(další interwiew: rádio SWR3 a rádio REGENBOGEN tam se zúčastní předávání cen"Best International act" (no Enrique a ženy) zde bude zpívat písně Escape, Do you Know a Tired of being sorry.
    7.Březen-Altenburg(Bude zpívat v tv PRO7) *14*
  • Mnam

    Mno Tak to jr kus nejradsi bych ho celyho spapala *14* *14* *5*
  • Re: I love Enrique

    Ahoj jestli budeš vědět něco bližšího o koncertě, tak pls napiš. Dík moc *14*
  • Re: LaToya

    Ty krávo, nauč se prvně psát. Až se to naučíš, tak teprve pak můžeš psát, co si o něm myslíš... *10* *16*
  • Nej...

    Enrigue seš ten nejlepší *4* *4* *4* *3*
  • I love Enrique

    Mohl by se ukázat i v česku nemyslíte? Já ho úpa žeru a moc ráda bych ho viděla na vlastní oči. No jo no, jenže to by musel o tomhle zapadákově něco vědět...! Ale nadruhou stranu, když už byl i v Polsku, mohl by si na nás vzpomenout! *14* *14* *4* Je opravdu k sežrání!!!!!!!
  • super

    no každý den to zrovna neposlouchám. *15* *15* *15* *15* *15* *15* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • enriqe

    enriqe je supr,mám jeho cd a poslouchám ho každý den.moje nejiepší písnička je do you know. *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • enriko

    sssssssssssssssssssssssssssssssssss sssssssssssssssssssssssssssssssssss *10* *9* *13* *16* *8*
  • Enri

    Je upe super je nejhezčí.*14* Má super písničky *14* *14* *14* Wow ja ho žeru
  • bájo!!!!!!

    enrique hezky zpívá ale je i hezkej *14*
  • Re: Enrique je užasnej

    jo fotogenickej mozna je, ale prej foceni nesnesi!!! ale je uzasnej, ze

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit