Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adresa

    Tak tady dávám tu adresu pro všechny, i když se v ní moc nevyznám!!!
    tady je: MIAMI, Florida
    Estados Unidos

    Vistas de perfil: 9171056

    *14* *14* *3* *14*
    • Re: adresa

      Jé já ti strašně moc děkuji určitě mu napíšu o autogram a napíšu ať přijede do ČR já bych ho mocinky chtěla vidět na živo on je tak kráááááááááááásnýýý
      • Re: Re: adresa

        JJ taky dík *3*
  • pelclovajana

    Óčko

    Ahojik lidičky, mám takový dotaz...budete si někdo nahrávat ten zítřejší speciál o Enrim co je na Óčku??? Já ho bohužel neuvidím, protože mám nějaký povinnosti ohledně školy*9* , ale kdybyste to někdo nahrál a pak mi to poslal třeba mailem, tak by to bylo supr!!!*4* Byla bych Vám moc vděčná!!! Předem díky a papik!!! *14* *4* *14*
  • enri

    uz si stahuju koncert z belfastu...holky pak vam povim jakej byl...:)))) *14*
    • kristyn875

      Re: enri

      jujky...plosim mně taky..plsky *1* *14* *14* *14*
      • amerika

        Re: Re: enri

        Mě taky *14* *14* Díkec
    • andelinka

      Re: enri

      pls a můžu se tě zeptat kde ten koncert stahuješ??? pokud možno poslala by jsi mi odkaz,??? kuji před
      • domca11

        Re: Re: enri

        Poslala bys prosím i mně odkaz??Děkuji předem *4* *3*
        • zuzik117

          Re: Re: Re: enri

          Pak pošli ten odkaz pls i mě *1* Budeš hodná děkuju *14* *3*
  • kamik21

    CO MÁM DĚLAT?

    Tak ted sem zkoumala ty stránky ty arény a mají to tam napsaný takže je to jistý to Slovensko ale já vůbec neim co mám dělat jestli až budou k prodeji lístky tak co když si je seženu a co když pak pojede najednou do čr co mám dělat ach jo proč nepřijede do česka HOLKY JAK TO UDĚLÁTE VY??? SEŽENETE SI LÍSTKY AŽ BUDOU V PRODEJI NA SLOVENSKO???
    • kristyn875

      Re: CO MÁM DĚLAT?

      přesně takovej mám taky problém *7*
    • terulinkab

      Re: CO MÁM DĚLAT?

      ahojky..no tak jako já mám Bratislavu blíž, než Prahu a na ten koncert asi pojedu..mamka mi to dovolila..už mi bude 16, tak co bych nejela..a uplně megálně moc se na Enríska těším.. *14*
      • Re: Re: CO MÁM DĚLAT?

        Nj,tak to ti věřím,že se těšíš kdo by se netěšil,ale já jak odoufám,že přijede taky sem takže se češky neukvaujte a vydržte *1* Když tam pojedme i my češi tak tam bude mít plno a bude jezdit na slovensko a ne sem k nám!!A to přece nechcem..nebo jo?? *4*
    • sonuska

      Re: CO MÁM DĚLAT?

      no tak to ti neviem poradit.Ale poviem ti len tolko,ze enrique nema na slovensku vela fanusikov,cize tie vstupenky nebudu vypredane za tyzden ale podla mna budu volne miesta stale.A este k tomu ma tym duplom,lebo ma koncert aj v kosiciach.Byt tebou tak sa nenahlim
      • humanic

        Re: Re: CO MÁM DĚLAT?

        Achjo..tímhle mě pěkně ranil..se mui tam snažíme jkao blbí psát aby přijel do ČR!A on udělá co??Pojede na Slovensko chjo!Ne že bych vám to holki nepřála,ale jako mohl by i sem..se mi chce brečet! *9*
        • sonuska

          Re: Re: Re: CO MÁM DĚLAT?

          ved jasne.uplne ta chapem.Ked moze prist do takej diery akou su kosice,tak preco nepride aj ku vam.Ale nezufajte,mozno ze este da dalsie terminy.
    • pajda83

      Re: CO MÁM DĚLAT?

      lístky se daj sehnat přes net nebo přes poštu,ne?ale v prodeji ještě nejsou!
  • kristyn875

    letiště

    co se týče letiště...přidávám se taky *1* *3*
  • Pre Enriqueho

    mily nas enrique, dnes oslavujes svoje narodeniny a ja ti prajem len to najlepsie, vela stastia, zdravia, úspechov, vela fanusikov, vela dalsich super songov a skvelych koncertov. ostan taky aky si, skvely, krasny, uzasny, s dobrym srdieckom. milujem tvoj usmev, tvoje zmyselne oci, tvoj zmysel pre humor, to ako milujes svojich fanusikov, proste milujem na tebe vsetko. tvoje piesne mi vzdy zlepsia naladu. tak vsetko najlepsie kike a nech si s Annou stastny do konca zivota. HAPPY BIRTHDAY TO YOU!!!! I LOVE U!!!
  • tyna007

    narozeniny

    všude se píše že Anna má narozeniny buď v červnu enbo v červenci a všude je to jinak...tak kdyby je dneska měla tak vše nej :-* *15* PS:vím že někteří Annu nemusíte,tak radši na příspěve ani nereagujte... *8* *16* *13* *1*
    • vterinka

      Re: narozeniny

      Holky, lae tady na osobnostech je napsáno, že je má 7.7. a ne 7.6. *15* *15* *15* to je až za měsíc!! *15* *15* *15*
      • Re: Re: narozeniny

        jj já vím,jenže ještě někde jinde bylo napsáno že má v červnu...všude se dohadujou buď6. nebo 7.6. a 7.7....proto nikdy nevím kdy je má a kdy ne...na osobnostech bude samozdřejmě až v červenci... *3* *4* *3*
        • vterinka

          Re: Re: Re: narozeniny

          Aha no já se o její narozky fakt nestarám jen, že se to tu tak řešilo, tak sem to tu napsala bo mi bylo divné, že tu není na hlavní stránce napsané, že má narozky a pak sem zjistila, že tu je napsané, že je má až za měsíc *4* Jinak já ji nemám ráda, takže mi jsou její narozky ukradené
          • kristyn875

            Re: Re: Re: Re: narozeniny

            přesně tak *3*
    • pelclovajana

      Re: narozeniny

      taky přeju vše nej...!!! *3* *14* *14*
    • luciiineek

      Re: narozeniny

      ahoj prej je má zítra co sem četla *14*
      • china

        Re: Re: narozeniny

        to by byla na titulní stránce osobností
  • andelinka

    koncert

    prosim odepiste i co a jak s tim koncertem???*7* prosim odepiste mimbud na icq 399-844-122 nebo na email AnezkaStanislavova@seznam.cz a nebo na libko Andelinka a nebo tady na Andelinka moooooc dekuji predem *4* *4* *4*
  • humanic

    hlasování

    Sem vám to ulehčila klikněte na tento příspěveka hned ste na stránce s hlasováním..jenom najděte czech republic,Praguel je tam zatím 39 hlasů :-( Tak hlasujte šup!!Budu kontrolovat *1* *1*
  • sonuska

    Dufajte

    holky,budte optimisti a dufajte ze enrique pride do prahy.Ved podla mna ked mohol prist do takej diery akou su Kosice,a to enriqueho cena na trhu je dost vysoka,tak dufajte ze pride aj do prahy.Ja som uplne sokovana ze proste ide mat dva koncerty na slovensku to som vobec necakala.Budem vam drzat palce aby prisiel aj do prahy.A nezabudajte,nadej zomiera posledna.
    • zuzik117

      Re: Dufajte

      On bude v Košicích a v BRatislavě? Bratislava je ale přece kousek za hranicema, to by neměl být až takovej problém
      • humanic

        Re: Re: Dufajte

        Já ho chci taky tady!!N Slovensko mě nepustí i když je to kousek bych tam musela mít příbuzný! *9*
    • kyrstyn

      Re: Dufajte

      vy se tek mááááte!!!... *9* *1* já ho tady chci taky :(..:-* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit