Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narozký

    Připojuju se k příní ... Všechno NEJ :-*
  • humanic

    hlásujem!

    Ahojík!Pls hlasujte tady pro můj blog s Enrim díky!! http://tenni.blog.cz/0907/1-kolo-so nc
    • pelclovajana

      Re: hlásujem!

      Ode mě už tam máš též hlásek!!! *1* *3* *14*
    • terousek996

      Re: hlásujem!

      Už sem taky sem hlasovala. *3* *1* *1*
    • vterinka

      Re: hlásujem!

      jasně už se stalo *1*
    • nelmo

      Re: hlásujem!

      jj určitě
      • pajda83

        Re: Re: hlásujem!

        to je samozřejmost *1* *1*
  • pelclovajana

    evropa2

    Napsala sem na facebooku Ondrovi Vodnýmu, ať teď jak bylo Vyber si na maximum zahraje Takin back my love a samozřejmě zahrál všelijaký blbosti co si tam přáli jen jednou a Enríska kterej tam byl třikrát nezahrál a ani můj vzkaz nepřečetl!!! Nechala sem to hrát vám tady a ještě fanouškům z lidé.cz, že moc, moc doufám, že se k nám Enri konečně přijede představit se svým nádherným koncertem!!! Zkusila bych to i v pátek, ale nejsem doma a na voleybale nemáme ani rádio jak pustit, tak to zkuste třeba i někdo jiný!!! Té druhé holčině co si přála Enriho, přečetl aspoň vzkaz!!! *3* *14* *14*
  • humanic

    bravo

    Super!!Obálky s Enrískem jsou ve vedení!!Tak hlasujte každý den ať to vydrží a potom ho dají na titulní stranu v novém čísle!! http://www.bravo.cz/cislo-17/vlastn i-obalka/1/poradi
  • adinka21

    Facebook

    holky našla jsem facebook manazera ted a snad je to on ae ja temjeho jmeno kdo chcete kouknete se tam ja jsem mu psala tak snad napíše musime se snazit aby enrišek příjel k nám *3*
  • pajda83

    Proboha!!!!

    Já tu superstar nesnáším a toho Mareše vůbec,taková nula ubohá a pořád uraží druhé,prý je Enri jako Vlasta Burian v klipu Hero,ho asik neviděl,kokot jeden!!Moje nervy!!! *10* *16* *16* *8*
    • nikush.1

      Re: Proboha!!!!

      Tak to je fakt nestutečný,že je Enri komik,zrovna Mareš má co říkat když sám zpívat neumí *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • terousek996

        Re: Re: Proboha!!!!

        Já nevim co proti Enrimu pořád majou to je hrůza *16* *16* *8* *8* *10* *10* *16*
    • vterinka

      Re: Proboha!!!!

      Jo já sem se tež rozčílila!! Říkala sem mamce proč do něj hurt ryjou! Proč ho nenechají na pokoji?? omg!! *16* *16* *8* *8* *8*
    • kristyn875

      Re: Proboha!!!!

      cože??,to fakt řekl??DEBIIL JEDEN *16* ...ještě že na superstar nekoukam...teda sem koukala jen jak zpíval ten Lacho, ale pak už ne...twe.ale stejně jak může takhle srovnávat....kretén...bych mu taky přála aby ho nějakej jinej moderátor taky pomluvil ...kurevník jeden *13* *13* *16* *16* *8*
    • katys

      Re: Proboha!!!!

      Plně s váma souhlasím!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • Re: Re: Proboha!!!!

        ved je to jasne!!! oni jednoducho ziarlia, ze je Enrisek krajsiii, ze je neskutocne sexy!!!!! a ze ma tak vela fanusikov po celom svete, ze je skvely , co skvely najlepsi spevak!!! proste ze je lepsi ako oni *4* *4* *4* si myslim *4* *4* *4* p.s pustam si jeho pesnicky a hned mam opat skvelu naladu *4* *4* *4* ENRIQUE SI NAJLEPSI!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
    • lenushka14

      Re: Proboha!!!!

      to mas pravdu ja uz na polospanku a ked som toto pocula tak ma prebrala ze dnes asi ani nezaspim ....od Leosa co som ho tak mala rada som to fakt necakala...hrozne anii tomu nechapem po pesnicke od Petra Nagyho (nwm to napisat)
      Kristinka iba spi tam spomenu Enriqueho ??...to co za rozum ??? *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *8* *8* *8*
      • humanic

        Re: Re: Proboha!!!!

        TJN...já jak sem to slyšela,tak sem dostala záchvat vzteku a mamka mě hned uklidňovala. *1* Akorád závidí kolik má Enrísek fanynek a jak je úspěšný..protože Mareš je velká 0!!!!!!! *8* a JESTLI SI MYSLÍ,ŽE NÁM TÍMTO eNRÍSKA SPROTIVÝ TAK JE NA OBROVSKÉM OMYLU..AKORÁD ON SÁM SI UŠKODÍ!!DEBIL JEDEN!!! *8* *16*
      • Re: Re: Proboha!!!!

        ved to!!! *16* *16* *16* si u mna posral *10* *10* *10* to jak ked palo habera povedal v prvej superstar ze enrique nie je spevak, odvtedy ho neznasam!!! *16* *16*
        • pajda83

          Re: Re: Re: Proboha!!!!

          já si myslím,že přestanu na superstar koukat a bude to.kdysi jsem měla ráda i haberu,ale obávám se,že jeho cd schovám nebo daruji za odvoz!!hrůza.sem se musela uklidnit u enríska,on je jedinej tak DOKONALEJ!!!!na něj nikdo nemá,to mě uklidnuje a když ho mareš uráží,at si to nechá,já vím,že my se tady holky navzájem podržíme a ENRIHO nikomu nedáme!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *16* *16* *16* *16*
          • kacka.bedna

            Re: Re: Re: Re: Proboha!!!!

            to maš pravdu pavli že tady enriho nedame .ja se na superstar nedivam ale mam takovy pech, že když nahodou k te telce přijdu tak zrovna někdo pomlouva enriska to jsou takovy ubožaci,že to nema obdoby.jsem klidny člověk da se řict flegmatik ale tohle mě vždycky vytoči k nepřičetnosti.mam jich po krk.všech. *9*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: Proboha!!!!

            a ještě mi tam vlezly škaredí smajlíci,ti měli být za haberou *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Re: Proboha!!!!

      Preboha!!!!! to co malo znamenat? preco sa ten Mareš pustil do Enriho? nechapem!!! *16* *16* *16* *16* *16* že vlasta burian!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* mam nervy!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • humanic

    petice

    Ahojky..já jsem tak brouzdala po internetu a narazila jsem na jednu stránku.Je nová a krásná!Tak se mrkněte je to taky o petici,že se o ní prý doslechla *3* *1* A je tam možnost dát i fotky českých fanoušků *1* www.ei-kike-in-czech-republic.blog.cz
  • vterinka

    Facebook

    Ahojky holky, mám na vás dotaz: nevíte, který profil na fb je opravdu od Kikeho?? Ten http://www.facebook.com/Vterinka.Av ril?ref=profile#/profile.php?id=121 3548299&ref=mf nebo ten http://www.facebook.com/Vterinka.Av ril?ref=profile#/Enrique.hunk ?? Děkuji předem za odpověď *3* *3*
  • vterinka

    T-music

    Tak nám stoupl na 6. místo, ale nesmíme usnout na vavřínech, takže hlasujme dál! http://www.t-music.cz/hudba/t-music-chart/ *3*
    • Re: T-music

      ale jak mám hlasovat??????? *7* *7* *7* *7*
      • vterinka

        Re: Re: T-music

        najedeš si na stránky www.tmusic.cz dáš t-music CHART v záložce nahoře, a jak ti to najede, tak najdeš Enriqueho na 6. místě a dáš hlasovat to je ten růžový palec nahoru *3*
        • Re: Re: Re: T-music

          díky *14*
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: T-music

            nemáš zač *3*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: T-music

              ne nemusíš, já tam taky nejsem
            • smelu

              Re: Re: Re: Re: Re: T-music

              to swe asi musim přihlásit,že jo? *7*
            • smelu

              Re: Re: Re: Re: Re: T-music

              se mnou je to bohužel těžký,ale co tak já si nějak poradim *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: T-music

              a kde najdu ten růžový palec? *7*
    • Re: T-music

      Včera aj dneska sem pro nich hlasovala takže než vypadnou by mohli byt aspoň 4
    • kacka.bedna

      Re: T-music

      bylo by dobre kdyby byl první.ja hlsuji denně a to rovnou za 3 lidi a sebe....ale jsem rada že ho aspon vidím. *14* *14*
      • vterinka

        Re: Re: T-music

        Dobře ty! *3* tak to je super zpráva! *3*
        • sara.jenni

          Re: Re: Re: T-music

          já to už vymyslela jinač, mám tři e-maily tak jsem se tam na všech registrovala, takže taky hlasuju více krát haha ...
  • cau enrique sem tvuj nejveci fanusik posloucham te kazdej den a kamaradi mi rikaj ze mam tvuj hlas chtel bych si stebou zaspivat cau mirek
    • A já jsem jeho největší fanoušek *14* *14* *14* *14* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Za 1.On česky neumí.
      2.Jeho hlas mít vážně nemůžeš
      3.Pochybuju že by si s tebou zazpíval

      Jinak miluju Enriqua *14* *14* *14* *14* *14*
    • úplně stejnej mít nemůžeš!!!!!! on je jedinečný!!!!!!
      • Že ano nikdo na světě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit