Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deniska-l

    den D

    tak a je to tady....ten velký den pro Enríska... *14* přeju ti k těm tvým 34. narozeninam jenom to nejlepšííí *15* hodně lásky, zdravíčka, hodně novych písniček a vyprodany koncerty....tvoje písničky sou maximálně super a doufám že takovy budou nadale...!takže to schrnu seš super a proto ti přeju hodně štěstíííčka!!!!! *14* *15* *15* *15* *15*
  • otazka

    ahojte, neviete akymi jazykmi hovori enrique este okrem anglictiny a spanielstiny? len tak ma to zaujima *3* *3*
    • Re: otazka

      Ještě umí německy
    • humanic

      Re: otazka

      Prý umí ještě trochu italsky,ale to asi ne tak dobře *4*
      • sonuska

        Re: Re: otazka

        jj,vlastne hej,ved on aj nejake pesnicky coi su na tych prvych jeho albumoch nahral v taliancine a asi vie podla mna potom aj portugalsky:Da netusite ci vie ta anna spanielsky?
        • Re: Re: Re: otazka

          a ktore konkretne naspieval v taliancine?
          • humanic

            Re: Re: Re: Re: otazka

            to nwm..já to nějak moc nepoznám ale na tom CD INSOMNIAC je prý i v italštině,ale které nwm *1*
            • sonuska

              Re: Re: Re: Re: Re: otazka

              veru,neviem ti povedat ktore naspieval v taliancine mozno by sa to dalo niekde na nete zistit ale netusim co by som dala do goodlu aby mi to naslo
        • humanic

          Re: Re: Re: otazka

          no to nwm jestli ona umí španělsky,ale myslím si,že asi ne *1*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: otazka

            já si myslím,že anna mluví německy,anglicky,rusky,španělsky ...ssnad i italsky,jezdí po zemích,hrála tenis,dělala modelku,ta, je jazyk základ!! *3*
    • sonuska

      Re: otazka

      podla mňa už inými nie,ale vie pár slov po rusky.a ozaj nevie niekto či vie anna španielsky?
  • pajda83

    DRŽÍM VÁM PALEČKY!!!!!

    Kačce a všem,kterých se týkají povodně,moc na vás myslím a držím vám palečky!!!!!Hlavně se držte vy,jak fyzicky,tak i psychicky!!
    • pelclovajana

      Re: DRŽÍM VÁM PALEČKY!!!!!

      Taky se přidávám...je to opravdu hrůza!!! Od kačky bydlím asi něco okolo 20km, prostě je to k nám jen přes kopec...ale vůbec tu neprší...voda ani nestihla stoupnout...a to tu máme docela velkou řeku!!! Je to fakticky strašný!!! Držím palečky...!!! *3* *14* *14* *4*
    • vterinka

      Re: DRŽÍM VÁM PALEČKY!!!!!

      jj přesně! Sem to už Kačce psala, jak to s nima vypadá a že sem se včera dívala na střepiny a u těch povodní sem brečela! *9* Fakt je to děs!! Taky vám všem držím palečky!!
      • pulnoc140

        Re: Re: DRŽÍM VÁM PALEČKY!!!!!

        Přidávám se.Je to fakt smutný co se děje.Chudáci lidi.Můj strejda má barák hned u řeky.Má to k ní asi tak 20 kroků.A párkrát už se mu stalo že byli vytopený.Byl dost neštastnej.Občas si myslím jestli nebral nějaký antidepresiva,protože tohle vydržet dá asi pěknou fušku
  • therezka

    hrůůůza

    No prostě neuvěřitelnéé!!Ta kráva Jandová a Dara jsou nejnavštěvovanější zpěvačky!!Vždyt ony ani neumí zpívat,slyšela jsem jejich písníčky a málem jsem se poblila!!A to samé Mareš-to je taky magor,jenom se předvádí ani on neumí pořádně zpívat a dovoluje se urážet našeho Enríska *16* *16* jenom Enrimu závidí,že je oblíbenější a o mnoho krááásnějšíííí *14* *14*
    • stankova.lidka

      Re: hrůůůza

      neříkej mi že ho zase v SuperStar urářeli? *16* je to od nich hrozné že si berou zrovna jeho *16* jak já nemám tu soutěž ráda už se na ni ani nedívám...
    • lucka.ptackova

      Re: hrůůůza

      njn to víš to je showbyznys...jediný co nás v tuto chvíli může potěšit je to, že kdyby nebylo superstar, tak by enri poskočil o nějakých 10 až 15 míst dopředu...ale nejdůležitější je, že ho máme všichni pořád ráádi!!! *14* *14* *14*
  • koncert?

    *7* *7* coooo??? koncert no to si delate srandu važně ?? budede?? a kdepak *14* *14* *14* to bylo baječnééééé *15* *14* *14* *14* *14* *14*
  • sonuska

    Blava

    Holky,prosim zahlasujte aj za Bratislavu.Diki moc
  • jancap

    .....

    Milássku,a je to tady!Jses zase o rok starsi!!!Ale neboj,vypadas porad uchvatne a to se nezmeníí!!!!!!Preji Ti vsechno nejlepsi,hodne lásky,stesti,zdravy,spokojenosti.. .hodne uspechu v Tve kariere...ale v neposledni rade hodne penez *3* s kterymi se vdy lepe zije nez bez nich....ale prede vsim at Te ma Anicka porad rada...a Vas potomek at je zdravy a cily,stastny a spokojeny....a z tech debilnich paparazzi si nic nedelej...sou to sv--e(ale to vsichni vime) *3* *3* *1* *1* *1* *1* Miluju Te!!!
  • pelclovajana

    fanklub!!!

    Tak jsem založila stránku českých fanoušků...myslím, že by se to dalo prohlašovat za oficiální stránku...a neplatí se to!!! Tak se přidejte, je to na stejném serveru, jako má ty stránečky Enri, takže by vám to mělo vzít i přihlašovací jméno ... tak prosim ... http://enriqueczechfanclub.ning.com / *3* *14* *14*
    • Re: fanklub!!!

      jsem tam taky... *3* *14*
    • vterinka

      Re: fanklub!!!

      Tak jsem tam taky! *3*
      • kacenka33

        Re: Re: fanklub!!!

        jsem tam *3*
    • kacka.bedna

      Re: fanklub!!!

      už jsem tam zaregistrovaná jani.tak se mrkni *3* *3*
      • china

        Re: Re: fanklub!!!

        pproč je všechno anglicky *7* *15* *9*
        • pelclovajana

          Re: Re: Re: fanklub!!!

          je to hold anglickej server...taky mě to štve, ale nic lepšího sem nenašla!!!
          *3* *1* *14*
  • humanic

    srazík

    Já bych mohla do Prahy.Tam jezdím vždy ob víkend takže pohoda.Ale do Olomouce ne to je celkem daleko.Já jsem z Vysočiny *3* *4* *3*
    • kristyn875

      Re: srazík

      mno já bych mohla taky do Prahy..Olomouc je pro mě teda hodně z ruky *1* *1*
      • luciiineek

        Re: Re: srazík

        mno tak se mnou nepočítejte páč já mám z ruky Olomouc i Prahu *9* *3*
  • gladuska16

    Enrique a Anna

    Myslíte, že spolu pořád jsou *7* A měl někdy Kike s někým taky takovou delší známost? *3*
    • vcelkab

      Re: Enrique a Anna

      Spolu asi pořád ještě jsou (bohužel). Tak dlouho jako je s Annou, ještě s nikým nebyl...má s ní nejdelší vztah, asi 8 let. *4*
      • 1stbarby

        Re: Re: Enrique a Anna

        Ahoj, proč "bohužel"? Já ji sice nijak zvlášť nemusím, ale je to jen osobní pocit silně ovlivněný tím, že Enriho miluju :-) Asi to bude docela fajn holka, je moc hezká a spolu jsou krásný pár a hlavně vypadají fakt šťastně. Aspoň na všech těch fotkách... A pokud je Enrique šťastný, tak mu to moc přeju!!! Jak už tady někdo psal, se žádnou z nás stejně nebude, tak co... *3*
        • vcelkab

          Re: Re: Re: Enrique a Anna

          Však já mu to taky moc přeju pokud je s ní šťastný. Ale zase pochop tu závist. Ještě řekni, že jí to nezávidíš. *4*
          • 1stbarby

            Re: Re: Re: Re: Enrique a Anna

            Závidím jí nehorázně moc *9* *9* *9* Chtěla bych si ho aspoň na chvilku půjčit... Ach jooooooo...
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: Enrique a Anna

              moc hezká není..jsem sice její zastánce,ale někde na obrázku nenalíčená vypadala jako každá normální holka...takže tam asi bude převažovat láska!!!já jim to přeju,už by to fakt chtělo to mimčo,no.
          • smelu

            Re: Re: Re: Re: Enrique a Anna

            dobře *3* říkám že jí strašně moc závidím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit