Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pls

    Neznate nekdo adresu Enriqueho o autogram plsplspls ???budu vam moc vdecna diky plosim napiste mi adresu na mail dekuj moc predem Michalka *14* *14*
  • 9margaret9

    ?????????????????

    No já teda nevím. Taky bych byla ráda kdyby přijel, ale dneska jsem si psala s manažerem a říkal mi, že zatím se nic neplánuje :-( ................
    • pajda83

      Re: ?????????????????

      my od něj dostali slib,tak nevím,asi se necháme překvapit,prý budou ještě termíny koncíků,tak uvidíme.holky koukněte na to,sjedte na video,jmenuje se to suzi,tak nějak a pozor,nesmát se,nebo jo,ale až po http://www.myspace.com/suzyvanessa *1* *1* *1* *1*
      • kristyn875

        Re: Re: ?????????????????

        to je moc tohle... *1* *1* *1* *1*
        • humanic

          Re: Re: Re: ?????????????????

          *1* *1* *1* Mysleli ste enríska??Jak tam má ty nohy a ruce nějak zkroucený *1* *1* Tak to je dobrý *1*
          • kyrstyn

            Re: Re: Re: Re: ?????????????????

            ooou tak to je hustyyy *15* ..docela dost brej postoj *15* asi taky takhle začnu běžně stát..je to dobry jen to musim zachytit do detailů *15*
    • humanic

      Re: ?????????????????

      To je ale divný..holky psali že jo a dneska tam ani manažer nebyl..já nwm kde na něj pořád narážíte??Já ho nikdy nezastihnu a když je online tak nepíše! *9* *8*
  • sonuska

    vsetko naj

    Enrique,prajem ti vsetko najlepsie k tvojim narodeninam,nech sa ti splní všetko,po čom túžiš:D::love you
  • lenushka14

    Dj divak

    jee pozerali ste dj divak Special emailovy ....dnes slo pokracovanie a zahrali tam co som pisala enrique iglesias Do you know..som stastnaaa *14* *3*
    • kacka.bedna

      Re: Dj divak

      jo jasně viděla jsem a měla jsem radost.kdyby ho davali častěji.to by bylo.
  • adinka21

    myspace

    holky ted jsem objevila new myspace enrique je to opravdu jeho profil ma tam video a mluvi pro svý fanoušky koukněte se http://www.myspace.com/enriqueiglesias
    • pajda83

      Re: myspace

      a copak jsem ti asi říkala,vid?? *1* *1* *1*
      • adinka21

        Re: Re: myspace

        jj mas pravdu napsala jsem mu tak by mohl napsat vid *3*
        • humanic

          Re: Re: Re: myspace

          JJ,to už ale víme hódně dlouho,si trochu pozadu *1* *1* Já už sem tam párkrát psala a několikrát mi odepal,ale jeho manažer a ne Kike *3* *4*
        • pajda83

          Re: Re: Re: myspace

          jj musíme doufat!!! *14* *14*
  • Enrique

    Enrique je prostě skvělý zpěvák. Má samé skvělé písničky a již se těším na jeho nové album. *3*
    • smeldi

      Re: Enrique

      ano to máš pravdu *14* *14* *14* *14*
  • sara.jenni

    umístění na osobnosti.cz

    Enrique má pěkné umístěni na osobnostech... celkový je 23., mezi zpěváky je na 4. místě, mezi herci je na 5. místě.... Jen tak dál a možná ho vytáhneme ještě výš!!!!
    • vterinka

      Re: umístění na osobnosti.cz

      jo to je fajn, ale ještě nedávno byl na 19. místě *9*
      • gladuska16

        Re: Re: umístění na osobnosti.cz

        Jo no, musíme ho výtáhnout! *3*
    • smelu

      Re: umístění na osobnosti.cz

      jo to by bylo úžo!!! *14* *14* *14*
  • gladuska16

    One Day...

    Udělala jsem v Sims klip k songu One Day At The Time. Tady je odkaz http://www.youtube.com/watch?v=qO42qnuqA0M
    Snad se vám to bude líbit... *14* *14*
    • vterinka

      Re: One Day...

      Dobré *1* Nejlepší je ten konec, jak ji Enri skočí do náruče!! *1* *1* *1* *14*
  • Enrique Iglesias

    Enrique má moc pěkný písničky,krásně zpívá a je to i fešák se musí uznat *4*
    Objevila jsem ho teprve nedávno jeho některé songy znám ale nevěděla jsem kdo je zpívá už jsem si i pořídila jeho nejnovější cd INSOMNIAC ale mrzí mě že jsem o něm nevěděla dřív proto bych se vás chtěla zeptat jestli nemá někdo z vás jeho starší alba a nechtěl by se s nimi podělit hledám na netu ale je to děsně drahý ale jestli se nikdo nenajde budu muset něco obětovat(money) *4* Děkuji za vyslechnutí mějte se všichni senza a čauky *4* *4*
    • Re: Enrique Iglesias

      najed na www.slunecnice.cz a do vyhledávače zadej emule pak si stáhni verzi která bude vyhovovvat tvému počítači.....dobrej program na stahování *3* *3* *3* *3* *3*
      • Re: Re: Enrique Iglesias

        je to moc bezvadnej klučina ty jeho písničky sou fakt moc dobrý..(výborný) prostě *14* *14*
        • Re: Re: Re: Enrique Iglesias

          Enrique je prostě nejííík chlap je fakt super má krásnéé písničky a je SEXY !!! Nej nej nej zpěvák !!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Enrique Iglesias

            co si o sobe myslis ty latoyo nebo kdo ses kazdej ma jinej styl a jackson je uchyl a nepomlouvej miho enriqueho *10*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Enrique Iglesias

              ja ty hnusni prasnici anne rikam kure nebo kurnica je to pekna pica *16*
    • Re: Enrique Iglesias

      Ahoj jen ti odepisuju kvůli těch cd... mám oba.... takže jestli je chceš, tak mi písni na můj mejl Barca.15@seznam.cz a taky jsem se tě chtěla zeptat když už bych ti já dala ty jeho 2 starší cd, tak ty mi můžeš dát to jeho nové:) protože já ho taky nechci přes net ... tak jinak díky ...
    • Re: Enrique Iglesias

      Ahoj já mám cd od Enrique ale jenom escape,quizas,enrique iglesias,seven,insomniac,a potom mixovky od něho prostě remiy ze všech alb
      • Re: Re: Enrique Iglesias

        jéééééé a plosím tě mě bys ty cd nemohla poslat???ja mam jen jedno to první ale ty ostatní nemůžu sehnat *9* mooocinky plosíííííím pošli mi je na mail......předem moc děkuju papa
      • Re: Re: Enrique Iglesias

        Och prosiim prosiim se mnou by ses nepodelila... ??? *7* *14*
      • Re: Re: Enrique Iglesias

        Tak to si na tom líp než já *4* se máš no a nepodělíš se vid to nevadí jen se ptám měj se ale dík za odpovědˇ *4*
  • Telefon

    Už jste to zkoušeli stim tel.číslem??? *7* A neni to nějaká blbost?...že by Enriq chtěl aby mu všichnííí volali??? *7*
    • kyrstyn

      Re: Telefon

      je!!!sem to zkusila prozvonit a niiiiic se mi ozvalo že se tel. číslo nepoužívá *13*
      • kristyn875

        Re: Re: Telefon

        ono je klidně možný, že to nepujde kvůli tomu, že voláš na ty jejich americký operátory, který ti ty naše nevemou, ale nwm *4* *14* ...samo je to škoda.. *9*
        • humanic

          Re: Re: Re: Telefon

          Ahojky,mě to normálně šlo,sem poslíla zprávu a navíc když se mrknete an www.myspace.com/enriqueiglesias tak tam i je že tam telefonuje on a říká že odepíše atd :-) Je to fakt pravda! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit