Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zirafaandy

    Galerie

    Čau po dlouhý době,byla jsem pryč (dovolená,chata apod.),no prostě prázdniny,mám takovej dotaz: Neznáte nějákou galerii Enriqua? Jako třeba například Avril Lavigne má takovou galerii na avril-images.net,prostě něco tohohle typu,kde jsou různý jeho fotky *3*
    • pelclovajana

      Re: Galerie

      http://onlyenrique-gallery.webs.com / ... tady je opravdu hodně fotek!!! *1* *3* *14*
    • lenushka14

      Re: Galerie

      http://enrique-iglesias.net/

      tak to je podobne
  • vanessah20

    yeah..

    He is the best guy is super :-) *3*


    Bye..


    xoxoVanessaAnneHud gensxoxo
  • smeldi

    Jak dlouho znáte Enriho?

    HOlky jak jste poznaly Enriho? *7* *7* Mě ho před asi 2 roky pouštěla na intertetu ,ale já jsem ho ještě neznala,ale ta písnička se mi moc líbila za nedlouho k nám přijel strejda a přeposlal mámě do mobilu písničku ,,Do you know"a mě se moc líbila tak mi jí mamka přeposlala taky po nějaké době mi kamarádka ve škole přeposlala ,,can you hear me" a od té doby ho neustále poslouchám *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • pelclovajana

      Re: Jak dlouho znáte Enriho?

      Tož já ho poslouchám asi od svých 11 let...líbil se mi song Bailamos, který hráli docela často v rádiu, ale nevěděla jsem kdo ho zpívá...pak jsem viděla v TV Hero a tam to začalo...to bylo u tety v Praze, měli internet tak jsem hned začala hledat no a to byla láska na první pohled!!! *14* *1* A později mě totálně dostal klip k Do you Know, no a vidíte jak sem dopadla...Official Czech Fan forEver!!! *1* *3* *14*
      • Re: Re: Jak dlouho znáte Enriho?

        Já se přidávám. Jednou mi moje nej. kámoška ukázala klip Do you know, prostě se mi ta písnička líbila. Bylo to úžasné, ale tak nějak jsem ho neposlouchala "pořádně" až když jsem jednou se tak dostavala přes písničky a tak, jsem narazila znovu na Do you know a když už sjem to viděla po druhé okamžite se mi začal líbit čím dál víc. Tak sem hledala další a další jeh písničky, znala jsem Hero a do té jsem se taky zamilovala a už to bylo. Enriqua jsem pak poslouchala alespoň jednu písničku každý den! A pak už pořád jenom jeho a to trvá až do teď. Někdy si ještě pustím k němu TWiiNS nebo Christinu Aguileru, ale Enri tam je vždycky a každý den NonStop!!!! *14* *14* *14* *14*
    • pajda83

      Re: Jak dlouho znáte Enriho?

      já poslouchám Enriho již celých 11 let,od svých 15,za chvíli už to bude 12.tenkrát mi kamarádka koupila jeho tričko a já neodolala,navíc mamce se líbil jeho otec a my to máme tak nějak v rodině )) hehe *1* *1*
      • smeldi

        Re: Re: Jak dlouho znáte Enriho?

        já jsem tady asi nejmladší mě je 11 let *9* *9* *9*
        • stankova.lidka

          Re: Re: Re: Jak dlouho znáte Enriho?

          No už je to rok co jsem mu totálně propadla *14* Kamarádka mi půjčila jeho CD ale tak já to brala jenom že hezky zpívá a strašně se mi líbila jedna písnička. Za nějaký čas(to jsem byla zrovna nemocná) jsem neměla co dělat a tak jsem se rozhodla že ji zkusím najít. Viděla jsem klip, zjistila jsem že hledaný song se jmenuje Do you know *14* a v tu chvíli jsem o tom krásně snědým a strasně sexy zpěvákovi chtěla vědět všechno... *14* *14* od Vánoc mám jeho polštářek v posteli na kterém zásadně nespím :D a když nemám co dělat tak se jenom kochám... *14*
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Jak dlouho znáte Enriho?

            to se máš! *3* Ale koukám, že většina ho zná díky Do you know! *14* *14* *14* *3* Fakt dobře on!!! *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
            • stankova.lidka

              Re: Re: Re: Re: Re: Jak dlouho znáte Enriho?

              Taky pozoruju *14* a nedivím se. Vždyť Do you know je skvělej song *4* *14*
      • vterinka

        Re: Re: Jak dlouho znáte Enriho?

        týjo! :D tak to máš super! :D Já ho znám od svých 13 :D letos tomu budou tři roky. *1* Znám ho od songu Do you know kdy mi ho sestřenka pustila a já se do něj v tom klipu zamilovala! *14* *14* *14* *14* *14*
        • kristyn875

          Re: Re: Re: Jak dlouho znáte Enriho?

          mno já sem na tom podobně..Do you know byla moje osudová písnička *3* ..nejdřív sem jí slyšela v autě v rádiu ale nemohla sem přijít na to kdo to je až jednou u babči sem jentak namátkově zapla MTV a tam šel klip Dimelo..a tak to začalo.a stále mě to drží...prostě Enríí forever.. *1* *3* *14*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: Jak dlouho znáte Enriho?

            tak to já dodnes ujíždím na jeho španělskýcch starých písních...tím si mě získal!!!! *14* *14* *14*
            • kristyn875

              Re: Re: Re: Re: Re: Jak dlouho znáte Enriho?

              mno tak dneska miluju všechny jeho písničky a nejrači mám taky ty španělský *14* *14*
  • 1stbarby

    Uáááá...

    Holkyyyyy... http://www.youtube.com/watch?v=I8OQ UhUALas&feature=related
    Sice jsem nepochytila, o čem se tam s tím manažerem bavěj, ale náš Enrísek je prostě úžasnej!!! Jak jde do publika s tím úsměvem, to se mi fakt sevřel žaludek... Takhle kdyby se usmál na mě, tak normálně odpadnu *14* *14* *14* A udělám cokoliv!!! *3*
    • vterinka

      Re: Uáááá...

      Tak to bylo fantastické!!! *14* *14* *14* *14* *14* Jak se tam fotil s fanynkama, jak tam ten týpek udělal stojku, všechno! Já ho žeru!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vterinka

    Hlasování

    Ahojky holky, vím, že to tu nepatří a že některé hlasujete i na fb, ale pro ty, které si toho třeba nevšimly, tak vás moc prosím, dejte hlas The Paranoid, zde: http://www.coffeebreaks.sk/starter/hlasovani#close Moc vám děkuji! :-*** *3*
    • 1stbarby

      Re: Hlasování

      Kači máš to tam... teda maj to tam *1* Ode mě už poněkolikáté, a teďka nám napiš za odměnu něco krásného o Enrim, jo? Těším se!!! *3*
      • vterinka

        Re: Re: Hlasování

        děkuji moc!! :-****** ....... dobře, ale bude to nevím kdy, páč ted jdu na slíbený příběh pro sestřenku a spojím to rovnou i pro kámošku, která se jemnuje stejně, ale ona o tom nebude vědět, to ji řeknu až pak :D a pak mám další, co chtěla kámoška, takže to si ještě počkáte xD leda, že by to bylo něco krákého, lae to teda nevím co :D
    • vcelkab

      Re: Hlasování

      Tak jo, poslala jsem ti tam hlas. *3*
      • vterinka

        Re: Re: Hlasování

        děkuji! :-***
        • vcelkab

          Re: Re: Re: Hlasování

          Nemáš zač. *4*
          • gladuska16

            Re: Re: Re: Re: Hlasování

            Máš hlas *3*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Hlasování

              děkuji :-**** jde to každý den až do 13.2., tak jestli si vzpomenete, tak hlasujte prosím, děkuji :-*** *3*
      • vterinka

        Re: Re: Hlasování

        děkuji! :-***
  • pajda83

    my space

    holky,jak se na my space přidávaj fotky a píše se něco o sobě?já jsem ráda,že jsem tam zzmákla registracii a jednu fotku,ale dále nevím a jak se tam potom píše,kde se najíždí atd?moc prosím a moc díky!!!! *4* *4*
    • Re: my space

      Když chceš napsat něco o sobě, tak daš na ty líště nahoře profile a pak tam maš ruzný možnosti a ty dáš edit profile a pak už to tam máš co si můžeš vyplnit.... a když tam chceš dat fotku,tak daš zase profile na ty liště ale daš my photos daš to červeny upload photos a pak daš tohle(Upload photos to share with friends and family.
      If you don't see the Upload Photo form below, click here) no a pak dáš browse a přidáváš fotky *3* *4* (ja vim, je to složitý) *3*
      • pajda83

        Re: Re: my space

        wau!díky no snad to zvládnu!! *3*
        • Re: Re: Re: my space

          Nemáš zač... *3* *3* *4*
  • kacenka33

    Enrique...34 :-*

    já také přeju všchno nej....hodně zdraví,lásky...a to miminko *3* *14* a uvidíme se příští rok v Praze *14* *14* *14*
  • gladuska16

    Koncerty?

    Je nějaká stránka, kde je napsáno, do jakých zemí Enrique na tour pojede? *7*
    • sara.jenni

      Re: Koncerty?

      Enrique říkal, že pojede tour až v roce 2011. Tour bude trvat asi rok a měl by začít v Evropě a potom se posunout myslím do Asie a pak do Ameriky. Takže Tour bude napsané až za delší dobu.
      • iwusiiq

        Re: Re: Koncerty?

        daufam ze pride aj ku nam na Slovensko aj ked tu uz bol..ja pojdem veelmi rada opat... :o) ..ale mohol by prist aj ku vam...bolo by to supeer :oP *4*
        • sara.jenni

          Re: Re: Re: Koncerty?

          Já si taky moc přeji aby přijel k nám, ale kdyby přijel zase na Slovensko tak pojedu tam. Ale ať dorazí!!!!
          • gladuska16

            Re: Re: Re: Re: Koncerty?

            Přesně, kdyžtak pojedu na Slovensko! *14*
            • smelu

              Re: Re: Re: Re: Re: Koncerty?

              to já bych taky moc chtěla,ale nemohla bych se tam dostat
        • vterinka

          Re: Re: Re: Koncerty?

          mohl by *3* .. ale taky doufám, že nás tentokrát nevynechá *9* *3*
          • smelu

            Re: Re: Re: Re: Koncerty?

            jo já si to taky moc přeju!!!!! *14*
      • gladuska16

        Re: Re: Koncerty?

        Aha.. Tak ale stejně doufám, že přijede i k nám! *14* *14* *1*
        • vterinka

          Re: Re: Re: Koncerty?

          to doufáme všechny *3*
    • Re: Koncerty?

      Já koukala na jeho stránky a tam zatím vyhlášená žádná tour není, takže zatím asi nikam... *9* Jinak tady je stránka, kam to dávají: http://www.enriqueiglesias.com/events
  • pajda83

    TONIGHT

    holky...jako já nevím,co vám k tomu říct...hlavně si vás nechci rozeštvat,ale nemyslím si,že pokud jste byli či jste fanynky enriho,že to bylo tak moc šílené,když jste ho skoro odvrhli či zavrhli po jednom klipu,to je hnus....já enriho poslouchám již celých 12 let a nikdy jsem jeho klipy neřešila,kolik tam má bab apod...co tam snima dělá...pokud v písničce zpívá o tom,že je ošuká,tak ten klip asi nebude o mědvědech,to je jasný,jen mě vytáčí jak vy si to berete a zazdíváte ho..doslova.je to sice věc názoru,ale mi se to nelíbí a proto musím reagovat....v tom případě asi nejste tak velké fanynky.to je muj názor!!!!a nemyslím si,že by fanynky ztrácel..spíše získává !!!
    • zirafaandy

      Re: TONIGHT

      Já ho neodvrhla, ale zas vem to z tý druhý strany, bejt taková ta fanynka, co se jí líbí všecko jen proto, že to dělá její IDOL...to mi zas příjde extrém! Prostě mám ho ráda furt, jsem jeho fanynka, ale to neznamená, že se mi musí líbit všechno, co dělá. A když se mi to nelíbí, tak prostě řeknu pravdu, nebudu si řikat "tenhle klip se mi musí líbit, protože je enrískův"... To je prostě zase můj názor, ale chápu, co si tim chtěla říct! *3*
      • vterinka

        Re: Re: TONIGHT

        Andy přesně!! To jsi řekla úplně úžasně!! A já vždy říkala svůj názor a říkám ho i ted! Myslím si, že správná fanynka musí umět i kritizovat a ne jen chválit, protože i krtika je krok dopředu ....
        • pajda83

          Re: Re: Re: TONIGHT

          jenže kači já jsem kapánek starší,hihi :-)
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: TONIGHT

            to vím taky *15* ale i tak ...
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: TONIGHT

              no jenže já jsem mu věrná celých 12 let,což je hodně moc !§
        • vterinka

          Re: Re: Re: TONIGHT

          PS: jsme pravé fanynky, protože například já jsem si koupila Euphorii, i když jsem ji měla stáhnutou, poslouchám ho 3 roky a myslí si, že i to je dost, protože už 3 roky se zajímám o hudbu. Ty falešně fanynky poslouhají pouze jednu jeho písničku. Uslyší hit, řeknou "já ho miluju", ale pak se jim ta písnička ohraje a vykašlou se na něj! A neposlechnou si jiné jeho písně, takže si myslím, že nám opravdu nemáš co vyčítat, když se nám něco nelíbí, lae líbí se nám jeho původní tvorba.
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: TONIGHT

            v pohodě,víš o tomhle mužeme tady polemizovat pořád....já ho poslouchám od 15 cti let a mám jeho všechny cd...koupené,podotýkám....ty fanynky typu,slyším jednu písničku a miluji ho,nesnáším.jinak krásný svátky všem :-))
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: TONIGHT

              no vidíš, já ho poslouchám od 13. *3* ... Jinak tobě taky. *3*
          • vcelkab

            Re: Re: Re: Re: TONIGHT

            Jo, to máš pravdu, já ho poslouchám už 5 let. *3*
      • 1stbarby

        Re: Re: TONIGHT

        Ano. To, že jsme fanynky, neznamená, že máme povinnost bezhlavě zbožňovat všechno, do čeho se Enri pustí. Máme svoji hlavu, svoje srdce, svůj rozum. A srdce se někdy chvěje v obavách, do čeho se to miláček pustil, ale přesto ho nepřestane milovat!!! Takže prosím respektujme navzájem svoje názory a držme při sobě jako dřív. Co člověk, to názor. Co se mi opravdu příčí je to, když někdo Enriqua (nebo prostě svůj idol) zavrhne po jednom kousku, který se mu zdá špatný. *9* I když na to má samozřejmě také právo, žijeme díkybohu ve svobodné společnosti...
  • LaToya

    Čůrák jeden!Nenávidim ho!!Pořád v každý písničce jenom pro každou jako umírá a jenom někoho miluje!!Ten asi neumí spívat nic jinýho!!!Míša Jackson je lepší!!!!!! *1*
    • frasprinc

      Re: LaToya

      Víš co ?Polib si šos.Ja Erika nemusim ale víš koho má za přítelkini?Moji sestřenici,RUSKOU TANISTKU TAK DRŽ KLAPAČKU.PS:nekecám fakt *13* *13* *9* *9* *16* *16* *16* *16*
      • jancap

        Re: Re: LaToya

        JO TAK TO URCITE!!!!ale jestli je to pravda-jaka je????????? A ze to Enrimu s Annou sluší a jak to muze být Tvoje sestřenka?????? jestli si vymejslís tak nevim co z toho más! *7* *1* *3* *5*
    • Re: LaToya

      hod se do klidu..je to supr zpevak..a je nááááádhernééééééééé
    • Re: LaToya

      Nevim co jsi měl(a) z češtiny ale zpívat je se Z!!! *1*
      a Enrique Iglasias je skvělej zpěvák!Taky se Z!!!Tak si to zapamatuj!!! *15* *4*
    • Re: LaToya

      ty budeš asi nejspiš ten čurák co?! *13* Michael Jackson je hnus a sexuální maniak ty debile§!!! *5* *16* *8* *10*
      • frasprinc

        Re: Re: LaToya

        J to pravda a zbívaj mu jen 2 týdny života je to pedofil padacím nosem a kravím hlasem o proti mýmu Fotrovi nebo jak se u vás říká když se sestřenice oženi tak jsk mám říkat tomu co se s ní oženil?Pište do Vzkazů
        *15*
    • Re: LaToya

      no dovol on neni zadnej čurák!!!!!!!!!! a nemuže zato že zpiva jen zamilovane a smutne pisnicky!!!! *5* mJ je peknek vůůůůůůůůůůůůl!!!!!!!!! !! jako ty
    • misalkap

      Re: LaToya

      Tak proč sem lezeš když se ti nelíbí
    • Re: LaToya

      ty jedna kravo co to meles za nesmysly ta tvoje hnusna lezba nesaha enriquemu ani po kotniky on je 100000000 krat lepsi a co ti je potom co zpiva on ma nejlepsi pisnicky na svete je proste nnnnneeeeejjjjjjjllleeeppppsssssiii !!!!!!!!!!ROZUMÍŠ!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *5* *8* *8* *13* *13* *16* *16*
      • jancap

        Re: Re: LaToya

        JO máš naprostou pravdu!!!!!
    • Re: LaToya

      Ty krávo, nauč se prvně psát. Až se to naučíš, tak teprve pak můžeš psát, co si o něm myslíš... *10* *16*
    • Re: LaToya

      Hele trošku s citem ty výrazy!!! Enri je nej... A ten tvuj Jackson..... Na toho si už nikdo ani nevzpomene *5*
    • Re: LaToya

      hele jestli na něm něco vadí..tak proč to tdy piše je to tu jenom pro fanoušky *8* *16* a tohle se mi nelibi jak tu o něm mkluvíš a myslím že nebudeš sama *10*
    • Re: LaToya

      co nadavas nej misackovi je to tak squvelej chlap kdybi si enriqueho poznal na vlastni kuzi tak si ho taky zamilujes nakj majkl jakson mi muzevlist do p.....!nech ho byt je sqvelej! *16* *8* *9*
      • Re: Re: LaToya

        No dobře,ale ty určitě skvělá nejsi ,když ani neumíš napsat JACKSON *5* !
      • Re: Re: LaToya

        No nevím co to tady říkáte za kraviny.Za prví ho neposlouchám,jo písničky docela ujdou.A je mi směšný že tady porovnáváte Enriqueho s Majklem.Enrique určitě nemá nejprodávanější desku jako MJ!A jestli se rozpadá,tak nevím co má jeho vzhled společnýho s jeho hudbou.On totiž měl důvody k plastikám kvůli nehodě,ale to je fuk.MJ je král popu,takže nazdar *5* !
        • jancap

          Re: Re: Re: LaToya

          Kvůli nehodě jo? co to je za pí....nu? kdybych ho potkala v noci tak se asi po ale je pravda ze jsou od nej nejaky pisnicky dost husty no jo ale Enrique vede!!!!No a to stou Annou.Myslůím si že jim to spolu slusi treba neni zla nebo protivna!!!! *7* ale jestli s ni je Enri stastnej tak proc ne *14* *14*
        • frasprinc

          Re: Re: Re: LaToya

          DRŽTE KLÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
        • Re: Re: Re: LaToya

          nj, ale na biliho se nepredelaval kvuli autonehode XD
        • Re: Re: Re: LaToya

          Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuck *13*
    • Re: LaToya

      A co se tím chlubíš a ještě tak sprostě slušnějš to neumíš?!Každej je jinej a má rád něco jinýho dám ti radu tak ho neposlouchej pak tě nemusí štvat.
      Jeckson má taky dobrý songy ale krapet se ti rozpadá nemyslíš . *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit