Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanic

    š.zpráva

    Mám pro vás špatnou zprávu..nějak mi nejde zaregistrovat na myspace.com nwm proč..tak to zkuste pls někdo z vás email si dejte jaký chcete a jméno Czech Fans nebo Enrique Czech Fans Snad vám to půjde,ale mě to nejde..nwm proč už sem vyzkoušela všechno!Akorád to heslo dejte takové aby sme si ho pamatovali.. *1*
  • martina90

    Bratislava

    Ahoj jedete někdo na koncert do Bratislavy?? Četla jsem si příspěvky a vím že jede Gabriela a Zuzana..
    • pelclovajana

      Re: Bratislava

      Já jedu taky, a jedou se mnou ještě dvě holčiny a mamka!!! *3* *14*
    • Re: Bratislava

      Ahojky, ani jedu a už se moc těším...
    • 9margaret9

      Re: Bratislava

      Já jedu do Bratislavy, ale je nás tu víc, kdo jede. Ty taky jedeš???
  • Sexy Enri

    Taky Vám připadá, že má Enri hrozně sexy tělo?
    • pelclovajana

      Re: Sexy Enri

      Pánaboha, ten je natolik krásný...je to prostě člověk snad z jiné soustavy, na této zemi totiž neexistuje nic tak dokonalého!!! *14* *14* Teď nevím jestli jsem křesťanského vyznání, nebo ne, ale on je prostě můj bůh a já v něj věřím...zatím vše o co sem ho žádala mi splnil...kéž bych mu to mohla někdy oplatit!!! Holky proč musí být tak dokonalý...slyším ho prostě všude, neustále si představuji, jaké by to bylo, kdyby najednou stál vedle mě, upřel na mě ten krásný pohled a promluvil jeho jemným hlasem...já bych ho v té chvíli prostě objala a už bych se nepustila!!! *14* *14* *4* Chtěla bych s ním trávit každičkou minutu svýho života...totálně ho Lovískuju!!! Ale to jsou jen představy, doopravdy ho chci jen pořád vidět jak se směje a jak je šťastný...a stačí mi jen to, že je šťastný když je s Annou a já jsem šťastná za něj!!! *3* *14* *14* *4* *4* *8* A jsem taky hrdá na to, že zrovna on se mi připletl do života a já můžu být jeho doživotní fanynka!!! *14*
      • nati102

        Re: Re: Sexy Enri

        já Anně vopravdu závidim, ale nevadilo by mi kdybych mohla bejt Enriho kámoška *14* je prostě úžasnej *14* *4* *14*
        • vterinka

          Re: Re: Re: Sexy Enri

          být jeho kámoška to je nápad! *14* *14* *15* *15*
          • kacka.bedna

            Re: Re: Re: Re: Sexy Enri

            to je fakt pavli ty představy a sny /zvracené /jak říkaš mam taky.ale to je pravě to nejkrasnější.myslim že znasilnovat bychom ho ani nemuseli.je to chlap a to je slabý tvor.a co se tyče te puberty.s te ja taky nevyrostu.stale jsem stejna jako moje dcerky.sami to o mě tvrdí./jak potom mužu chtít respekt./ *4* *16* *14* *14*
          • pelclovajana

            Re: Re: Re: Re: Sexy Enri

            Super...ten bude mít po světe tolik kámošek!!! Já bych ho brala třeba jako strejdu, ohl by to být mamčin brácha, to by i ty roky seděli...kdyby jsme tam tak mohli jezdit na návštěvy...to by bylo prostě super!!! A pak mít malého bratránka, a starat se o něj...to by bylo prostě úplně brutální, kdybych mohla říkat, že můj strejda je Enrique Iglesias a že tam jezdím každý měsíc!!! To je představa co!!! *14* *14* *1* *3* *4*
            • pelclovajana

              Re: Re: Re: Re: Re: Sexy Enri

              Moje mamka má taky neteř, která je jen o rok mladší...všechno existuje!!! *1* *3* A puberta je krásná, tak proč ji neprožívat celý život...teda jen v některých směrech!!!
              *3* *14* *4* Jů a mít takhle staršího bráchu...to by mě bral na všechny pařby!!! *14*O všem by si se mnou povídal, se vším mi radil, neustále by mi kecal do kluků...taky krásná představa!!! *14*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Sexy Enri

              no a co rovnou kdyby to byl brácha!! *1* *1* *14* *14* *14* *14*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: Sexy Enri

              Ty jo,strejda))no tak to by nemohl být můj strejda,nebot já bych ho znásilnila a potom by to byl incest *1* *1* *1* *1* *1* kamarád by to byl úžasnej,nebot kaamrád taky rád,ale ještě lepší by byl milenec a tomu já bych prostě neodolala.mé představy s ním jsou hodně pestré a při povídání s váma holky,mám vždy pocit,že jsem stále v pubertě a čím dál větší blázen do enríčka,ale ano,jestli enri je štastnej s annou,potom já jsem štastná taky,i když ty fotky někdy zabolí,ale své emoce ovládat umím *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • terousek996

      Re: Sexy Enri

      jo *14* *14* *14* *14*
      • pajda83

        Re: Re: Sexy Enri

        on je sexy celý..jeho zasněný pohled,jeho oči,ústa,úsměv,zadek,prostě chlap k pomilování...jenže škoda,že patří někomu jinnému,ale zase na druhou stranu,jsem hrdá,že jsem jeho fanynka,je dokonalý,nejkrásnější a nejcharizmatější chlap celé planety *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • katys

          Re: Re: Re: Sexy Enri

          Plně souhlasím!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • vterinka

          Re: Re: Re: Sexy Enri

          Pajo, tak lépe už jsi to říci nemohla!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
          • kacka.bedna

            Re: Re: Re: Re: Sexy Enri

            holky enri je strašně krasny chlap.on je sexi cely a ne jen tělo.ten pohled,gesta ruce.zatim jsem přitažlivějšího chlapa nepotkala.a to už mi není ..náct. *14* *14*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: Sexy Enri

              jj,moje touhy s ním jsou čím dál více zvrácenější)))))))))))no vážně,ale v dobrém slova smyslu. *1* *14* *14* *14* *14* je bpží,boží,boží jo a Domča by to řekla jedním slovem,je to DOKONALOST!! *14* *14* *14*
  • vcelkab

    Enrique

    Já taky nevím co mám říct na ten klip k Tonight, nejvíc se mi tam asi líbí jak jede na konci na té lodi nebo jak vystupuje z toho letadla, no ale co naděláme, vždyť je to chlap ne?? Třeba jich je 90% takových, co myslí jenom na jedno. Ale ty starší písně co zpíval (např. Nunca Te Olvidare, Bailamos, Experiencia Religiosa, Heroe nebo Hero atd.) se mi líbí více než teď ty novější, protože se mi zdá jako by do těch starších písní dal více citu, jako by do nich vložil i svoje srdce, svou duši. Ale do těch novějších, jako by to bylo spíše jen o vzrušení nebo tak. Tím nechci říct, že se mi ty novější nelíbí, jsou taky moc hezké, ale ne tolik jako ty starší. Už to není ten Enrique, do kterého jsem se zamilovala. Máte pravdu že se změnil, ale já ho budu pořád milovat a doufat, že se zase vrátí ke svému původnímu stylu písniček. Tak Vám přeju příjemné a krásné Vánoce a hodně štěstí a zdraví do Nového roku.
    • vterinka

      Re: Enrique

      No takže jsi vlastně řekla totéž co tvrdím. Není nad staráho Kikeho, ale do naděláme. *9* Jinak tobě taky šťastné a veselé *3* *3*
      • vcelkab

        Re: Re: Enrique

        Tobě taky přeju krásné Vánoce, a tobě taky Enrique a hlavně ať jsi šťastný. *14*
    • 1stbarby

      Re: Enrique

      Naprosto přesně jsi to napsala! Mám stejný pocit a taky miluju toho "starého" Enriho. Ale taky respektuju to, že chtěl zkusit něco nového, a i když třeba klip k Tonight považuju za dost přitažený za vlasy, tak hudebně se mi ta písnička líbí a fandím mu dál. A ve skrytu duše doufám, že se po tomhle a možná několika dalších experimentech vrátí k tomu, čím opravdu je...
      • vcelkab

        Re: Re: Enrique

        Díky, mi se taky ta písnička hudebně líbí, budu jeho fanynka až do smrti, ale ten klip mohl udělat trochu jiný i k písni Sad eyes. Ale kdo ví jak to bylo, třeba ho museli přemlouvat, aby to tak natočili.
    • zirafaandy

      Re: Enrique

      Jjo, přidávám se k přání, přeji veselé Vánoce a šťastný nový rok vám i Enrískovi♥! *1*
  • pelclovajana

    Speciál

    Máte to teda prosím někdo nahraný??? Jak se tak koukám tak to bylo úžasný...chtěla bych to vidět!!! plosím... *14* *14* *4* *8*
    • pelclovajana

      Re: Speciál

      Plosím!!!! *9*
    • Re: Speciál

      pokud to ma nekdo z vas nahrany poslete mi to taky pls na punka007@seznam.cz diky mooooooooc *4* paa
  • kristyn875

    koncert

    ahojas všichni....pls kdo z vás jedete na koncík Enriho do Košic pls..?? *3* *14*
  • smeldi

    Prosím

    Holky budete mě prosím informovat kdyby se někde poblíž konal Enriho koncert? *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • pajda83

      Re: Prosím

      stačí chodit na officiální stránky ) *1*
      • smeldi

        Re: Re: Prosím

        já se dívám na seznam ,ale tam jsou prošlý koncerty a kde jinde bych mohle hledat?nedáte sem prosím nějaký odkaz? *9* *9*
        • vterinka

          Re: Re: Re: Prosím

          http://www.enriqueiglesias.com/even ts
          Tady je Kikeho oficiální stránka, a tady se píší koncerty, kde a kdy budou. *3*
          • smeldi

            Re: Re: Re: Re: Prosím

            děkuju mockrát *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3*
  • kyrstyn

    čaRoDky

    Holky tak vám přeju všechno nej k našemu svátku *15* *15* at vás hlavně neupálej *15* *15* *14* .. a neopijte se *15* ... MVMMMMR *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • pelclovajana

      Re: čaRoDky

      No téda to byl den...škola objednala kouzelníka a on dostal infarkt...tak jsme během hodiny museli vymyslet náhradní program pro stovku dětí...ale nakonec jsme to zvládli, ale takový fofry jsem ještě nezažila...hlavně že na diskotéce hrál Enri!!! Jinak to stálo za nic ta hudba!!! Zpíval tam totiž náš učitel hudebky..takovej talent...jako umí hrát suprově na všechno, ale zpívání mu moc nejde...jo kdyby tam na živo zazpíval Enri...to by bylo!!! *14* *14* *4* *8* *4* *8* *3* *1*
      • pajda83

        Re: Re: čaRoDky

        teda jani,ty máš ty zážitky čím dál lepší,no chudák kouzelník...ale lavně že hrál enri,že? *1* *1* *1* *1*
        • kacka.bedna

          Re: Re: Re: čaRoDky

          taky jsem byla na čarodějkach ale hudba za nic nestala.enriska snad ani nemněl.hral jen davida a par pohřebních skladeb.abych se ho nedotkla ještě jedna pisnička od marka ztraceneho´.nikdo ani netancoval.příště asi pujčim od brachy aparaturu a pujdu hrat sama.už i kamoška mi to mavrhla.ale aspon jsme se zasmáli.přeju všem příjemny prodloužený víkend.užívejte si dokut to jde *3* *3*
    • pajda83

      Re: čaRoDky

      jj,taky všem nápodobně a hlavně neulette moc daleko holky!!! *1* *1* *1* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* MVMMMMMMMMMMMMMMMMMR!
      • kacenka33

        Re: Re: čaRoDky

        jjj a ať se tu zas ve zdraví všechny sejdem *1* *1* *1* *1*
        • zirafaandy

          Re: Re: Re: čaRoDky

          Jsem skoro zapomněla,musim ještě oprášit koště *15* *15* *15*
          • domca11

            Re: Re: Re: Re: čaRoDky

            No a nechcete si se mnou zaletět za Enríčkem?? *1* *1* možná už je trošku pozdě,ale to neva no ne?? *14* *15*
  • kristyn875

    konečně!!!

    ahojky...tak sem se vám vrátila...sem myslela, že to nepřežiju...sem musela furt poslouchat Enriho aspoň na mp3..ale stejně mi to nestačilo *1* ..ale řeknu vám, že mě ty Francouzi sklamali..sem myslela, že když měl Enríí před pár dny koncert v Paříži tak že tam budou vylepené alespoň jeho plakáty nebo něco s tim koncíkem a ono nic... *9* ..ju a samozřejmě přeji dodatečně našemu zlatíčku vše nej nej nej k jeho 34, hodně štěstíčka a zdravíčka, lásečky *3* , úspěchů a stále víc a víc věrných fanoušků..a hlavně spoustu dalších krásně napsaných písní.. *14* MTMMMMR
  • adinka21

    Praha Strahov

    Ahoj holky koukala jsem že na strahov vejde 130 000 fanoušku bylo by super aby Enrique měl koncer tam bylo by dobrý aby tam bylo co nejvíc fanoušku aby Enrišek vědel kolik tady má fanoušku věřím že by přišlo na jeho koncert hodně fanoušku co vy na to?? *3* *4*
    • humanic

      Re: Praha Strahov

      Ježiši to je moc!!Tolik nepřišlo ani na Kabáty a to překonali Madonnu.A myslím si,i když je to smutné.Že by Enrísek nepřekonal Madonnu *9* Podle mě úplně bohatě stačí O2 aréna a tu by asi taky nevyprodal..podle kámošky,který je 35 *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit