Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • knct

    tak holky se to nestahlo, nejde to... *9* *16* *9*
    • zuzik117

      Re: knct

      Jééé to je škoda.......
  • kristyn875

    chjo...

    to je hrozné...zrovna když vy tady budete pařit na Enrískovo narozky já budu ve Francii *9* ..a zrovna jak na potvoru se vracim o den později..týjo...to všechno propásnu *9*
    • kyrstyn

      Re: chjo...

      je tak to je škodáááá *9* ... tak nevadí si je uděláme i po tom co přijedeš ju??? *14* *3*
      • kristyn875

        Re: Re: chjo...

        tak ju ...seš zlatíčko...díkas *3* *4*
        • kyrstyn

          Re: Re: Re: chjo...

          neníí zaaač *14* ..nemůžeš o to přeci přijíííííd *14* *3* ...a když nebudou oostatní chtít tak sii jíííí uděláme my dve noooooo *15* *15* *15*
  • vaness15

    prosim

    ahojte ludia neviete mi poradit nejaku dobru stranku kde by bolo všetko Iglesiasovy *7*
  • plakáty

    čau mám 4 plakáty enrigua za 15kč a poštovný za 15kč takže za 30kč 4 plakáty jestli byste měli zájem pošlu foto na :lucibus¨-buffy@seznam.cz prodám jen v celku
    • Re: plakáty

      jj já mam taky zájem ..tak mi pošli pls fotky...
      • pelclovajana

        Re: Re: plakáty

        Teda...já už je nemám kam lepit...mám jich kolem dvacítky, ale většinu mám dvakrát!!!Takže jich mám asi deset a to zatím stačí...mám super zdroje...kámošky mi vždycky všechny věnují, takže to mám zadarmo a nemusím kupovat ani časáky... *1* *14* *14* *3*
    • kristyn875

      Re: plakáty

      jj to by šlo..nejdřív ale potřebuju vědět který máš..abych je pak neměla 2x *3*
      • kacka.bedna

        Re: Re: plakáty

        jo tak plakatky by se hodiji tak jestli nikoho nenajdeš tak je vezmu
        • domca11

          Re: Re: Re: plakáty

          Já bych mělat taky zájem o plakátky *14* *14*
          • kacenka33

            Re: Re: Re: Re: plakáty

            já taky *14*
  • adinka21

    oficialni stranky

    Tak holky dnes před 30 minutami se enri přidal do našeho českyho fanclubu to je dobra zprava ne? *3* Jinač nám asi nezbyde než doufat že enri přijede k nám *4* *14*
    • pelclovajana

      Re: oficialni stranky

      Už jsem mu poslala poděkování za všechny české fanoušky a připojila sem to moje video!!! *1* *3* *14* *14* Též doufám a moc si přeju aby se nám ten sen už konečně splnil!!! *14* *14*
    • pajda83

      Re: oficialni stranky

      pěkně,jen aby dojel,bo si pro něj dojedu já)) už jdu balit,hehe)) *1* *1* *1*
      • kristyn875

        Re: Re: oficialni stranky

        přesně..přece nepojedeš bez nás *1* *3* ..hael Enríí prostě musí přijet..když už tady bude mít koncert i Julio ...tak musí přijet i on.. *3*
      • adinka21

        Re: Re: oficialni stranky

        počkej na mě ja pojedu s tebou *1* *1* *1* Kolik že stojí letenka do miami? *1*
  • sexy man

    enrique je zatraceně sexy zpěvák,dle mýho názoru nejpřitažlivější ze všech..jeho písničky mě doháněj k slzám,ale nic se nesmí přehánět *5* *13* *15*
  • pelclovajana

    Stand by me

    Čauky lidičky!!! Kdo jste ještě neviděli videjko k písni Stand by me, tak na něj co nejdříve jukněte , protože je úpa dokonalý(to mi nejspíš hodně z vás dá za pravdu)!!! Enri zpívá naživo a strašně krásně, i když to není jeho píseň!!! *4* Je úžasnej.... *14* *14* *8*

    PS: Je i tady ve videoklipech!!!
    • alenka7

      Re: Stand by me

      to video je proste úúúúúžasný!!!!!!! *14* *14* *14* *7*
    • kapitolka

      Re: Stand by me

      jj je tam dokonalej. stand by me patří k mým nej písničkam. hezky se tam usmívá.je vidět, že neumím spívat jen svoje písničky ale i od jiných interpretů a to neumí každý!!!Enri je prostě Fakt dobrej a ještě je skvěla La Bamba. tak čaute *3*
      • pelclovajana

        Re: Re: Stand by me

        Jo La Bamba je taky úžasná!!! *14* *14* *4*
  • belfast

    Děvčata ja mam celej jeho koncert na dvd:)ale nestahovala jsem to ja, ja to dostala k vanpcum, ale normalka vypaleny ne zadny original a je to parada koncert! doporučuju *14*
    • tyna007

      Re: belfast

      muzete to stahnout na warforum.cz,tam mi to stahoval strejda... *3* *14* *3* *4*
      • humanic

        Re: Re: belfast

        Jakto že mi to nejde stáhnout??To píše že musím čekat několik minut a pořád nic *10*
    • humanic

      Re: belfast

      JJ,pls,pls dej to nějak do pc a pošli nám to!!PLS!!Moc pls!! *14* *14* *3*
    • kristyn875

      Re: belfast

      tý jo..pls neposlala bys mi to nějak pls pls smutně koukám *4* *4*
  • sonuska

    .....

    Inak,podla mna ked este ten termin koncertu nie je na ofi stránkach tak sa podla mna vybavuju este dalsie terminy a potom ich tam hodia na ofi stranku vsetky naraz.Tak holky,nezufajte,myslim si ze pride aj ku vam.
    • hannah22

      Re: .....

      Já mám stejný názor, kdyby byl sjednaný jenom koncert na Slovensku, tak už by byl dávno přidaný na oficiální stránkách Enriqueho...určitě se sjednávají ještě další koncerty, musíme jen doufat že i tady v ČR
    • humanic

      Re: .....

      Tak díky,že nás podporuješ..většina holek,kdyby tam k nim takhle enrique přijel..tak by akorád machrovali!Tak snad máš pravdu a přijede! *3*
  • kacenka33

    Bravo

    holky kupujte Bravo je tam plakátek Enriqueho... *1* *3* *14* *14* *14* *14*
    • kacka.bedna

      Re: Bravo

      už taky mam ten plagat. sice už druhy,naprosto stejný ale to mi nevadí.já jsem ho dostala.moje dcerka to bravo koupila jen kvuli memu enriskovi.je tam moc krasny .je to pusinka. *14* *14* *14*
    • vterinka

      Re: Bravo

      jen škoda,že ten plakát už mám, protože už ho tam jednou měl *9* *9*
      • kamik21

        Re: Re: Bravo

        jj přesně sem vyrazila do obchodu a málem mě kleplo když jsem zjistila že je to ten samej co mám *9* *9*
      • domca11

        Re: Re: Bravo

        Joo přesně úúplně mě naštvali blbečci *16* proč tam dávají plakát,který už tam jednou byl *9* jsem se těšila na nový plakátek do sbírky a tak nic no *9* ale holky můžem zkusit napsat do Bravo Girl tam by nám třeba dali nějaký jiný plakátek s Enríčkem než ten který už máme *4*
        • vterinka

          Re: Re: Re: Bravo

          jo za zkoušku to stojí!! *15* doufám,že tam nedají taky nějaký, který už tam byl *16* Z Bravo Girl už mám totiž dva plakáty, tak aby nám tam nedali nějaký stejný!!! *16* to by mě opravdu naštvali!!! *16*
          • domca11

            Re: Re: Re: Re: Bravo

            Joo stojíí,ale tak já si myslím snad žhe v BG nebudou takoví no prostě nenormální a že si pamatují které plakáty tam dali *4* mno,ale můžeme to každopádně zkusit akorát potřebuji mailovou adresu na BG tak napíšešte mi ji sem prosím??? *4*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Bravo

              už sme jim tam napsala, ale rači tam pište i vy ostatní ať je tam těch přání více a aby byla větší šance, že nám vyhoví ju *15* *3* *14* *14* *14*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Bravo

              no tak to by měla být ona girl@bauermedia.cz mělo by to být ono *15* *15* *15*
    • kamik21

      Re: Bravo

      moc díky za info *14* *14* *4* *3*
      • kacenka33

        Re: Re: Bravo

        neni zač *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit