Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kristyn875

    wow

    ahojky..víte, že Enrííí společně z dalšíma nově nazpívali pro Haiti píseň We are the World od Michaela Jacksona....zní to fakt klášně..slyšela sem sice jenom kousek..ale fakt pecka *1* *3*
    • kristyn875

      Re: wow

      http://www.youtube.com/watch?v=NXUk __bhkmY&feature=player_embedded
      as i v 0:15..je tam Enrí krásně vidět...je napravo..kšiltovka *3* *1*
      • vterinka

        Re: Re: wow

        tož to si teda typka, jaks ho tam vuděla! xD Já sem ho možná :D viděla po x zkouknutí xDD
        • kristyn875

          Re: Re: Re: wow

          *8* *3* *1* *3*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: wow

            jj,já vím..je úžasnej )) *14* *14*
            • nati102

              Re: Re: Re: Re: Re: wow

              krááásnej song... a na oficiálních stránkách sou i fotky *3* *14*
  • pelclovajana

    HBO2 and Hitparáda

    Hojky!!! Doufám, že už všichni víte, že v pátek běží na HBO2 Enriho koncert( 15,30-16,30 hod.)...tak kukejte...jo a kliKejte, už to běží od znova!!! KLIK...http://www.t-repp.estranky.c z/ ...KLIK!!! *3* *1* *14* *14* *4* *8*
    • andelinka

      Re: HBO2 and Hitparáda

      cauki mam na tebe takovy malinky dotaz nahrala by jsi mi ten koncert pač ja HBO2 nemam a pak by jsi mi to poslal postou vse bych ti zaplatila to se neboj kujinky predem *3* *3* *3* byly bych ti moooooooooooc vdevna
      • pelclovajana

        Re: Re: HBO2 and Hitparáda

        Tak to asi nevijde, páč já se budu koukat u nás na chatě a tam nemáme nic k nahrávání možnýho!!! *9*
    • kamik21

      Re: HBO2 and Hitparáda

      ahojky holky na ten koncert v pátek z belfastu se určitě podívejte je skvělej:-) *14* a neni to ten jak ste hledaly náhodou?
      • kapitolka

        Re: Re: HBO2 and Hitparáda

        NEEEEEEEEEEEE já HBO nemám co mám dělat? *9* *9* *9*
  • sonuska

    koncerty

    na offi strankach su konecne pridane koncerty na Slovensku a dokonca pribudol aj jeden v Srbsku.Ale je napisane,ze este budu dalsie datumy.Tak hoolky,mozno este pride aj k vam do Prahy,preto vam odporucam nekupovat zatial listky do Bratislavy aj tak sa rychlo nevypredaju.
    • humanic

      Re: koncerty

      No.tak to doufám,že přijede! *1* Jinak spáchám sebevraždu *1*
      • china

        Re: Re: koncerty

        Jo ale nejdřív mi zavolej abychom ji spáchali najednou. *4*
    • hannah22

      Re: koncerty

      já si myslím že do Česka přijede, když má evropské turné tak přeci na nás nemůže zapomenout když tady má tolik fanoušků....třeba si nás nechá na závěr celého turné *1*
      • pajda83

        Re: Re: koncerty

        snad!!a proto pišme všude kde to jde,teda asi nejvíc na officky!!a doufejme!! *1* *14*
    • china

      Re: koncerty

      Jo tak to je senza!!!!!!!!!!!! *3* *3* *14* *3* *3* *14*
      Jinak mám takovej dotaz kdo tady všechno viděl naživo Enriqua? *7*
      • 9margaret9

        Re: Re: koncerty

        Jj, snad se staví i tady k nám..... Jinak já už jsem na jednom jeho koncertě byla, ale asi před šes-ti lety a v Anglii, když jsem tam byla za jednou kamarádkou. Ale to jsem ho tehdy ještě moc neposlouchala, takže ohromný zážitek to pro mě nebyl, ale teď snad už bude...... *4*
      • pajda83

        Re: Re: koncerty

        super!!!stále doufám,takže holky pls pište na officky,prostě všude!a na živo vídám enrika tak leda ve snech!!tak mi figuruje docela často a ty sny jsou mooooooc krásné! *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • kyrstyn

    pro enríska

    http://www.youtube.com/watch?v=SnXk iDDHjzI

    Sem mu udělala *14*
    • pajda83

      Re: pro enríska

      jj,chválím *14* *14*
      • kyrstyn

        Re: Re: pro enríska

        kujííí holky *14* *3*
    • vterinka

      Re: pro enríska

      máš to krásné!!!!! *14* *14* fakt se ti to moc povedlo!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *15*
      • humanic

        Re: Re: pro enríska

        jj,je to moc pěkné!
  • 9margaret9

    WOW

    Holky, máte pravdu ve všem, co jste psaly o koncertě..... Já jsem taky stála přímo u zábran pod pódiem na pravé straně. Bylo to fakt super, ale myslím si, že jako publikum jsme je asi trošku zklamali *9* Nebyla atmosféra jako na jiných koncertech. I přes to do toho dal Enrique všechno. Úžasný moment byl, když si nasadil ty brýle, co mu tam jeden kluk podával. Všimly jste si, že když se ptali na to, kolik je tady žen a mužů, tak je celkem překvapilo, že bylo dost kluků, chlapců, tatínků... *4* Ale jinak ve skutečnosti vypadá jako obrázek, pořád jsem se na něj musela dívat. Na fotkách to tak nevypadá, ale v reálu má celkem malý obličej.....ale tisíckrát krásnější *4* Děkujeme Enrique za krásný zážitek!!!
    • sonuska

      Re: WOW

      Holky,čo to vravel s tym domovom,ja som ho nepocula.pl vysvetlite mi to
      • Re: Re: WOW

        Přesně už nevím kdy to říkal,ale když měl toho kluka na podiu a dávali si ten přípitek, nebo jestli pak jak mu chtěl odejít a enrique ho zadržel...? Ale říkal, že pro dnešní večer je tato hala jeho domovem a tak asi ten kluk nemusí odcházet a pohostil ho
        • Re: Re: Re: WOW

          jinak ono mu taky nebylo moc rozumět i ten kluk s tím měl docela problém
          • domca11

            Re: Re: Re: Re: WOW

            No jako Enríseček říkal jako že ta aréna je teďka jeho domov a jestli ho pak pozve k sobě na panáka ten kluk,to Enríseček říkal aspoň myslím *3* *4*
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: WOW

              Jo tak to bylo myslím žhe určitě *4* *3*
  • adinka21

    Praha Strahov

    Hele ale myslím si že by na Enriška přišlo dost lidi ne jen z Česka myslim si že by přijely i ze SLovenska a s Polska pač tam ma taky hodně fanoušku věřim že by přišlo na něj hodně fanoušku to je muj nazor ale člověk nikdy neví zkusím pohledat kontakt na Strahov a napsat zato nic nedáme ne? *1*
    • pajda83

      Re: Praha Strahov

      strahov je blbost,páč ho enri nezaplní..je zbytečně velký.o2 aréna je myslím vyhovující. *1* *3* *4*
    • humanic

      Re: Praha Strahov

      No tak to bych nedělala.Na Enríska nepřijde ani 30 000 lidí *1* *1* Když přijede,tak to udělá podle mě v O2 aréně.To úplně stačí.Chtělo by spíš zjistit,jestli je to pravda,že přijede *4* *3*
      • Re: Re: Praha Strahov

        Ahojky *3* holky tak tomu teda nevěřím *13* myslím,že na Enríska přijede víc lidí než na Madonu *3* Já jí zrovna nemusím a bavili jsme se tady u nás o tom koncertě a všichni jsme se zchodli,že by sme vyrazily.Sestřenka z Německa říkala,že by sem přijelo spoustu lidí i od nich. *5*
      • adinka21

        Re: Re: Praha Strahov

        Mno jo ale jak to zjistit taky bych byla rada aby jsme měly jistotu že přijede musíme sehnat kontakt na jeho manažera
  • OMG!

    Jezis co na tom nechapete, jste jak naky histerky...enriho miluju taky, ale co je moc to je moc...mares jen rekl, ze enrique je v klipu hero jako burian(komik) OPROTI vykonu co predved ten kluk co tu pisnicku strasne prozival a hrozne dramatizoval...nemyslel to spatne!! *5*
    • pajda83

      Re: OMG!

      NO hysterka určitě nejsem,v mém věku to snad už ani nejde,jsem uplně docela jinde,ale Mareš cokoliv podá,podá urážlivě a vůči druhé osobě,on si totiž myslí že je jedinečný a mě jeho chování uráží a to co řekl,mě taky urazilo!!!A myslím si,že každá správná fanynka s eza mě postaví,takže sorry holky,ale tot můj názor! *4* *4* *3*
      • humanic

        Re: Re: OMG!

        Pavli já souhlasím s tebou.Vůbec nechápu proč si ho pořád berou do pusy! *3* Ale v tu chvíly mě to fakt naštvalo,ale teď už sem zase v pohodě *1*
        • kacka.bedna

          Re: Re: Re: OMG!

          souhlasim to je věc nazoru nebudem se hadat.ale enrikeho hodlam chranit třeba proti celemu světu a proto mareš a nakonec všichni ze superstar u mě zkončily.tak že děvčata kdo neni se mnou je proti mě *4* .možna tady některe mužeme vypadat jako histerky ale bohužel.aspon ja to tak citim. *3*
      • zirafaandy

        Re: Re: OMG!

        Tak asi nejsem ta správná fanynka...mysli si co chceš,ale tohle je můj názor! Mám Enriqua ráda a myslím že to,co jsem sem napsala,to nijak nevyvracuje! Jen mi to prostě příjde přehnané,to je vše,TEČKA.
        • pajda83

          Re: Re: Re: OMG!

          samozřejmě,je to věc názorů a můj nebo jiný se nemusí slučovat.to je v pohodě. *3*
    • zirafaandy

      Re: OMG!

      Musim s tebou Thereso souhlasit...víte,že mám taky Enríska ráda,ale kdyť Leoš Mareš neřekl proti němu nic špatnýho! Řekl to jenom jako přirovnání,ten kluk to s tim ksichtem přehnal,jako v tý minulý superstar mě Marta Jandová fakt naštvala,protože to bylo hnusný,co o Enriquovi řekla,ale včera mě to nijak nevyrušilo.....prostě si jen z toho dělali legraci,né z Enriqua,ale prostě z toho jak se tvářil,mám dojem,že jste to buď vůbec nepochopili,nebo si to až moc berete.......Nebuďte s odpuštěnim nasraný po každym výroku o Enrim *3*
      • lenushka14

        Re: Re: OMG!

        ja som to pochopila az ked som to pozerala po 2x..a vazne nic hrozne...ale preco Enri??...to nemaju nikoho ineho??
  • kristyn875

    Takin back my love

    ahojky...normálně sem našla další verzi písničky takin back my love.. http://www.youtube.com/watch?v=WoWBPlStKcw
    • pelclovajana

      Re: Takin back my love

      Taky jsem ji objevila...je ke stažení na enriqueonline.org...ale originál je pořád nejlepší!!! *3* *1* *14* *14*
  • kamik21

    hlasujte www.nova.cz/eso

    Ahojky všichni hlasujte na www.nova.cz/eso můžete ale dát po internetu jen 3 hlasy v sobotu a 3 v neděli ale ne pro stejnej klip tak hlasujte aby nevypadl a samozřejmě hlasujte taky na www.t-music.cz *3*
  • to snad nie

    isla som pozriet to videjko a youtube mi vypisuje ze video nie je dostupne vo vasej zemi, to snad nie!!!!! nenavidim youtube!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaa *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • vterinka

      Re: to snad nie

      to mě teda štve!!!!!!!!!!
      • katys

        Re: Re: to snad nie

        Mě to taky nejede to samý!!není dostupné ve vaší zemi. *16* *16*
        • domca11

          Re: Re: Re: to snad nie

          Joo mě to taky nejde *16* to je blbýý *9*
          • humanic

            Re: Re: Re: Re: to snad nie

            mě to taky nejde! *9* Co s tím je??Sakra! *8* Jsem se celou dobu tak hrozně těšila..a ono h....!Tak to zkus tam dát znova třeba zítra a uvidíme *9* Ale štve mě to!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit