Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anna

    hele může mi pls někdo říct estli je ta anna těhotná či co?

    Dík mocinky za každou odpověď... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: anna

      jj neni to uz by na bylo i videt zase naky drby ale je to docela skoda enrik mohl bejt konecne tatou ja mu to teda preju stejne ho nikdy nebudeme mit to je upe jasny *3* *9* *14* *14* *14* *14* *1* *1*
    • humanic

      Re: anna

      Není!!To udělali jenom kvůli tomu,aby zmátli novináře *1* Teda takhle to všude píšou *3*
    • kristyn875

      Re: anna

      mno já si na 99,9% myslim, že určo neni..pač sem viděla ty novější fotky, a žádný bříško ani volný šaty..a kdyby byla tak měla termín teďkon v červnu....prostě zase bulvár perlil... *3*
      • Re: Re: anna

        díky moc nezakryju to že sem moooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooc rááááááááááááááááá da mě se totiž anna nelíbí... fakt mocinky děkuju *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • kristyn875

          Re: Re: Re: anna

          mno tak to sme dvě..mě se taky moc nezamlouvá, ale když je s ní šťastný.. *3*
  • pomoc

    nemůžu se přihlásit....CO MÁM DĚLAT? *9* *9* *9* *9* *9*
    • vterinka

      Re: pomoc

      jakto??? a ty jsi tu zaregistrovaná už jo? tak to nevím :( pár lidem se stalo, že se na jejich profil dostali jiní, tak zkus dát, žes zapomněla heslo a dej si nové
      • Re: Re: pomoc

        já jsem smeldi :-( ,ale tak to zkusim jaks mi poradila *3*
        • vterinka

          Re: Re: Re: pomoc

          aha jo vím, no zkus to jinak asi nový profil :-(((
          • Re: Re: Re: Re: pomoc

            DÍKY *4*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: pomoc

              super! nemáš zač! :-) si tě přidám do přátel :-)
            • smelu

              Re: Re: Re: Re: Re: pomoc

              už mi to jde!!!!!!!!! *14* HURÁ!!!!!!! *3*
          • Re: Re: Re: Re: pomoc

            DÍKY *4*
  • kamik21

    Prosím

    Holky nemohl by mi někdo pomoct hlasovat pro Enriqua na www.t-music.cz
    tenhle tejden byl na až na 8.místě takhle to přece nemůžem nechat ne ?? *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • tyna007

      Re: Prosím

      jasny,hlasuju... *1*
      • pelclovajana

        Re: Re: Prosím

        Taky hlasuju...musíme ho dostat na vrchol!!! *14* *14* *3* *1*
    • humanic

      Re: Prosím

      JJ,to s tebou naprosto souhlasím..to je přece katastrofa!!Tak šup,šup hlasujem!!!Povině kdo má Enrique rád!!ŠUP!! *9* *3* *14*
      • kamik21

        Re: Re: Prosím

        díky *4* *3*
  • 9margaret9

    S, NEBO BEZ????

    Mám takovou otázku......... Připadal vám Enrique více sexy s jeho mateřským znamínkem, nebo teď, když si ho nechal odstranit??? Musím říct, že mi osobně se víc líbí asi teď...i když to znamínko bylo pro něj typické a slušelo mu to i sním. Ale každopádně tak jak tak bych ho brala všemi deseti *4* *4*
    • pelclovajana

      Re: S, NEBO BEZ????

      No jo no, bylo to znaménko krásy...někdy mu slušelo, někdy ne, záleželo spíš na účesu...ale mě se líbil i s ním!!! Mno a teď bez něj...teď je prostě úžasnej a totálně k sežrání...a připadne mi, že čím je starší, tím je krásnější!!! *3* Změnil styl a jde na něm vidět, jak dospěl...on už se ale stejně jako úžasný narodil!!! *14* *14* *4* *8* *3*
    • kristyn875

      Re: S, NEBO BEZ????

      mně se líbil s ním i teď bez něj...on je kláášnej pořád... *3* *14*
      • kacka.bedna

        Re: Re: S, NEBO BEZ????

        mně je jedno jestli má znaménko nebo ne.každý máme nějakou vadu na kráse a ta k nám prostě patří.tím jsme každý s nás jedineční ale po pravdě řečeno tet je hezčí.je to jedinečný člověk a miláček nás všech. tak nějaké znaménko nehraje žádnou roli.otázka je co je lepší pro něho!!
        *7* *14* *3*
        • humanic

          Re: Re: Re: S, NEBO BEZ????

          Já se přiznám,že s tím znaménkem se mi nelíbil..měl i takový jinačí ošklivější účes..mě se líbí více teď *1* *14* *14*
    • kyrstyn

      Re: S, NEBO BEZ????

      Me se líbil i stím znamenkem ale ted je taky krááásný ...jeho tvář i bez znamenka vypadá jako by mu ji vytesaly andele *3* *14*
      • pajda83

        Re: Re: S, NEBO BEZ????

        byl nádhernej i s ním i bez.nádherně zraje jako víno...čím starší,tím lepší
        !!!!a stále více sexy!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • zirafaandy

    HITPARÁDA =D

    Za chvíli začne hitparáda,tak držte palečky,ať to Enrique&Sarah vyhrajou *14* *14* *14* *14* *14*
    • kacenka33

      Re: HITPARÁDA =D

      jj mohli by hlasovala jsem pro ně jak blázen *1* *1* *1*
  • vterinka

    Už je to tady!!!

    Já nevím na meil mi přišlo, že jsou nějaké problémy, ale mi to na youtube jede normálně, akorát se to ještě prý zpracovává, ale mi to jelo, tak to zkuste: http://www.youtube.com/watch?v=5t5M PtRCkdQ
    • vterinka

      Re: Už je to tady!!!

      Holky další pokus sice si myslím a říkám to dopřed, že to asi nepojede, ale já už fakt nevím, co se s tím děje!! *9* *9* Je mi to mocinky líto, ale teď se to pokouším nahrát ta svůj web a buď se tam na to můžete kouknout a nebo to půjde stáhnout, ale to vám ještě potom povím a pošlu vám odkaz! *4* Tak ještě jednou se moc, moc, moc, moc, moc omlouvám!!!! *4*
    • kacenka33

      Re: Už je to tady!!!

      Adresa URL obsahovala poškozené ID videa. ...mě to nejde
      • kristyn875

        Re: Re: Už je to tady!!!

        musíš si odmazat tu mezeru...ale ono by to stejně nepomohlo ..to vůbec nejde..a takový krásný videjko to je..to je fakt na pěst *9*
  • kristyn875

    Tu Y Yo

    pls nemáte někdo text písničky Tu Y Yo..?? *3* *7*
    • pajda83

      Re: Tu Y Yo

      já jo,chceš jí poslat?dej skype nebo ičko a je tvá *1* *1*
      • kristyn875

        Re: Re: Tu Y Yo

        jé super...hlae a nemohla bys mi ten text poslat na mail..kristuska93@seznam.cz
        ..vono to pro mě bude lepší..páč na icq moc nechodim *3* *3*
        • kristyn875

          Re: Re: Re: Tu Y Yo

          ju..děkuju za písničku ale tu už mám..sem psala jestli někdo nemá text písničky..bych si jí ráda zazpívala *3*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: Tu Y Yo

            aha,tak to se omlouvám,jsem to nak přehlídka,slova vážně nemám,ale pokud na ně narazím,pošlu ) *1*
            • kristyn875

              Re: Re: Re: Re: Re: Tu Y Yo

              tak ju..děkuju *3*
        • pajda83

          Re: Re: Re: Tu Y Yo

          posláno ) nemáš zač. *1* *1*
  • Mrs.Wesley
    Jdete na Paula Wesleyho je boží je to fakt kus!!*14**14*a jestli lajk tak se přidejte do fanklubu
    • OMG! S tímhle otravuješ pořád. Jo a navíc, já už na něj šla a říkám: Není boží, je to hrůza, neskutečný!
  • humanic

    hlasujem!

    Musíme hlasovat dál..šup!! http://eventful.com/performers/enri que-iglesias-/P0-001-000007396-2/de mands?page_number=5
  • terousek996

    bravoGIRL

    tady natý adrese je moje obálka s Enrim. *14* *14*
    • vterinka

      Re: bravoGIRL

      super! Máš tam můj hlásek! *3*
      • terousek996

        Re: Re: bravoGIRL

        děkuju *1*
    • terousek996

      Re: bravoGIRL

      http://www.bravogirl.cz/cislo-18/vl astni-obalka/81251-terousek996/pora di
      • pelclovajana

        Re: Re: bravoGIRL

        Hlasy rozdány!!! *3* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit