Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vanillka-ashley

    čauQ

    čauQy všichni,jak se máte? enrique-MUCK**** *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3*
    • pelclovajana

      Re: čauQ

      Možná dobře, možná hůř...ale v každým případě život plyne pořád dál ne??? JJ, Enrique-MUCK...přesně vyjádřeno!!! *14* *14* *4* *8* *1*
      • petra6

        Re: Re: čauQ

        Enrique-Muck *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • kapitolka

    no to snad ne!

    Holky klikejte páč Enri je až 2.!!!!!!! a to přece nesmíme dopustit!! *3*
  • sonuska

    blava

    Holky,hlasujte prosim aj za Bratislavu diki moc pls
  • ahojky

    ahojky lidicky, muzu se k vam pridat? *3* A nezapomente, ze je zitra v Dva a pul chlapovi *14*
    • china

      Re: ahojky

      Jo zrovna asi tak před hodkou dávali na F1 tu písničku co zpíval Enrííí tý Klojí (nevím jak se to píše) Když hrál ten druhej myslím Charlie na klavír. Ale Enríííííí to měl LEPŠÍ!! *14* *14* *3* *3*
  • vaness15

    prosim

    AHOJTE PROSIIM MOžETE MI PORADIť...NEPOZNATE NEJAKU FAKT DOBRU ZAHRANIčNU STRANKU O ENRIM KDE BY O NOM BOLO VELA NOVINIEK...SKRATKA TAKU STRANKU KDE VžI PISALI HOCI PO ANGLICKY...NEJAKE NOVINKY *7* *7* *7*
    • Re: prosim

      ja si myslim,že najlepšia stránka je enriqueonline.org:D:D:
      • humanic

        Re: Re: prosim

        jj,taky si myslím,že ta je nejlepší *3*
  • humanic

    madonna

    Koukali ste na televizní noviny s tou Madonnou??To je teda něco.Tolik lidí by na Enríska nepřišla ani náhodou.NJ,ale Madonna je popová královna.Trochu mě štve že tam nejsem taky,ale zase tam čekat takových hodin bez vody?? *1* *3*
    • pelclovajana

      Re: madonna

      Možná je to popová královna, ale já ji prostě nemusím!!! Je mi taká nesympatická...a už si o sobě nejspíš moc myslí!!! A na ten koncert bych nešla, nejspíš i kdyby mi někdo ty lístky dal zdarma...když je tam tolik lidí, tak se akorát nervuješ, jestli se tam vůbec dostaneš a pak z toho nic nemáš...!!! *9* U Enriho to bylo jiný...pouštěli, řekla bych na čas, a každý si stoupl kam chtěl...a každý na něj viděl...to je aspoň zážitek...a ne být od něj sto metrů a dívat se jen na velkoplošnou obrazovku, to můžu i doma!!! *4* Můj názor mno... *3* *1*
      • pajda83

        Re: Re: madonna

        takže jsme se vlastně shodli na tom,že jí nemusíme a milujeme,koho že to vlastně????jasně že ENRÍSKA,PROTOŽE JE NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
        • vterinka

          Re: Re: Re: madonna

          Ano! Přesně tak!! *14* *14* *14* *14*
          • terousek996

            Re: Re: Re: Re: madonna

            já bych taky chtěla jít jenom na Enríska *14* *14* tak doufám že přijede!!!! *14* *14*
    • vterinka

      Re: madonna

      no tak na jejím koncíku bych být opravdu nechtěla, ikdyž to může být super, ale já chci jít jedině na Kikeho!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • kacka.bedna

        Re: Re: madonna

        k madoně se vyjadřovat nebudu.mě nevadí ale nemusím ji.ale děje se kolem ní moc velky ramus.hotel hlidaji jako by přijel sam buh.ma vic bodygardu než papež.nikdo ji ani nezahledne.nelíbí se mi to.tohle by enrike nedopustil.ten se s lidmi zdraví fotí.podava ruce.on nepotřebuje miliony pitomcu na hlídaní.a to je jednoznačně lepší. *14* .to je duvod proč bych na její koncert nešla.pokud se někdo boji ,že by ho lide kousli tak jako ona tak at se nechá zaramovat a jde do háje.možna tet někoho naštvu ale to je muj názor. *9*
        • kristyn875

          Re: Re: Re: madonna

          jj v tom s tebou plně souhlasim..tohle taky nemusim..to přehání
        • humanic

          Re: Re: Re: madonna

          JJ,to máte pravdu.Já chci taky jenom na Kikeho *14* *14* Je o hodně lepší a milejší.Kdyby to šlo,tak bych nominovala za krále popu Enríska *1*
          • pelclovajana

            Re: Re: Re: Re: madonna

            Přesně...hned poprvé co jsem uslyšela, že zemřel Michael Jackson, sem stála vedle mamky a tak úplně v klidu, sem jí řekla...mno, tak teď má ten náš kluk španělskej šanci!!! Mamka dostala výbuch, ale já to teda brala vážně, i když sem se pak taky musela začít smát!!! *3* *1* *14* *14*
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: madonna

            já sem si už několikrát říkala proč Kike není králem popu!! Neznám nikoho lepšího!!! *14* *14* *14*
        • vterinka

          Re: Re: Re: madonna

          Jo tak to s tím zarámováním máš pravdu!! *1* *1* *1* Tak za ní zajdem a nabídnem ji to!! *15* *15* *15*
    • pajda83

      Re: madonna

      madonu respektuji,ale nemusím,tak se raději nevyjadřuji.moje hvězda je enri a k němu směřuji veškeré debaty... *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* a s těma lidma,to je těžko,já si myslím,že kdyby měl enri koncík vpraze,sjeli by se fanoušci z okolních států...tak to bývá vždycky)) *1* *1*
  • lenushka14

    ???

    ahoj ...ked mate v prahe nejake koncerty ako tam bola beyonce a tak..tak kde v akej sale alebo no ved viete co myslim vystupuju najsactejsie??? *4*
    • humanic

      Re: ???

      Všechno se to koná v O2 aréně.Ta je vůbec největší aréna v Evropě *1* *1* Byla tam Beyoncé,Avril Lavigne,teď tam bude P!nk.A nebo ještě v Tesla Aréně,ale ta je moc malá.Tam byla Rihanna,Anastacia,Pussycat Dolls,Billy Talent. *1* Ale tam by on nešel,to jemalý pro něj,Podle mě půjde určo do O2 arény!!Tam chodí všichni,kromě Kabátů a Madonny *3* *3*
  • vterinka

    Tenkrát v Mexiku

    Holky dneska je na nově Tenkrát v Mexiku ve 22:50. *3*
    • sara.jenni

      Re: Tenkrát v Mexiku

      Super!!!! děkuji za super informaci!!!!
      • vterinka

        Re: Re: Tenkrát v Mexiku

        nemáš zač *3*
        • gladuska16

          Re: Re: Re: Tenkrát v Mexiku

          škoda jenom že je to tak pozdě, nedokoukám to celý... *9* *14*
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Tenkrát v Mexiku

            tak si to stáhni z uložto. já o od tama stáhla, když to posledně bylo taky tak pozdě *3* a nakonec sem to viděla ještě ten den odpoledne a ne večer. *3*
            • smelu

              Re: Re: Re: Re: Re: Tenkrát v Mexiku

              to jo.......ach jooo *9* *9* *9* *9*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Tenkrát v Mexiku

              aha tak to je blbé *9*
            • smelu

              Re: Re: Re: Re: Re: Tenkrát v Mexiku

              sakra!!!!!!! já jsem se na to nedívala a stáhnout si to nesmím....... *9* *9* *8*
            • gladuska16

              Re: Re: Re: Re: Re: Tenkrát v Mexiku

              Už jdu na to :D
  • vterinka

    Donde estan corazon

    Pro zpříjemnění volné chvíle se můžete kouknout na video z Enriho vystoupení: http://www.youtube.com/watch?v=bvuc -nYLq60&feature=player_embedded *3*
    • smelu

      Re: Donde estan corazon

      nevýš jak je to starý?
      • 1stbarby

        Re: Re: Donde estan corazon

        Ahoj, nevím kdy to napsal, ale vyšlo to na albu 95/08 Exitos. Což byl výběr jeho největších hitů a k těm přidal právě toto a pak taky Lloro por ti. Mimochodem obě mají NÁDHERNEJ text, komu nedělá problém anglina, tak hoďte do youtube Donde estan corazon English a plačte *1* Tyhle songy patří k mým pěti nej a před Enrim se hluboce skláním, že je schopný si sednout a takhle úžasně se vypsat. Já to v sobě sice mám, ale ven to nějak nejde *15* Je co nádhernej člověk. Miluju ho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • 1stbarby

          Re: Re: Re: Donde estan corazon

          Je co nádhernej člověk - je TO nádhernej člověk, samozřejmě...
          • smelu

            Re: Re: Re: Re: Donde estan corazon

            díky *14*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Donde estan corazon

              Z roku 2008 a z toho cd, které taky zmínila Šárka. *3* Jo Donde estan corazon je překrásná písen! ♥ *14* *14* *14* *14* A překlad sem četla i v češtině na karaoketextech. *3*
  • RIÍHANNA NÉÉ

    holky jsem smelu ale nejde mi se přihlásit.Rihanna bude v Praze *9* *9* *9* *9*
    • 1stbarby

      Re: RIÍHANNA NÉÉ

      Jo, četla jsem to na idnesu myslím... V prosinci tu má být. U Enriho koukám minimálně 2x denně na stránky a čekám na rozpis dalších koncertů a zatím NIC *9* Ale frajerky, jestli se tam objeví ČR, tak asi omdlím!!! A kolínka se mi určo rozklepou i ze Slovenska nebo Německa... *1*
      • vterinka

        Re: Re: RIÍHANNA NÉÉ

        no kdyby se tam objevilo ČR, tak si myslím, že blouzním a písmenka se mi tak poskládaly samy. xD
        • miskad

          Re: Re: Re: RIÍHANNA NÉÉ

          Přesně můj případ hele *1*
          • vcelkab

            Re: Re: Re: Re: RIÍHANNA NÉÉ

            No taky by mě z toho klepla pepka a na chvilu bych asi přestala dýchat, ale byla bych nesmírně šťastná, kdyby tu už konečně přijel. *14*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: RIÍHANNA NÉÉ

              joo to já taky. *3*
    • Re: RIÍHANNA NÉÉ

      jo? a jak to víš? na offi stránkách nic nemá *1*
      • vterinka

        Re: Re: RIÍHANNA NÉÉ

        bylo to i na ofiko stránkách Live Nation http://www.facebook.com/permalink.p hp?story_fbid=108330385911595&id=10 0001333855057#!/LiveNationCZ
    • vterinka

      Re: RIÍHANNA NÉÉ

      jo já vím, že tu budu kajsi v prosinci ....
    • vcelkab

      Re: RIÍHANNA NÉÉ

      Cože???? *9* To néé!!! Jakto že nepřijede náš Enrísek!!! *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit