Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • češky

    No tak jak tak čtu tak mám pocit, že celá první řada patřila ČR a tak jen škoda, že si na hero nevzal jednu z nás, to bychom mu to tam pěkně řekly, jak to že na nás zapomněl. Holky, zážitek na celý život, že? Jela bych znovu, ale i teď nějak nevěřím tomu, že jsem byla v první řadě a příště už se tam asi nikdy nedostanu. O tom domově jsem to pochopila hned, ale ten kluk mu to asi nerozumněl, alespoň mi to tak připadalo, myslím že mu to říkal dvakrát.No mě když bolí záda, taky se mi špatně dýchá, proto možná tak často dával mikrofon do publika a refrémy jsme zpívaly hlavně my. Asi mu opravdu nebylo dobře. Ale jinak se ten konzert a ty zažítky nedají napsat, bylo to prostě úžasný.
  • terousek996

    DÍVKA

    Tady je obálka s Enrim.
    http://www.divka.cz/cislo-0 9-2009/vlastni-obalka/81255-terouse k1996/poradi
    • vterinka

      Re: DÍVKA

      úžasná fotečka! *14* Máš můj hlásek! *14*
  • adinka21

    chudak patrik swayzeb

    Holky dnes mě zasahla zprava zemřela herec patrik chudaček bylto dobrej herec přala jsem mu at se stoho dostane protože vám co to rakkovina je:-(moje maminka bohužel na ni zemřela taky a ted tohle:-( *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • kacka.bedna

      Re: chudak patrik swayzeb

      přidavam se je ho velka škoda.byl to PAN herec .je nam smutno ale pro něj je to lepši.rakovina je mrcha.nikdo z nas nevíme jestli jí nemame.(Taky mi mamka umřela na rakovinu krve)neudělame s tim nic.je to jak říkavala moje sousedka ještě když jsem byla dítě.(dobří lidé umírají a po šem hovno žije) *9*
      • pajda83

        Re: Re: chudak patrik swayzeb

        tenhle rok je hrozný,plno skvěkých lidí umírá,hrůza *9* *4* ted už ho nic nebolí,bojovakl dlouho,dokonce i natíčel,což je obvivuhodné,rakovina je prevít,neskutečný,moje babička taky na ní umřela a spoustu známých.brr radši nad tím neuvažuji *9* *4* *4* *4*
        • terousek996

          Re: Re: Re: chudak patrik swayzeb

          mojí babičce kvúli rakovině museli odstranit prso, naštěstí to nebylo horší¨!!!! teď pořád musí chodit na ozařování.*4* *4*
    • pajda83

      Re: chudak patrik swayzeb

      jo,jo bud mu země lehká,byl to vynikající herec a v době své slávy i fešák,hříšný tanec s ním byl úžasný))) už vím,co si dnes pustím!!! *4* *4* *4* *4* *4*
      • adinka21

        Re: Re: chudak patrik swayzeb

        jj maš pravdu hřišný tanec byl super chjo to si nezasloužil měla jsem ho ráda a pořád mám at odpočivá v pokoji chudaček se aspon netrapí *4* *4*
        • terousek996

          Re: Re: Re: chudak patrik swayzeb

          jo, byl to dobrej herec *4* máš pravdu aspoň se už netrápí. *4* *4*
  • pajda83

    Bud ti země lehká KARLO

    Holk,ynevím jestli si vybavujete jak enri psal n atwitteru a faceboku,že se modlí za karlu,nbyla to jeho fanynka,hodně blízká a byla neocná,asik 7.října zemřela,tady na tomto odkaze je video s ní anerimi nějaká fotka,tak koukněte.. *4* *4* *4* *4* *4* *4* a hlavně ODPOČÍVEJ V POKOJI,KARLO *4* *4* *4* *4* *4*
    • humanic

      Re: Bud ti země lehká KARLO

      Aha.Tak to je mi moc líto že umřela.Vypadala ještě mladě *3* A přidávám se k tobě Pavli: Karlo,odpočívej v pokoji! *4*
      • vterinka

        Re: Re: Bud ti země lehká KARLO

        Přidávám se k vám holky. Je mi taky moc líto, že umeřela. *9* Doufám, že tam nahoře už je ji dobře. *4*
        • kacka.bedna

          Re: Re: Re: Bud ti země lehká KARLO

          bud ji země lehka.ale aspon se už netrapi a nic ji neboli tet už je jí dobe škoda ještě nebyla stara *9*
    • pajda83

      Re: Bud ti země lehká KARLO

      a odkaz je tady http://www.enriqueiglesias.com/foru m/topics/karla-one-of-the-la-roamer s-is?id=3123159%3ATopic%3A795807&pa ge=4#comments
      • pajda83

        Re: Re: Bud ti země lehká KARLO

        omlouvám se za chyby)) *1*
  • humanic

    enriqueiglesias.com

    Ahoj..kdo ste se ještě nepřidal tak to prosím udělejte. *3* Musíme tam mít co nejvíce fanoušků..děkuju!
    http://www.en riqueiglesias.com/group/__czechfans weloveyou__
    • adinka21

      Re: enriqueiglesias.com

      Holky na Enriho tlačit nemužete musíme tlačit na Čechy pač musí ho zde někdo pozvat aby sem mohl přijet o koncertech rozhoduje jeho manažer a ještě par lidi z tymu takže shanět nějaky kontakt na manažera a tlačit na čechy hledat jiny promotery je jich vic a psal všude pač O2 arena asi neklapne *9* *16* Ale nesmíme se vzdávat musíme přemyšlet jinač tak do toho holky ja jdu na myspace *1* Snad se nam něco podaří *14* *3*
      • kacka.bedna

        Re: Re: enriqueiglesias.com

        jo přesně tak to bohužel je.přece se sem enri nebude vnucovat když ho nikdo pověřeny nepozve.češi to neudělali dosud proto tu enri nejede. *9* *9* .my ho tady chceme ale naši pověřeni asi ne.asi maji strach že na něj lidi nepujdou a bylo by to pro ně prodělečne.hlavně že sem cpou madonu.ktera je daleko dražši než enrike.je to špinavost. *9*
        • humanic

          Re: Re: Re: enriqueiglesias.com

          Já bych řekla asi toto.My jako Češi za to nemůžeme.To musí nejdříve jeho manažer podat něco jako přihlášku o tom že tady chce enrike mít koncert.A my mu to musíme schválit.To znamená že asi ještě žádnou přihlášku neda..protože jinak bychom ho tady už dávno měli..pač enri je dobrej!! *14* *14* A třeba už se o tom koncertu jedná,ale nikdo o tom zatím neví..musíme čekat a zatím shánějte nějaké ty podpisy a členy na offi stránky *14* *3*
    • pelclovajana

      Re: enriqueiglesias.com

      jj, JÁ JSEM NAŠLA DOST LIDÍ Z ČESKA NA OFICKÁCH POMOCÍ VYHLEDÁVÁNÍ ČESKÝCH MĚST A a přidala sem si je do přátel, tak doufám, že si mě co nejdříve potvrdí ať jim můžu poslat pozvání do české skupiny a odkaz na petici!!! *1* *3* *14* *14* *4*
  • zirafaandy

    ČLÁNEK V BRAVO GIRL !

    Sorry za reklamu,ale ten kdo neviděl ten úúúúúúžasnej článek v Bravo Girl,je na mym blogu i s tim překladem can you hear me a s galerií a videem. Bohužel jsem ten článek musela trochu "rozebrat" (však uvidíte na mym blogu sami),protože se nevešel,ale kdo chce,napište my na blogu do komentářů e-mail,já vám ho pošlu celej!!! Můj blog www.giraffeandy.blog.cz !!! *14* *4*
    • pelclovajana

      Re: ČLÁNEK V BRAVO GIRL !

      Celkem sem se pousmála nad Enriho rozkouskovaným tělem na jednom z těch obrázků!!! *14* *14*
  • vanillka-ashley

    čau lidiiii

    jak se všichni máte??? *7* *7* *4* *4* *1* *1* *9* *3*
    • monas

      Re: čau lidiiii

      Ty jo mě to tak zklamalo, že tu nebude. Já už jsem se tak těšila, ale to asi všichny...
  • fotky

    Holky, jestli mi některá z vás poradí jak se dávají fotky na internet, tak je tam večer dám,máme jich asi 80 a jedno video, tak uděláme nějakou velkou jakoby sbírku všeho z enriqueho konzertů na Slovensku, ne? Já si schovala i ty papírky co tam lítaly při do you know, ale podle jiného videa na youtube nám tam nezaspíval somebody´s me, ne? No a já teda ještě miluju Don´t turn of the lights, škoda...
    *14*
    • vterinka

      Re: fotky

      Prosím tě byla bys tak hodná a poslala bys mi tu písničku Don´t turn of the lights na meila ještě s nějakýma fotečkama z koncertu??Byla bych ti mocinky vděčná!!! Můj meil je Fiserova4@seznam.cz Děkuji ti předem!!!!!!!! *3* *14* *14*
      • Re: Re: fotky

        Máš je tam *4*
        • vterinka

          Re: Re: Re: fotky

          děkuji ti mocinky!!!!" Sou upe nádherné!!!!!! *14* *14* *14* *3*
    • pelclovajana

      Re: fotky

      Jo tak to je dobrý...já ty papírky zase nastrkala do kapes!!! A mamka sena mě dívala, jak kdybych byla nějakej menťák, že jim tam ještě uklízím bo co!!! *1* *1* *3* *14* *14*
      • domca11

        Re: Re: fotky

        Taak to je drsnýý já jsem si taky nastrkala pár papírků do kapes *1* *1* *1* ale mamka se mi jenom smála a řekla jenom že jsem trdlo *4* ale tak co tak jsme se na ten koncík těšily tak proč bysme si nemohly pár papírků odnést domů no ne?? *1* Tý jo já jěště nemůůžu teďka z Enrísečka jak tam byl náádhernýýý ty očička no prostě bomba a holky všimly jste si jakou měl pěknou prdelku v těch kalhotách?? *14* *14* *14* *14* *14* *1* *15* *3Prostě od hlavy až k patě dokonalýý i to oblečení mu neskutečně slušelo *14* *14* *14* *14* Zlato to je *14* *14* asi to přeháním,ale už zas ho chu vidět mně to včera prostě nestačilo *14* *1* *14*
        • sonuska

          Re: Re: Re: fotky

          to mas svatu pravdu,mal strasne sexy zadok.
          • Re: Re: Re: Re: fotky

            Je nádherný celý no a já ten zadeček viděla pěkně z blízka, je hubenější než jsem si myslela, tak poradí mi někdo jak se dávají ty fotky na net?
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: fotky

              Noo to je mi taky docela líto,ale zas tak mi to nevadí on byl božský i sní *14* *14* joo to je škoda *9* a nechtěla bys mi je poslat na icq??Prosíím ty foteškyy??Prosíím prosíím prosíím *4* smutně koukám *9* *4* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: fotky

              Jenom škoda, že si ještě na chvíli nesundal kšiltovku, strašně mu sluší ale ráda bych ho viděla i bez ní. Jen mi je líto, že se o fotky nemůžu podělit s váma, nevím jak...
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: fotky

              Já jsem ho taky viděla pěkně zblízka *1* *1* *14* *14* a byl dokonalý,prostě Enríseček byl celý dokonalý ne jenom zadek *1* Joo je hubený teďka strašně zhubl je to vidět,ale náádhernýýý byl to jako bez debat *3* *3* promíň,ale stěma fotkama ti neporadím *9*
    • 9margaret9

      Re: fotky

      Tak to je funny. Já jsem si ty papírky taky nasbírala do tašky. *4* Sice nezazpíval, ale bylo to úžasné.............
      • kacenka33

        Re: Re: fotky

        ježiši holky vy se tak máte *9* *9* *9* *9*
  • adinka21

    oprava

    omlouvám se Patrick Swayze *1* *1* *1* *1* *1*
    • kristyn875

      Re: oprava

      cože??on zemřel??to ani nevím..teda tenhle rok je fakt čimdál tim horší..takovejch hvězd a legend co zemřeli...je mi stoho fakt smutno *9*
  • vcelkab

    Videoklipy

    Ahojte, jaké videoklipy se vám od Enríska líbí nejvíc? Mi od písničky Si tu te vas, to je pro mě nejlepší jeho klip, je hrozně romantický a Enrísek je tam ještě takový mlaďoulinký... *4*
    • 1stbarby

      Re: Videoklipy

      Ahoj, můj nejoblíbenější je Taking back my love, tam se mi Kike hrozně líbí - jak je naštvaný, tak je fakt roztomilý :-) Pak určitě Donde Estan Corazon a o třetí místo by se podělilo Somebody´s me a Addicted *14* *14* *14* Dobrý dotaz!!! *3*
      • vterinka

        Re: Re: Videoklipy

        Kristova noho! Jak jsem mohla zapomenout na tyhle dvě??! Booože! x(( to je hřích toto!! Tyhle patří mězi mé nej a já na ně zapomenu! :((((
      • vcelkab

        Re: Re: Videoklipy

        Jo, tak Taking back my love, Donde estan corazon, Hero, Do you know, Experiencia Religiosa, Addicted a ještě Bailamos jsou nádherné klipy. On je má všechny krásné... *14* *14*
    • vterinka

      Re: Videoklipy

      Hero, pak Do u know, Can u hear me tež není špatný, pak Away, Addicted .....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit