Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tyna007

    hitparada

    holky klikejte jonas brothers nejak rychle uhaneji kupredu enri musi vyhrat za kazdou cenu...kazda minimalne 1000 hlasu!!! *14* *3* *14* *3*
    • pelclovajana

      Re: hitparada

      Já včera dala asi 12 tisíc...a nějak nestíháme!!!!!! *3* *14* *14* *14* *14*
  • humanic

    Anketa!

    Ahojky mám tady pro vás takovou malou a lehkou anketku =D Kde má enrique více fanoušků?Česko : Slovensko Myslíte si že přijede tento rok i do ČR? ANO : NE Pls odpovídejte pouze jednoslovně!!Děkuji!!A opravdu si nemyslím,že by ste měli jezdit do toho Slovenska si potom bude myslte,že to sou všechno Slováci a potom nebude chtít jezdit sem..protože tam bude mít třeba potom více fanoušků..nevyplatí se jenom raději počkat si?? ANO : NE!! *3*
    • lifeisok

      Re: Anketa!

      1.Česko
      2.ANO
      3.ANO!!! *14* *14* Já raději počkám nepojedu do Slovenska aby si nemyslel,že to sou všechno slováci! *4*
      • sonuska

        Re: Re: Anketa!

        v cesku ma urcite viac fanusikov,to som si na 100% ista.Ked ja mojim kamoskam poviem ze pocuvam enriqueho tak sa na mna pozeraju ako keby som nebola normalna.s to s tym ze by si myslel ze ste slovenky,to mas uplnu pravdu.
        • pelclovajana

          Re: Re: Re: Anketa!

          1: Česko
          2. Ano
          3.Ano *3*

          V ČR má určitě o hodně víc fanoušků, proto by mohl přijet letos i sem a počkám si určitě, protože mě za prvé do Bratislavy mamka nepustí a za druhé se to tam dost prodraží, podle kurzu Eura!!! *9* *14* *14*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: Anketa!

            1.ANO 2.ANO 3.ČESKO samozřejmě,proto jsem čech!!!!mě tak nějak o ty penízky nejde,ale s tím eurem máš pravdu!!! *14* *14*
  • pajda83

    POMOC!!!

    http://www.hitparady.estranky.cz/ holky,miley útočí,enri je druhý,prosím pomoc,já to dojedu v noci.díky!! *1*
    • katys

      Re: POMOC!!!

      To je divné když přidávám hlasy Enrimu tak Miley přibývaj taky.Není v tom nějaký podvod před tím to tak nebylo!!! *10* *10*
      • pajda83

        Re: Re: POMOC!!!

        asi ne,jen tou dobou kliká někdo i pro miley...no mazec,ale nebojte,my to zmáknem,já jim to v noci nandám *1*
        • katys

          Re: Re: Re: POMOC!!!

          Taky přidávám hlasy hlavně večer,to už je počítač volný jinak je u nás fronta a pořád obsazeno,ale jak už jdou ti moji uličníci spát tak mám klídek. *3* *3*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: POMOC!!!

            to znám,u nás fronta není,jen malý chce hrát shreka nebo jsme venku!! *3* *1*
    • katys

      Re: POMOC!!!

      honem miley má velký náskok!!!! *9* *9* *9*
    • china

      Re: POMOC!!!

      To snad není možný!!!!! *16* Musíme máknout. *16* *16*
    • humanic

      Re: POMOC!!!

      JJ,musíme klikat honem!!! *3*
  • humanic

    1.místo

    Super enrísek je v t-music na 1. místě!To je super ne??Jenom aby to vydrželo!! *14* *14* *1* JJ,ty narozky by to něo chtělo..mě napadlo vyrobit nějaký dárek a poslat mu to,ale nevím adresu a jestli by to tam vůbec došlo,ale bylo by to dobré ne? *1* By byl rád..by potom určo přijel! *14*
    • kamik21

      Re: 1.místo

      jj to je super mám z toho velkou radost ale musíme se snažit a pořádně hlasovat na www.t-music.cz aby miley nebo kdokoliv jinej ho nepředběhl *3* někdo by mu měl říct že je u nás v hitparádě první aby měl hned u důvod víc nás navštívit ne *1* *1* *3* *4* ?
    • pajda83

      Re: 1.místo

      jj,super!!něco mu vyrobit?ty jo,no to nevím...já bych se mu poslala jako dáreček.. *14* *14* *14* kdybychom věděli,kde to poslat....tak by to bylo jednoušší.sice na offickách i na myspace je adresa,ale kdo mi zaručí,že to tam dojde a hlavně,že mu to dojde k rukám? *14* *14* *14*
      • pelclovajana

        Re: Re: 1.místo

        To první místo je super!!! *14* *14* Musíme ho tam udržet!!! No a s tím dárkem...posílala sem mu žádost o autogram...zpátky mi nic nepřišlo a to je to už nejmíň půl roku!!! Je to dobrej nápad, ale jestli to chceme uskutečnit, tak musíme konat!!! Myslím, že zeptat se manažera není zase tak špatnej nápad...za pokus to stojí, i když mu řekneme, že chceme poslat dárek...nějaká malá šance na odpověď tam snad bude!!! *3* Takže kdo ho zastihnete online, tak se hned ptejte...nejlépe, kdyby se ho zeptalo víc lidí, aby viděl aspoň tu snahu!!! Mě se to ještě nepodařilo, ho zastihnout, ale budu číhat, snad se taky dočkám!!! *1* *4* Napsat do Brava je další možnost, ale problém je v tom jestli ta adresa bude správná, protože určitě bude stejná jako ta na internetu...tak snad to nějak dopadne, průběžne piště info o dění kolem manažera a doufejte, že se nám to podaří!!! *3* *14* *14* *8* *4* *1* *4*
      • kyrstyn

        Re: Re: 1.místo

        jasnýýý no *1* ..hezký sen....do brava dávaj adresy ale nevím jestli tam byl anríseeeek *15* ...by sme se museli optata *7* *15* ..jinak to nevidííím .... tak mu nakreslíme medaili *15* vyfotit jí a pak jí dát na osobnosti k fotečkám *14* ..no???? *15* co říííkáte
        *15*
        • humanic

          Re: Re: Re: 1.místo

          Já nwm..chtělo by to něco originálního aby na nás měl památku a aby z toho byl šťastný a pobavilo by ho to.Potom by určitě k nám jezdil a byli bychom populární!!Mohli bychom se zeptat na adresu enriqueho manažera,nn????Ale neříkat co chceme udělat! *14* *14* *4*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: 1.místo

            jj no musíme se zeptat co a jak a podle toho jednat. *1*
            • kyrstyn

              Re: Re: Re: Re: Re: 1.místo

              *15* *15* *15* *15* njn *1* *1* *1* realita je divnááá
            • china

              Re: Re: Re: Re: Re: 1.místo

              No Krystyn tady je víc věcí mimo realitu *15* *3* *1* Ale třeba si nás oblíběj á řeknou si: jé to sou ti z těch mrnavej Čech co nás tady bombardujou vzkazama ti sou věrní Enrikoj ty ani nespěj aby nás zastihli online těm bychom to mohli dát. *1* *15* *1* *1* *1*
            • kyrstyn

              Re: Re: Re: Re: Re: 1.místo

              nebuďte naivní *15* ...adresu jeho bydliště vám nedá kvůli anonymům a případným bombám... *15* ...takže spadněte na zem *15* ...a proč mu neudělat bařbu tady ...u nnááááááás ... třeba se sem taky koukne když je tady zaregistrovanej ne??? *15* *15* *15* *15* ...taky pěkná kravina !!! ...Holky *3* *15*
    • kristyn875

      Re: 1.místo

      jóóó´..tak to je naprosto super...já jsem tomu věřila, že se vyšvihne ještě výš...sem se na to tak těšila a nakonec jsem to propásla kvůli ordinaci..krucíí...ale jsem fakt šťastná *14*
  • I Like It

    Nazdar, lidi, nevíte někdo, jestli Enriho nová písnička se již hraje v televizi nebo v rádiu? Slyšela jsem jí zatím jenom na internetu a myslím, že by to mohla být super pecka léta.
  • enrique

    enriquo je nejhezči zpěvak ktery je.proste nej zpěvak.
  • tyna007

    vyhra!

    enri vyhraaaaaalllllll!!!!!!!!! *15* *3* *14* *14* *14*
    • tyna007

      Re: vyhra!

      tak nic me to tam preskocilo... *9* *10* *8*
  • kyrstyn

    TAK JE TO PRAVDA?!

    ona je fakt těhotná!!!!...konecem léta to porodí!! co když se Enrísek vzdá kariery???.... *9* *9* *9* *9* *9* *9* achjo:(...no ale přeju mu to *5*
    • Re: TAK JE TO PRAVDA?!

      Podle mě je to celé blbost..a myslím si, ůže by Enrique nebyl tak hloupej a vzdal se kvůli té krávě kariéry..a kvůli dítěti taky ne!! svou kariéru miluje..
      • misulka111

        Re: Re: TAK JE TO PRAVDA?!

        s prominutím....děláš jako by jsi ho znala odmala a věděla přesně co chce.....pokud je anna opravdu těhotná,nemyslím si že to oba nechtěli.....a jesy se vzdá kariéry kvůli čemukoliv,je to jen jeho volba....i když bych byla asi neštastná ale nic bych s tim neudělala....a nevíc co si dodáváte tím že nadáváte anně......kdyby byl s někím jiným tak odsuzujete tu jinou....a zas byste říkali jak by to slušelo anně a jemu......ty je neznáš,stejně jako já a mnoho ostatních....v tom případě ale nevím proč maš takovíhle debilní kecy....jak můžeš vědět že by se nevzdal kariéry kvůli svej lásce a kvůli svímu dítěti??......navíc..........bej t tebou chovám se slušně....anna ti nic neudělala.....i kdyby s ním nebyla,o tebe by ani koutkem oka nezavadil......nejsme slavný,jsme nic.........enrique žije v úplně jiným světě.....taky bych ho chtěla......ale nic nezazlívám anně.....oni přeci ani neví že existujeme......být tebou zamyslím se nad tím co tu píšeš......
        • kristyn875

          Re: Re: Re: TAK JE TO PRAVDA?!

          jen pro tvou informaci...nemusíš se tu hned do někoho srát za to, že řekl co si myslí, většina z nás tady Annu nemáme rádi a to z toho důvodu, že ubližuje svym chováním Enrimu. Si asi zapomněla jak ho vyhodila z jeho vlastní vily jenom kvůli dvoum psům...a myslim, že Enrimu by to mnohem víc sedělo s každou jinou.
          • Re: Re: Re: Re: TAK JE TO PRAVDA?!

            tos těma psama.......ne nezapomněla.......ale bůh ví jak to bylo.....taky nemám ráda annu ale kdyby s ní nechtěl bejt,tak s ní není.....on enri taky není žádnej svatoušek...
    • pelclovajana

      Re: TAK JE TO PRAVDA?!

      To bylo zase kde??? Stejně je to blbost, to by teda byla Anna jó blbá, aby ještě před nedávnem hrála tenis!!! *3* *7* *3* *4* Ale taky bych mu to přála...horší teda pak, kdyby se vzdal té kariéry!!! *9* *8*
      • domca11

        Re: Re: TAK JE TO PRAVDA?!

        To je nějaká blbost páč jak říká Janča to by byla fáákt praštěná aby hrála tenis a navíc na těch fotkách jak hraje ten tenis tak nevypadá jak ve čtvrtém měsíci nebo v kolikátém to má vlastně být má úplně ploché břicho takže je to zase nějaký výmysl *3* *4*
        • kyrstyn

          Re: Re: Re: TAK JE TO PRAVDA?!

          No tak se koukněte do novinek !! *5* ...já už fakt nevim *9* ale je to pravda no na těch fotkách má uplne plochý přicho *9*
          • amerika

            Re: Re: Re: Re: TAK JE TO PRAVDA?!

            Tjn ale holky souhlasim s Jančou má plochý břicho a taky neni tak blbá a nezničí si kwůli dítěti postawu!!!??? *7* *7* A podle mě by se Enríssek *14* *15* *14* nikdy kwůli nikomu newzdal swé kariéry!!!! *14* *14* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: TAK JE TO PRAVDA?!

              Ahojky,no tak to doufám,že by se nevzdal své kariéry..by to byla veliká škoda!!Bych mu to nikdy neodpustila!! *8* *9*
          • amerika

            Re: Re: Re: Re: TAK JE TO PRAVDA?!

            Tjn ale holky souhlasim s Jančou má plochý břicho a taky neni tak blbá a nezničí si kwůli dítěti postawu!!!??? *7* *7* A podle mě by se Enríssek *14* *15* *14* nikdy kwůli nikomu newzdal swé kariéry!!!! *14* *14* *1*
  • enrique.i

    Hey!

    Hey! Right now it is 10:10 am here and just rise :-) I very tired after all those interviews on the radio! I too am looking forward to starting my tour.A if you fear that you not coming? That is certainly do not have a little concert planen .. so just be coming to you! :-) Have a nice ... bye!
    • pelclovajana

      Re: Hey!

      Krásný vzkaz a hlavně hodně povzbudivý!!! *14* *14* *4* *3*
      • pajda83

        Re: Re: Hey!

        no nádherný ale já nějak nevím!!!ale musí přijet!!!!! *3*
      • kyrstyn

        Re: Re: Hey!

        No to je nádherná zpráva! *1* *14* *3*
    • zuzik117

      Re: Hey!

      jejky já nemam slov
      • lifeisok

        Re: Re: Hey!

        Ahoj!Právě teď je 10:10 ráno a právě sem vstával.Jsem velice unavený po všech těch interview v rádiu.Moc se těším až začne mé tour.Máte starch že nepřijedu k vám??Tak se nebojte protože budou ještě jiné koncerty..a třeba přijedu i kvám! Mějte se hezky.Čau!
  • evulinka11

    ...

    Ahoj lidi.Neni Enrique Iglesias boží
    Jestli ano nebo ne.Tak mi napište!!
    *14* *14* *14*
    • pelclovajana

      Re: ...

      Je to anděl na zemi!!! *14* *14* *3* *4* *8*
    • kyrstyn

      Re: ...

      oN JE PROSTE NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
      • kacka.bedna

        Re: Re: ...

        enrike je užasnej to je beze sporu! *3*
        • humanic

          Re: Re: Re: ...

          JJ,Enri je ten nej,nej,nej nejlepší chlap na světě!!Je tak krásnej..škoda že asi nepřijede..mě to každý den mrzí a každý den na to myslím aby přijel!! *14* *14*
      • kyrstyn

        Re: Re: ...

        *15* *14* *14* *14* *15*
    • china

      Re: ...

      No to nejde ani napsat! *4* *4* *14* *14**14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* JE TO NEJHEZČÍ ZPĚVÁK CO ZNÁM *14* *14* *14* *14**14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit