Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy birthday :)
  • hlasy

    Lidičky prosim hlasujte, vždyť je to tam úplně vyrovnaný, Enri prostě musí vyhrát!!!
    já už jsem hlasovala 2x a víckrát nemůžu, takže Vás opravdu mocinky plosíííím hlasujte i za mě!!! *14* *14* *3*
  • kapitolka

    enri

    Jonas brother vedou už o víc než 10 000 hlasů!!!! holky klikáme *3* *4*
  • humanic

    t-music

    Nezapomínejte pls hlasovat..ať enríska vytáhneme!! www.t-music.cz *14*
    • china

      Re: t-music

      No jo toho sem si vůbec nevšimla. Ták hlasovat! *3*
    • eliska2

      Re: t-music

      snad se nám ho podaří dostat na lepší místo než je tet´ tak se mějte všichni fajn a hlavně hlasujte. *4* *4* *4*
    • humanic

      Re: t-music

      A ještě na www.hitparady.estranky.cz v rubrice Music Chart potom na www.eso.nova.cz www.t-repp.etranky.cz *3*
  • humanic

    vlasy

    Ahojík,myslíte si,že Enrísek si vlasy barví??A nebo je má snad pořád bez šedin??V tomhle věku..by už snad měli dostávat našedivělou barvu..bo ne??To je asi u každého chlapa jinak *1*
    • tyna007

      Re: vlasy

      taky jsem o tom už hodně přemýšlela ale jeslti máš plakát teďka z nedávneho bravogirl! tak tam je plakát a jde vidět že už má hodně šedin... *1* *4* *14*
    • pelclovajana

      Re: vlasy

      Jo je to rodové...mám strejdu, tomu je myslím 55 let a má vlasy černe jak uhel a ptala sem se ho jak je to možný...a říkal že to maj v rodině...a taky je má take pevne jak Enri!!! *14* *14* *3*
      • humanic

        Re: Re: vlasy

        hm..můj táta je o 3 roky starší 4 roky starší a už mu šedivý *1* Ale tak kdyby si je barvil....tak je to normální *4* Mě by to nevadilo.Jo a s tou písní..taky nwm proč jich má tolik *3* On je hrozný sukničkář i když má teď Annu,tak pořád se rád koukne..atd. *1* Jako každý chlap,i když on extrémě..to prý zdělil po otcovi,ikdyž takový být nechce
        • domca11

          Re: Re: Re: vlasy

          No já nwm já si myslím že si vlasy nebarví,páč španělé je mívají hoodně dlouho černé jak uhel a navíc jak tady říkaly holky je to i rodové tak nwm,ale Enríseček si myslím že si vlasy nebarví *4* *14* no a stěma písničkama nwm no jedna verze je prý pro Ameriku a to se Ciarou a ta druhá pro Evropu a to se Sarah *4*
    • kacenka33

      Re: vlasy

      já nevim...můj táta je ještě starší a taky ještě nemá šedivý vlasy..takže myslím že ne *1* *14* *14*
    • kacka.bedna

      Re: vlasy

      nemyslím si že by si barvil vlasy.to je u každeho jinak.většinou to je rodove.někdo šediví už od 20 a někdo aš kolem 50.jak kdo. *14* *14*
    • luida

      takin' back my love

      ahoj, tak jsem poslouchala Enriqueuv song Takin' back my love, a nechapu, proč ho má 2x! Jednou se Sarah Connor a podruhé s Ciarou(bo jak se jmenuje)!! Asi těch bab nemá dost! Ale ono ho to přejde, až mu nějaká řekne: ,,Jsem těhotná!'' Jinak Enrique je fakt úžasnej zpěvák, a pobavilo mě, že navrhuje vlastní kondomy XS:-D protože zrovna takovýho ho má:-)
  • terousek996

    BRAVO

    Tahle obálka je úplně úžasná *14* *14*
    http://www.bravo.cz/cislo-17/vlastni-obalka/81257-terousek96/poradi
    • vterinka

      Re: BRAVO

      jj je jako každá s Enrim *3* *14*
      • katys

        Re: Re: BRAVO

        Tak všude kde byl Enri jsem hlásla!!!!! *3*
        • kacka.bedna

          Re: Re: Re: BRAVO

          taky jsem hlasla tak to snad vyjde *3* *4*
  • Enrique Iglesias nic proti nemu nemám a je to dobrý zpevák
  • 5555

    Enrique je sexy chlapák je ho písnička
    je super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* A ta je ho ANNA je hnusná jako prase!!!!!!!!!!!!!! *3* *3* *1* *1* *1* *1*
    • Re: 5555

      Všechny jeho písničky jsou nejlepší!!!!!!!!!!!!!!! *3*
  • hlasujte

    Ahojky lidičky Enri postoupil do třetího kola tak prosím prosím hlasujte Enri to musí vyhrát *1* *3* *4* *3*
  • video

    http://www.youtube.com/watch?v=CcM5 lXSDYFE&feature=related

    asi první video z bratislavy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit