Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zirafaandy

    Prázdniny =D

    Ahojky holky,tak jsem si četla diskuzi o čem jste diskutovali,když jsem tu nebyla *1* Měla jsem zaracha na komp *8* Jinak přeju hezký prázdniny a těm co někam pojedou šťastnou cestu *3* Vím,že hodně z vás už do školy nechodí,ale ještě se tu snad i školou povinní najdou *3* Co se týče povodní-je to hrozné,poslala jsem i DMS na povodně,snad už nebudu pršet,ale aspoň u nás je poslední dobou každej večer bouřka *9* Naštěstí bydlim v Praze a ještě k tomu docela na kopečku,takže se nemusim bát *4* To,že zemřel Michael,mě taky trošku vzalo *9* Ačkoliv já jeho největší slávu nezažila a proto pro mě byl taková žijící legenda,něco jako třeba Karel Gott nebo Waldemar Matuška (bohužel už také zemřel *9* ),znám jeho písničky,byl to vynikající zpěvák a tanečník,je to škoda!
  • lenushka14

    :D

    http://esp.enriqueiglesias.com/vide o/youtube-wisin-amp-yandel-con
  • Fanklub Enriqua

    Holky zakládám oficiální fanklub Enriqua, pište mi na Iglesiasmanie@seznam.cz a přidejte se k nám!!! *3*
    • humanic

      Re: Fanklub Enriqua

      co ti tam jako máme napsat? *1*
  • pelclovajana

    I Like it v rádiu!!!

    Takže děcka...právě mi došel email od Vítka Gorbačova z rádia Kiss...dobrééé zprávy...I Like It jde příští týden do éteru a bude zařazen do Kissparády!!! Takže se připravte na zběsilé hlasování!!! Huráááááá... *3* *14* *14* *4* A videoklip má jít do éteru na konci května, ale myslím že v našich televizích se objeví až tak o týden později...těším se, to videjko je krásné...teda aspoň těch 29 sekund co jsem zatím viděla... *8* *14* *14*
    • kristyn875

      Re: I Like it v rádiu!!!

      to je naprosto super zpráva :))..já teda moc rádio neposloucham..jenom ráno než du do školy tak doufam, že se dočkám :)...dycky ráno hrajou Do you know nebo Be with you...tem videoklip sem někde četla, že má vyjít 6. června *3*
      • pajda83

        Re: Re: I Like it v rádiu!!!

        až 6.června?to jsem v klidu,já už ho mámmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!je boží a enri v něm taky!!!!huráááááááááááá *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • vterinka

          Re: Re: Re: I Like it v rádiu!!!

          joooo a mi? Já taky pěkně prosím, smutně koukám! *1* *1* *1* *1* *1*
        • kristyn875

          Re: Re: Re: I Like it v rádiu!!!

          ty už máš celou verzi klipu I like it??,pls neceš mi jí poslat ..pls smutně koukam *3* *4*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: I Like it v rádiu!!!

            pls přes maila to nejde,je to moc velké,takže přes ičko či skype jasan pošlu!! *1* *1*
    • smeldi

      Re: I Like it v rádiu!!!

      můžu se zeptat co je to KISSPARÁDA?A to budou vysílat na jakém kanále v rádiu? *7* *9* *9*
      • vterinka

        Re: Re: I Like it v rádiu!!!

        kissparáda je hitparáda nejhranějších písní a budou to hrát na Kiss radiu, dyt to Janča psala
    • vterinka

      Re: I Like it v rádiu!!!

      jůůů tak to je super! Sice rádio neposlouchám, ale ostatní ho uslyší a zas bude víc fandů! snad! *1* *1* *1* *1* a na to videjkose těším!! hned si ho stáhnu z youtube až tam bude! *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • pajda83

        Re: Re: I Like it v rádiu!!!

        to je super,já taky rádiu moc neholduji,ale je to fajn,aspon si ho poslechne více lidí..a moc se těším na klip ) *14* *14* *14* *14*
  • Enrique

    hojky všichni...plosim hlasujte pro Enriho na www.srandablocek.blog.cz, už je tam 3. kolo *1*
  • pelclovajana

    sen

    Dnes v noci se mi zdál úžasný sen s Enrim a zase mě z něj vytáhl ten blbej budík!!! No nerozmlátili byste ho??? A ten sen byl jako živý, opravdu úžasný!!! *14* *14* *4* *8*
    • kristyn875

      Re: sen

      mno o tom mi povídej....mě se zrovna předevčírem zdál skvělej sen o Enrim....a pak nejdřív budík a potom mi to zkazil pes *10* ..... *14*
      • pelclovajana

        Re: Re: sen

        No tak to nwm, co bych potom udělala s tím psem!!! *1* *14* *14* *4* *8*
    • kapitolka

      Re: sen

      rozmlátila nebo tu věc úplně zrušila:-D
      • petra6

        Re: Re: sen

        no to by mě taky naštvalo a jak *9*
  • tyna007

    nesmime to vzdat!!!

    vedou nejak o 30000!!!!!!!!! *9* *13*
    • katy22

      Re: nesmime to vzdat!!!

      a kam mam klikat *9*
      • zuzik117

        Re: Re: nesmime to vzdat!!!

        http://www.t-repp.estranky.cz/ SEEEEM KLIKÁÁÁÁT
    • amerika

      Re: nesmime to vzdat!!!

      Kreténi klikejte lidičky *14* *15* Musíme je trumfnout!!!! *16* *8* *10*
      • amerika

        Re: Re: nesmime to vzdat!!!

        Těma kreténama sem myslela Jonas brothers
        • zuzik117

          Re: Re: Re: nesmime to vzdat!!!

          jo, ale na lide.cz zjistili, že se na to dá klikat i enterem a tak tetko vedou!!! Já si občas Jonas Brothers taky poslechni, když hrajou na očku, ale chci aby to vyhrál Enri, pač toho mam radši!!!!
  • sonuska

    Hodia sa k sebe?

    Myslite si že sa Enrisek a Anna k sebe hodia?
    • pelclovajana

      Re: Hodia sa k sebe?

      Já si to nemyslím, já to vím... *3* Jsou opravdu skvělá dvojka a myslím, že oni to ví, a proto se k sobě taky vždycky vrátí!!! *14* *14* Dokonalost sama!!!
    • 9margaret9

      Re: Hodia sa k sebe?

      JASNĚ!!! Ani jeden z nich k sobě nemůže mít nikoho lepšího...!!! Já jenom doufám, že jim to spolu vydrží napořád *4* Krásně se doplňují, oba mají smysl pro humor a když jsou spolu, tak jsou jako dvě hrdličky *4* *4* Mám je oba moooooooc ráda *14* *14* *14* *14*
      • 9margaret9

        Re: Re: Hodia sa k sebe?

        Ale samo, že je to jenom můj názor..... *4*
    • pajda83

      Re: Hodia sa k sebe?

      já si myslím že ano,jsou moc krásný pár!!!! *14* *14* *14*
    • humanic

      Re: Hodia sa k sebe?

      Já nwm tak je to hezký pár,ale se Ciarou by mu to slušelo víc..ale jinak se k sobě celkem hodí *1*
  • sonuska

    ulica

    Cawko holky.Kde najdem na nete ten diel Ulice,kde hrali Maybe?plsNeviete niekto?
    • vterinka

      Re: ulica

      ahoj jo zde: http://archiv.nova.cz/multimedia/ul ice-1303-1304-dil.html na 19:00 minutě jak Kateřina volá do kadeřnictví Jitce *3* *1*
  • pelclovajana

    Další obálky!!!

    Tahle není moje, ale hlasujte, ať máme všechny na prvních místech!!!*1* *3* *14* *14*

    http://www.bravo.cz/cislo-17/vlastni-obalka/78095-crazybara01/poradi

    A tady jsou ty moje!!!

    http://www.bravo.cz/cislo-17/vlastni-obalka/79483-juana15/poradi

    http://www.bravo.cz/cislo-17/vlastni-obalka/81094-janulqua/poradi
    • vterinka

      Re: Další obálky!!!

      jj už se stalo *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit