Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adinka21

    Laura Jane z kapely Enrique

    Tak holky napsala jsem dnes vzkaz na facebook Lauře že doufám že přijedou do česka a ona odepsala tohle: I am sure we will get to the Czech Republic sometime! It's beautiful there! Ale kdy to nikdo neví snad to bude brzy co holky *1* Tohle ani ona sama nevi kdy tu přijedou sakra *1* *1* Mno snad to co napsala je pravda *3*
  • vterinka

    Žebříček-Porucha!!!

    Tak sem se z nudy podívala na žebříček nejnavštěvovanějších osobností a vidím Kikeho na 77. místě! Když sem se dívala posledně, tak se držel na 53. místě, tak sem myslela, že by se posunul nahoru a co nevidím!! *9* *9* *9* Já vím, že v našich srdcích je číslo 1 a to je hlavní, ale tohle je moc! *9* *9* *9* *9* *5* *5* *5* *5* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10*
    • smeldi

      Re: Žebříček-Porucha!!!

      můžu se zeptat? *7* Kdo je KIKO????? *9* *7* *9* *8*
      • vterinka

        Re: Re: Žebříček-Porucha!!!

        Už sem ti to tu jednou psala a Lidka odpověděla zcela správně a to s tím Quique už sme tu tež psala, to je totiž španělsky, prootže Qui se čte (ki) a Que se čte (ke) proto Kike je ot totéž jen se to jinak píše. *3* *3* a je to KikE a ne KikO! *3* *3*
      • stankova.lidka

        Re: Re: Žebříček-Porucha!!!

        Enri má několik přezdívek nebo to můžeš brát jako zkrácení. Kike je jedna a já jsem někde četla i QuiQue *4*
  • BAHU.CZ

    Ahoj lidičky, moc bych Vás chtěla poprosit, jestli by jste se nezaregistrovali na server www.bahu.cz!!! Je to fakt dobrá komunikační stránka, kde si můžete hledat přátele v celém světě... já jsem tam asi tak měsíc. Potřebuju nějaký fanoušky do klubu, který jsem zde založila, samozřejmě se týká Enriho a můžete si ho tam dát i jako talent!!! Tak se prosím přihlašujte!!! Mě si tam můžete najít pod přezdívkou gigi14!!! Tak zatim *14* *3* *14*
  • kamik21

    Plakát v prosincové DÍVCE

    Jojo ten plakát už byl i ve Sweetu17 ale je krásnej *14* *14* *4* *3*
  • belfast

    holky do pc to klidne zkopcim ale nevim jak vam to poslu to by trvalo vecne po netu... *9*
    • kristyn875

      Re: belfast

      mno a nešlo by to poslat třeba přez icq??pls...sice to bude trvat dýl, ale fakt bych ti byla moc vděčná..pls *4* *4* *8*
  • lifeisok

    Pls!!Pomocte!

    Ahojky..já sem enríska vyhoupla na 1. místo a hodně vede..tak mi pls,pls pomocte!Ať taky jednou zvítězí! *4*
    • lifeisok

      Re: Pls!!Pomocte!

      http://www.hitparady.estranky.cz/
      • humanic

        Re: Re: Pls!!Pomocte!

        Notak lidi pls..pomocte nám!! *4*
        • kyrstyn

          Re: Re: Re: Pls!!Pomocte!

          tak sem to dorovnala do 16 300 *14*
  • Nebo se rozešli

    Ještě jeden dotaz, teď tady vedle mě sedí moje kámoška a zase říká že je teď Enri s nějakou slavnou španělkou či co, nebo se jenom s Annou rezešel a je sám??? Díky moc
    • kacenka33

      Re: Nebo se rozešli

      to bych taky ráda věděla....docela mě to totiž zajímá *14* ...holky nevíte někdo? *7*
      • pajda83

        Re: Re: Nebo se rozešli

        já osobně bych řekla,že podle posledních fotech anna těhotná není!!!asi to byl jen vtip pro paparazii a žije pořád s annou!!! *14* *14*
        • sonuska

          Re: Re: Re: Nebo se rozešli

          no veď jasne,že to bol vtip,keby bola tehotná,nechodila by hrávať tenisové exhibície.
          • kristyn875

            Re: Re: Re: Re: Nebo se rozešli

            tjn a hlavně by asi nešla běhat triatlon *1* *3*
  • jeeee

    heeej ta desata fotka je upe nadherna jak se na i enrik smeje ze jo holky?!! *14* *14* *1* *14* *14*
    • Re: jeeee

      Ahojky holky *3* můžete mi nikdo napsat z jakého koncertu je foto třicetšest jak ho tam svléká ta baculka *8* *8* *8* docela bych zhlédla celé videjko na youtube *14* *14* *14* *14* tak jestli máte nikdo odkaz tak mi ho pošlete *4* *4* *4* *5* *5*
      • 9margaret9

        Re: Re: jeeee

        Je to z koncertu 14.5.2009 Newcastle.
        Tady odkaz, zrovna jich nemůžu moc najít.
        http://www.youtube.com/wat ch?v=F0cM_fhuRrU
        • 9margaret9

          Re: Re: Re: jeeee

          tady jsou další...i jak na něj ze začátku skočila...

          http://www.youtube.c om/watch?v=vxMKvsdXVi0&feature=rela ted

          http://www.youtube.com/watch ?v=JuzCEbsgq0I

          najdeš tam i jiné *4*
          • Re: Re: Re: Re: jeeee

            Enrique si to v Newcastlu očividně užil i s Josefem *1* *1* *1* to je bomba *3* takhle jsem se už dlouho nezasmála *14* *14* *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: jeeee

            heeej kdo to jako je?? co delala na to podiu?on ji tam sahal na kozy nebo co?kousek na zacatku *8* jak je tam zaber na ty velky obrazovce *8* jak se tam pred ni krouti *16*
            • terousek996

              Re: Re: Re: Re: Re: jeeee

              (koncert)
              týýýý jo tak to je hustý *1* *1* *1*
              jak to mohla udělat *1* *1* *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: jeeee

              Ja myslim ze je enrik naprosto uzasnej......zeo? *4*,ale jak se po nem vsici tak sapou na koncertech,,fuuuuuuuj *5* ....milujou ho no *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: jeeee

              Hej tak to je mazec *1* *1* *1* *1* *1* *1* Já sem si to zvětšila ona mu tam normálně kousala zip u kalhot *16*,ale Enricovi se to očividně líbilo *15* tak to je hustý jenom by mně zajímalo co dělali spolu tam dole *14* *14* *14*
            • 9margaret9

              Re: Re: Re: Re: Re: jeeee

              No, uznávám, že ze strany té fanynky to přecejen bylo přehnané, hlavně to když odhodila svůj svatební prsten, ale Enrique se nijak nebránil, tohleto mu v paměti zůstane napořád. Šťastná to žena *4* Navíc si myslím, že tohle by na jevišti chtěla udělat každá jeho fanynka, akorát se ještě nenašla žádná, která by byla natolik odvážná jako tahle.
            • Re: Re: Re: Re: Re: jeeee

              *ona pred nim se krouti vypadlo mi pismenko *3*
    • vterinka

      Re: jeeee

      jo a tu desátou mám v rámečku vytisknutou *14* *14* *14* *14* *14* *14* dívám se na ni každý den! *14* *14*
      • humanic

        Re: Re: jeeee

        Enrique je všude nádhernej,nemůžu říct u žádný fokty,že je ošklivá nebo mu to tam nesluší *14* *1*
        • kacka.bedna

          Re: Re: Re: jeeee

          enri je všude moc pěkny.když pak člověk chce vybrat jednu fotku tak je to problem *14* *3* *14*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: jeeee

            Enri je osobnost,nádhernej charismatickej chlap akorát k pomilování,že Kači???Já bych si dala říct!!Ty jo,já mám hříšné myšlenky!! *1* *1* Proto se nedivte,že stejně jako já ani vy si nevyberete tu nej fotku!!Všechny jsou nádherné! *14* *14* *14* *14* *14*
    • vterinka

      Re: jeeee

      upe všechny sou krásné!!! *14* *14* *14* mi se líbí i ta z nemocnice ta je upe super!
    • lucka.ptackova

      Re: jeeee

      Jo ta fotka je úúplně boožííí!!! *14* Anebo ta fotka jak tam je Enrique s tou kytarouu!!! *14* *14* *14*
      • Re: Re: jeeee

        jj nebo ta sestnacta(nwm jak ji mam popsat) ta je sexyy *14* *1* *1*
    • terousek996

      Re: jeeee

      Enrísek je krásnej všude!!! *14* *14*
    • Re: jeeee

      ja z ni fakt nemuzu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* to je tak krasnyyyy *14*
  • Enrique

    Akde se psalo ,že Enri přijede do Prahy a kdy by to mělo být???? *7*
    • Re: Enrique

      Ahoj,promin jesi obtěžuju,ale on má dítě?:´(
      • sara.jenni

        Re: Re: Enrique

        Kde jsi to četla???
        • smelu

          Re: Re: Re: Enrique

          na druhé stránce (ten fanklub na facebooku) *7* *7* *7*
          • sara.jenni

            Re: Re: Re: Re: Enrique

            Tam je krapet více udělaný fanclubů na facebooku ... pošli mi prosím odkaz
            • smelu

              Re: Re: Re: Re: Re: Enrique

              na druhé stráce je napsané tohle cituji ,, http://www.facebook.com/group.php?g id=131024806926507
              prida-li se nejvic lidi enri prijede do prahy.tak se pridejte.at uz prijede pls *15* "
      • smelu

        Re: Re: Enrique

        ne proč?
  • gladuska16

    Hlasujte!!!

    Hlasujte pro song Dirty Dancer na http://www.kissmorava.cz/kissparada / Rychléé! Už je na 18. místě! *14* *14* *14* *14* *14*
    • pettty_richie

      Re: Hlasujte!!!

      Byla jsem tam dnes a byl na 22. místě :( .. musííme začít víc hlasovat! *3* .. Ptž ta píseň Dirty Dancer je fakt moc úžasnáá !! *14*
    • smelu

      Re: Hlasujte!!!

      byla jsem na tom dnes a byl na 15 místě
      • vterinka

        Re: Re: Hlasujte!!!

        super! jen tak dál! *14*
        • gladuska16

          Re: Re: Re: Hlasujte!!!

          To je úžasný! *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit