Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JAK TO

    Jak to, že Enrique vypadl!!!!! On je nejlepší!!!!!! *14*
  • kapitolka

    domluva??

    Holky co kdybychom se domluvily na nějakou hodinu kdybychom prostě začly klikat??? abychom v tom nebyly až budeme každá z nás klikat sami??? *4*
    • zuzik117

      Re: domluva??

      To je ale krááásnej nápad *3* akorát nwm na kolikatou.... Holky, kdy má většina z vás čas?
      • terulinkab

        Re: Re: domluva??

        já mám dneska kolem 3 čas..jo a před chvilků sem mu naklikala 320 hlasů..ale pořád vedou Jonas Brothers..ale pod Enriqua udržíme v první trojce, tak to bude super.. *3*
        • zuzik117

          Re: Re: Re: domluva??

          Já si myslim, že v první trojce zůstane, ale nwm jestli ho doklikáme na 1. místo
  • kristyn875

    new song

    ahojky..kdo ste ještě neviděl..už je na webu ta písnička od MJ We are the world pro Haiti...a Enríí je tam užasnej.. http://www.youtube.com/watch?v=Glny4jSciVI&feature=player_embedded *1* *14* *14* *14* *3* ..je hned po 1. ref.
    • pelclovajana

      Re: new song

      Opravdu povedený song...jsem ráda že se toho projektu mohl zúčastnit právě Enri, musela jsem s rodiči ihned přispět. *3* *4*
    • vterinka

      Re: new song

      Překrásná písnička!! Nemám slov! *14* *14* *14* Je to úplná krása, když se tolik umělců a vinikajících zpěváků dá dohromady! Úplně mě to dojímá, protže je to fakticky krásná písnička!! *14* *14* *14* a Enri je tam D O K O N A L Ý *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* I třeba sjak je tam Nicol Scherzinger, tak to je taky krása, no prostě B O M B A!!!! *15* *15* *14* *14* *14* *14* Dojímá mě to *15* *15* *15* *15* *3*
      • vterinka

        Re: Re: new song

        * oprava! vynikajíchích! *15* *15* a těch dalších dvou chybiček si nevšímejte *15* *15* *15*
    • pajda83

      Re: new song

      ALE VIDĚLI.... *1* *1* *1*
  • gladuska16

    Dva a půl chlapa!

    Právě jsem vyděla ten dí, kde Enrique hraje, je tam sexy! *14* *14* *14*
    • pettty_richie

      Re: Dva a půl chlapa!

      V kterém dílu, že hraje prosím? :) já ho asik propásla :( tak se chcu na něj podívat na netu :) prosím který to byl díl?
      • gladuska16

        Re: Re: Dva a půl chlapa!

        Mám dojem, že 23. ze 4. série, jmenovalo se to Mravenečníci vypadají jako šílenci, je tam sladkej! *15* *14*
        • pettty_richie

          Re: Re: Re: Dva a půl chlapa!

          Muah ! *14* Měla si fkt pravdu sladkej a úpa úžasneeej ! *4* Mňamik*
          • gladuska16

            Re: Re: Re: Re: Dva a půl chlapa!

            Jo, je tam sloďoučkej! *14* *14*
            • gladuska16

              Re: Re: Re: Re: Re: Dva a půl chlapa!

              a JINAK NEMÁŠ ZAČ! *3*
        • pettty_richie

          Re: Re: Re: Dva a půl chlapa!

          Děkuju moc ! *3* Simtě ten je snad sladkej všude ! *14* *15* aaach :)
    • vterinka

      Re: Dva a půl chlapa!

      jj je tam táááááák sladkýý *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • smelu

      Re: Dva a půl chlapa!

      to jo *14*
  • proste sexy

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* ja ho proste miluju je to chlap nej na svete
    • Re: proste sexy

      ani sa Ti necudujem.... *3*
  • pelclovajana

    How i met your mother!!!

    Ahoj lidičky!!! Nenašli jste někdo náhodou ten díl How i met your mother, kde hraje Enríček v celé své kráse??? Já našla jen pár videí, která jsou ještě navíc sestříhaná!!! Chci to vidět celý, páč Enrísek je tam úplně boží!!! *14* *14* *3* *8* *4*
  • can you hear me

    can you hear me je nejlepší písnička na světě je úplně nabušena fakt úplně boží *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • pelclovajana

      Re: can you hear me

      Jak taky jinak že??? *1* *3* *14* *14*
  • hannah22

    Další koncert

    Na Enriqueho oficiálních stránkách je přidán další koncert, tentokrát v Belgii...tak doufejme že se dočkáme taky!!
    • pajda83

      Re: Další koncert

      super ale já začínám ztrácet naději!!!my chceme prahu!!!!a enrika samozřejmě v ní!!! *3*
      • kamik21

        Re: Re: Další koncert

        jj přesně tak nám nezbývá nám nic jiného než doufat že třeba přijede *7*
  • sonuska

    tak je to prAVDA?

    NEVIEM AKO VAM HOLKY,ALE MNE SA ZDa ze anna ma na tejto fotke akesi gulatejsie brusko.Co na to vravite vy?
    http://anna.kournikova.com/pho tos/v/ny_march_2008/29-prepping-bef ore-going-on-Jimmy-Fallon-2.jpg.htm l
    • pajda83

      Re: tak je to prAVDA?

      http://www.truveo.com/Anna-Kourniko va-is-good-for-the-economy/id/24301 55455 a koukněte na tohle!!ale nežárlit!!! *1* *1* prý je těhotná,dyt to tady zase bylo,někde jsem to nedávno četla!!! *14*
      • sonuska

        Re: Re: tak je to prAVDA?

        AKO SA DAJU ZVACSIT TIE OBRAZKY NA REX FEATURES?
    • katys

      Re: tak je to prAVDA?

      http://www.rexfeatures.com/search/? kw=kournikova&iso=GBR&viah=Y&lkw=&s tk=N&sft=&search_oldest.x=-1
    • katys

      Re: tak je to prAVDA?

      mrkněte sem jsou taky z toho to týdne.
      http://www.rexfeatures.com /search/?kw=kournikova&iso=GBR&viah =Y&lkw=&stk=N&sft=&search_oldest.x= -1
    • kristyn875

      Re: tak je to prAVDA?

      mno já ti nwm..mě se nezdá...vono jak má ty černý šaty tak z toho nic nepoznáš
  • vterinka

    Videjko!!

    Holky povedlo se je to na mém web zde se můžete na to mrknout!!!!! http://vterinka1.webovastranka.cz/f ile/2217/6167_Enrique%2C_por_favor% 2C_venir_a_la_Rep%C3%BAblica_Checa. wmv
    • kristyn875

      Re: Videjko!!

      jak sem ti už řikala..to videjko nemá chybu je skvělý *1* ..tys tam nakonec dala místo Oyeme dala Hero. *14* *4* *3*
      • vterinka

        Re: Re: Videjko!!

        jo protože byly problémy, ale stejně to nevyšlo, ale ještě něco zkusíme s kámoškou Stankou21 taky mi s tím hodně pomohla co se týče hudby, ale když to ještě pořád nejde, tak máme ještě jeden plán,ale nic neslibuju
      • vterinka

        Re: Re: Videjko!!

        jo protože byly problémy, ale stejně to nevyšlo, ale ještě něco zkusíme s kámoškou Stankou21 taky mi s tím hodně pomohla co se týče hudby, ale když to ještě pořád nejde, tak máme ještě jeden plán
      • monas

        Re: Re: Videjko!!

        No to video je krásný *4*
    • katys

      Re: Videjko!!

      Výborný,úžasný zkrátka super. *4* Jsi šikulka. *3* *4*
      • humanic

        Re: Re: Videjko!!

        Jé!!To video je úpa skvělý!!Je nádherný..moc se ti povedlo!! *14* *14* Škoda,že to asi neuvidí,když to nejde na youtube. *9* Ale to je divný,že to nejde..chjo! *9* Ale jinak nádhera *3*
        • domca11

          Re: Re: Re: Videjko!!

          Jee to je náádhernýý *14* udělala jsi to videjko moocinky hezky chválímm,kráása a možná že to Enríseček uvidí když vteřinka říká že jí to jde tak uvidíme,ale bylo by to supeer kdyby to našel a podíval se *14* *14* *3* *4* a fáákt mooc kláášnýý *14*
          • pelclovajana

            Re: Re: Re: Re: Videjko!!

            myslím,že by mohl zkouknot nejméně ten Zach z jeho týmu...dala sem mu to hned na profil a ještě do některých diskuzí na Enriho ofickách!!! Tak co my víme...třeba to dá na první stránku...tak jak je tam teď poděkování od Enriho londýnským fanouškům!!! *3* *14* *14* By bylo super!!! *4*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: Videjko!!

              zach s týmu?a jaký má profil?pls!no já se to taky snažila dát na profil ale tam mi to nehrálo a myslím že ani na czech fans,tak nevím nevím... *14*
    • pajda83

      Re: Videjko!!

      je to moc hezký ale myslím že tam je chybička u druhé fotky,je tam napsáno petka a je to janča.. *1* *1* *1* ale snad to nevadí.moc pěkný,tleskám!!!!!!
      • vterinka

        Re: Re: Videjko!!

        Ježkovy oči!!!!!! To se mocinky omlouvám!!!! To jsem nechtěla a vůbec nevím jak se to mohlo stáh!!!! Omlouvám se!!!!!
        • pajda83

          Re: Re: Re: Videjko!!

          v pohodě,je to moc krásný,janče to nevadí tak je to fajn.jsi opravdu šikulka,je to nádherný,pořád na to koukám!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • kacka.bedna

        Re: Re: Videjko!!

        jsi moc šikovná.je to uplně super.nějakou chybičku bych neřešila.jen škoda,že nás tam není více ale jako ukázka to stačí.já sice neumím španělsky tak nevim co tam všechno píšeš ale tu podstatu jsem pochopila.tet už jen aby se to miláčkovi dostalo do rukou.snad ho to chytne za srdíčko..a splní nám přání.ale nemužeme spoléhat že to bude hned. *14* *4*
        • vterinka

          Re: Re: Re: Videjko!!

          No tak ten začátek ten tu byl přeložen, to další ty popisky snad pochopil každý a to na konci to byla prosba aby k nám do ČR přijel, že tu mám tisíce fanoušků!
    • Re: Videjko!!

      Je to nádherný, až mám slzy v očích *4* Takový dojemný, no tak snad ho to taky vezme za srdíčko.Je to hezký příběh.Jsi šikulka
      • vterinka

        Re: Re: Videjko!!

        Jůůůů tak to jsi mě potěšila!! A všychny jste mě potěšily, že se vám to líbí jsem ráda stálo to za to!!!! *14* *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit