Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne

    Ne neviděla, ale určitě bych ho chtěla vidět strašně moc!! *14* *14* *14*
    • Re: Ne

      Já jsem ho taky bohužel neviděla na živo *9* ale chci ho vidět to by byl zážitek na celý život. *14* *14*
  • sonuska

    nadej

    Holky,este stale zije sanca ze enrique pride do ceska,teda mna by potesilo aj keby prisiel na slovensko.Na oficiálnych strankach je napisane ze coskoro budu snad/je tam ze hopefully/pridane dalsie datumy tour po europe.Nadej predsa zomiera posledna!!Tak dufajme ze to vyjde *3*
    • pelclovajana

      Re: nadej

      Mno to by fakt bylo úžasný!!! *14* *14*
    • kyrstyn

      Re: nadej

      to Teda doufejme *1* kdyby tady byl hned si kupuju lístky *1* *1* když tak to dalšií termíny dejte na novinky kdyby sem to nák zaspala *15* *15* *15* ...prooosííím at přijede k nám
  • pelclovajana

    Youtube...

    Tak jdu na to...sem dám nějaké ty fotky a youtube dám videjka ju!!! Potom hned pošlu odkaz!!! *3* *14* *14*
    • pelclovajana

      Re: Youtube...

      Začínám chytat nerva...nevíte někdo proč mi youtube neustále píše, že se při nahrávání objevila neznámá chyba!!!??? Doufám, že zítra to už půjde...jinak ten počítač asi rozkopu!!! *10* *8* *16* *9* *3* *1*
      • kacka.bedna

        Re: Re: Youtube...

        asi bys to měla nechat na zítra.taky si toho moc nenaspala potom se nedaří a člověk je nervní.vím to podle sebe já už padam na hubu.spala jsem 3 hodky ty si taky unavená.až se ti to podaří tak pošli odkaz.mě se všechny fotky taky nezdařili.enrike taky chvilku nepostojí pak ho ten foták nezaostří.ale aspon některe jsou dobré.mějte se holky a nezapomen jani
        • pelclovajana

          Re: Re: Re: Youtube...

          Mě se spát totálně nechtělo...tohle mě prostě jen hodně naštvalo!!! ty tři hoďky mi celkem stačily...a jelikož sem byla celé odpoledne venku, tak mě to ještě víc probralo!!! *3* *14* *14* *1* Asi ještě taková eufórie z koncíku!!! *14* *14* ještě pořád nevěřím, že jsem Enriho viděla na vlastní oči...když se teď dívám na ta videa, tak mi připadne, jako by tam byl prostě někdo jiný...je to jako sen...!!! *14* *14* *4* *7* *3* *4*
  • miskad

    Dáreček

    Ahojte děvčátka,tak co Ježíšek? *3* Víte co přines mě?Euphorii *14* Juchůů :-*
    • miskad

      Re: Dáreček

      No a? *4*
    • miskad

      Re: Dáreček

      No a *4*
      • miskad

        Re: Re: Dáreček

        No doprdlele....to no a nemělo bejt sem :) S tim smajlíkem to byl asi jenom překlik *4*
    • vterinka

      Re: Dáreček

      ttj to brzo, já si ji sehnala v červenci, jinak mi Ježíšek nadělil parfém Forbidden rose od Avrilky, takže jsem štastná, zatím vedu všechny její parfémy a nejlepší jsou prsteny! Hlavně u Black star, s ostny. *1* *1* *14* *14* *3* Jinak toho bylo dost, ještě mám radost ze šperkovnice. *3*
      • miskad

        Re: Re: Dáreček

        Oba dva od Avril krásně voněj :)
        • gladuska16

          Re: Re: Re: Dáreček

          Jo já jsem taky dostala Forbidden rose! *1*
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Dáreček

            fakt? tak to je super. *1* ... Míši: to mi povídej! *3* Ale Black star mi voní více, ale oba jsou super! *3* Avril je můj velký vzor, jak co se týče oblékání, tak i k její hudbě se vždyráda vracím. *3*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Dáreček

              Má *3* a nač ten škaredý smajlík?
            • miskad

              Re: Re: Re: Re: Re: Dáreček

              Mě voněj obě :) Můžu prohlásit,že má vkus *9*
    • gladuska16

      Re: Dáreček

      Super! *4* Já ji dostala už o prázdninách.. *1* Užij si ji! *14* *14*
      • miskad

        Re: Re: Dáreček

        Děkuju *14* Chtěla sem jí dřív ale naši se k tomu nák neměli *1* Ale konečně je doma *14*
        • gladuska16

          Re: Re: Re: Dáreček

          To znám, našim zase trvalo několik měsíců, než mi dali Greatest Hits.. *15*
          • miskad

            Re: Re: Re: Re: Dáreček

            Ty sem chtěla taky,ale asi jednoduší název měla Euphorie *15* Časem jeto stejně čeká :DA když ne,tak si to koupim sama :)
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Dáreček

              ty mě bavíš, stejně tam žádné nové songy nejsou *3*
  • kristyn875

    klášná fotečka..

    ahojky..chtěla sem se zeptat..Jančo jak si sem přidala tu novou fotešššku Enríska ..kdes jí sehnala..plsky... *1* *14*
    • pelclovajana

      Re: klášná fotečka..

      No jestli myslíš tu kde náš miláček stojí u té mramorové stěny...tak tu jsem objevila na profilu jedné fanynky na Youtube.com, tak jsem si ji nenápadně uložila!!! Ale nikomu to neříkej... *1* *14* *14* *8* *4*
      • kristyn875

        Re: Re: klášná fotečka..

        děkuju.. *14* *1* ...neboj ani muk.. *1* *4*
  • vterinka

    Super.cz

    Holky jestli chcete, tak se můžete přidat do Enriho fanklubu na super.cz tady je jeho profil: http://www.super.cz/celebrity/enriq ue-iglesias Má tam těch fanoušků velmi málo! *9* *9* *9* *9*
    • pajda83

      Re: Super.cz

      no jo,jenže tamnikdo nechodí)) tady je to zaručeně lepší *14* *14* *14*
      • vterinka

        Re: Re: Super.cz

        jo to je tu zaručeně lepší! Ale tak mě to napadlo. Na facebook tam na tu stránku, co Kačka udělala, taky skoro nikdo nechodí a jsou tam zaregistrovani lidé a tam se ani registrovat nemusíš. Stačí, když máš meil na seznsmu a je to. *3* *3*
  • byl v čr?

    A newíte jestli byl někdy v čr?
    • Re: byl v čr?

      Podle mě nebyl bohužel *9*
      • Re: Re: byl v čr?

        Ale podle toho co jsem četla na internetu by měl být ve Vídni ale bude tam zpívat jenom jednu písničku před fotbalem. *3*
        • Co kdyby přijel do čr?

          Hele holky možná i kluci šli by ste na jeho koncert kdyby přijel třeba do Prahy? *4*
          • Re: Co kdyby přijel do čr?

            Jasně že se ptáš to bych tam musela byt on je tak náááááááááááádhernýý
  • humanic

    ještě!!Honem

    http://eventful.com/performers/enri que-iglesias-/P0-001-000007396-2/de mands?page_number=4
    Hlasoavlo nás etě málo..tak šup tento odkaz psl rozesílejte všude..ať všichni hlasují..jinak to nemá cenu!!Dík *14* *4*
    • Re: ještě!!Honem

      prosím porat mi jak !trvá to strqašně dlouho!Quiqueho millllllllllluju a chci ho v praze!!!!!!!!!!!!!!!takže jak?
      dík kdzž odpovíš *7* *14*
    • kamik21

      Re: ještě!!Honem

      Ty jo musíme se snažit *3*
      • kyrstyn

        Re: Re: ještě!!Honem

        To teda musíííme *14* *3*
  • vterinka

    Zasnoubení!!!!!!!!

    Tak sem se právě dočela, že se Enrique zřejmě zasnoubil s Annou!!!!!! Tady vám ten článek posílám:

    Anna Kourniková podpořila spekulace o tom, že se provdá za svého dlouhodobého přítele, kterým je Enrique Iglesias.

    Fámy vznikly v době, kdy byla ruská tenistka nedávno spatřena s diamantovým prstenem na její levé ruce. Pár spolu chodí už sedm let. Seznámili se na uvedení Enriqueho videoklipu „Escape.“

    „Každý mluví o tom, že se Anna zasnoubila. Nosí oslnivý prsten na jejím levém prsteníčku,“ prozradil zdroj Star magazine.

    Anna je velice zdrženlivá ohledně komentářů k této záležitosti. Nic ale nepopírá a pokaždé se jí ve tváři objeví velký úsměv.“

    Iglesias loni prohlásil, že tenisová jednička jeho žádost o sňatek zamítla. Teď je to možná už jinak.
    • zuzik117

      Re: Zasnoubení!!!!!!!!

      To už tu bylo tolikrát, že se vzali, rozvedly, zasnoubili...... Mě už je to jedno
    • 9margaret9

      Re: Zasnoubení!!!!!!!!

      Kdyby byla pravda, že se zasnoubili, tak jsem moc šťastná a přeji jim to. Ale na druhou stranu je fakt, že Enrique prohlašuje, že zatím se do svatby hnát nechce a že pokud se dva lidé mají doopravdy rádi, tak spolu můžou žít i bez sňatku. Takže nevím, jak to teda je. Ať si sami rozváží, jaká bude jejich cesta. Hlavně aby to všechno dopadlo šťastně!!! *14*
      • kyrstyn

        Re: Re: Zasnoubení!!!!!!!!

        Tak sem teda zvědavá jestli je to už pravda někde sem četla že jí koupil zánubní prstýnek s 3 druhy zlata *3* .. a kdyby to pravda byla tak mu to pochopitelne moc přeju *14* *14* ... ale s tim miminkem teda nevim nevim no :( .. *7* ... to Ví jenom Ona a On *5* *5*
    • pelclovajana

      Re: Zasnoubení!!!!!!!!

      Já jim to přeju...když miluješ, není co řešit!!! *3* *14* *14*
    • vterinka

      Re: Zasnoubení!!!!!!!!

      co na to říkáte?
      • kacenka33

        Re: Re: Zasnoubení!!!!!!!!

        to nne *9* achjoo...ale jo když jí má rád...miluje,....tak jo... *3* ale doufám že ho neokopne někdy...nejsem z toho moc dvakrát nadšená...ale hlavně že je šťasný...když je on tak já jsem taky *14* *8* *4*
        • vterinka

          Re: Re: Re: Zasnoubení!!!!!!!!

          jj máš pravdu, když je s ní šťastný, tak ať se vemou *3*
        • kristyn875

          Re: Re: Re: Zasnoubení!!!!!!!!

          tjn...ale kolikrát už se psalo, že jsou zasnoubení...hlavně aby ho zas neodkopla... *9* *13*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: Zasnoubení!!!!!!!!

            pokud jí miluje a je s ní štastný,potom nám nezbyde nic jinného než jim to přát!!moc jim to sluší,jsou nádherný pár! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Zasnoubení!!!!!!!!

            jo no káča jedna!! *16*
            • kacka.bedna

              Re: Re: Re: Re: Re: Zasnoubení!!!!!!!!

              no já nevim holky já jsem četla,že enriček si nechce vzít annu.že se nechce ženit mu docela schvaluju.ne že by mi to vadilo.přeju mu štěstí ale v jeho případě si rodiny moc neužije. a anna si jeho taky moc neužije.tito slavní lidé by se ženit neměli.jestli jste si všimly tak takovych 90 procent těchto lidí se dřív nebo později rozvede.
  • Anna

    A to že stále chodí s Annou je pravda? Já je spolu skoro vůbec nikde nevidím, ani se i nich moc nepíše. Za celé turné co teď měl se s ním nikde neobjevila, tak třeba ani nejsou manželé a nebo se rozešli a Anna si vzala někoho jiného, někdo tu už přece psal, že mu byla nevěrná, ne? Já jen, že mít takovýho chlapa jako je Enrique, tak s ním trávím co nejvíce času...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit