Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kamik21

    klikání

    Ahojky včera jsem klikala aspon půl hodiny ale asi je potřeba ještě víc jak je vidět
    • zuzik117

      Re: klikání

      Jo, ale oni jsou jako šílený.... jednou jako zbíječky...... Ale myslim, že by mohl zůstat mezi prvníma 3, ale jestli ho doklikme na první místo.... To nwm
      • petra6

        Re: Re: klikání

        jo taky klikám
  • pajda83

    Tatínek!!!!

    ANO! Enrique podle deníku the Sun opravdu čeká dítě s tenistkou Annou Kournikovovou ... a prý se těší že bude táta
    Enrique a Anna čekají koncem léta své první dítě.Tuto zprávu potvrdil i otec Enriqueho.
    tak uvidíme!!
  • kamik21

    Tired Of Being Sorry

    Ahojky jednou jsem zahlídla kousek toho pořadu Nahá jsi krásná nebo Ano šéfe ted si nejsem jistá ale asi to první a hráli tam Tired Of Being Sorry:-) *4* *3*
    • humanic

      Re: Tired Of Being Sorry

      NN,to bylo Druhá šance..to vím sem se na to taky koukala *14*
  • smelu

    say it

    holky moc vás prosím pošlete mi prosím odkaz na video say it?
    • vterinka

      Re: say it

      http://www.youtube.com/watch?v=gB-V nTFiT5M
      • vterinka

        Re: Re: say it

        jéé promin to není ono *1* já se omlouvám *4* A k téhle písničce je video? já o tom silně pochybuju, ale poptám se
        • smelu

          Re: Re: Re: say it

          díky
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: say it

            Ahojky takže mám potvrzeno, že k Say it oficiální klip není, jak jsem říkala. *3*
            • smelu

              Re: Re: Re: Re: Re: say it

              já jsem si tu písničku stáhla ,ale je to jen 15 vteřin..... *9*
  • Jo??PLS

    http://www.enriqueiglesias.com/foru m/default.aspx?cid=354&tid=323428 Zkuste tam etě něco psát..třeba to teda pomůže..i když doufám,že přijede!! *14* *14* *3*
  • nevite proc

    lidi nevite proc enrique naspival pisnicku se sarash connor kdyz to prvni naspival se ciarou *7* myslim tu taki´n back my love
    • humanic

      Re: nevite proc

      No v t-music říkali že ta verze se Ciarou je pro Ameriku a se Sarah je pro Evropu s tou Gabrielou prý nic..to měl jen takový duetek *4*
    • pelclovajana

      Re: nevite proc

      Jo, nejspíš proto, aby si každý posluchač našel tu svou verzi...a mimochodem...nazpíval to ještě s Gabrielou Cilmi a s francouzskou zpěvačkou Tyssem!!! A řekla bych bych, že každá verze je určená pro jiné země...s Ciarou to bude asi pro celou Ameriku, se Sarah pro střední Evropu, s Tyssem pro Francii a možná i jižní země a s Gabrielou, buďto pro zbytek a nebo to s ním zpívá jen na různých akcích...ale je to jen můj názor!!!
      • china

        Re: Re: nevite proc

        Jo a nejede tedka to turné náhodou se Sarah? *7*
        • pelclovajana

          Re: Re: Re: nevite proc

          Nwm, ale myslím že asi jo!!! A jako předskokana má Sonohru!!! *3* *14* *14*
        • china

          Re: Re: Re: nevite proc

          Sarash
  • humanic

    hlásnout

    ahojík,hlásnětet tady pro Andy..dík..ten blog už sice nneí můj,pač mě to už moc nebavilo tam každý den dávat něco nového já nemám čas *9* http://kamikak.blog.cz/0905/5-kolo-sonb
    • pajda83

      Re: hlásnout

      jak nebavilo?teda andrejko...a tos tam měla tak krásný..ty,ty *1* *1* *1*
      • humanic

        Re: Re: hlásnout

        nj,když ono tam dávat každý den novinky..to je celkem namáhavý a taky tě to brzy omrzí!Tak jsem zvědavá co s tím udělá ta holka co jsem jí to dala,zatím s tím nic nedělá *9*
  • pulnoc140

    Enrique

    Holky co myslíte? Kdy bude vydný jeho nový album a první klipy? *14* *14*
    • kristyn875

      Re: Enrique

      tjo doufam, že už brzy..hodně brzy *1* *1* ..sice mi neva, že pořád posloucham jeho písničky dokola, ale strašně moc se těšim na něco novýho..stejně všimli jste si že už dlouho nebyla uveřejněná nikde nějaká novější foteška..už z toho dostávám depku *1* *3*
      • pulnoc140

        Re: Re: Enrique

        No mohl by se už zase nechat nafotit,když je na těch fotkám tááááááááááák klásnej *14* *14*
        • pajda83

          Re: Re: Re: Enrique

          jj a minimálně do půl pasu by mohl být nahej))))))))))))))) *1* *14* *14* *14* *14* *14*
          • kacka.bedna

            Re: Re: Re: Re: Enrique

            no teda pavli...na co pořad mysliš? asi na to same jako ja./ *14* *4* *4*
        • terousek996

          Re: Re: Re: Enrique

          jo no mohl by nafotin ňáký nový fotky *14* *14* Já se taky upa hafec těsím až výde ňáký nový album *14* *14* *14* *14*
          • pulnoc140

            Re: Re: Re: Re: Enrique

            Album a pak ty jeho klipy kde zase bude kouzlit ty svoje úsměvy...........Já z toho zcvoku *1* *14* *14* *15*
            • terousek996

              Re: Re: Re: Re: Re: Enrique

              Semnou je to stejný, jak je někde Enrike vůbec nevnímám *1* *14* *14*
            • kacka.bedna

              Re: Re: Re: Re: Re: Enrique

              tak to ja taky když se zadivam na milačka enriho tak nevnimam nikoho.jsem naprosto mimo.svět v tu chvíli neexistuje. *3* *14*
            • kristyn875

              Re: Re: Re: Re: Re: Enrique

              přesně mě pak bude muset křísit máma..jako minule..sem koukala na para que la vida a máma mi něco povídala a já o tom vůbec nwm..tak prý zamnou došla a šťouchala do mě, ale já sem jí fakt nevnímala *1* se tomu tlemim ještě dneska *1* *14* *14* *14*
    • pelclovajana

      Re: Enrique

      To by mě taky, moc, moc zajímalo...už se nemůžu dočkat...ale mohl by to vydat třeba hned na začátku září...to by se mi líbilo!!! *3* *1* *14* *14*
      • pulnoc140

        Re: Re: Enrique

        No to by bylo fakt nejlepší a kdyby do toho ještě příští rok přijel a zpíval je u nás v ČR,tak to by bylo ještě lepší *1* *14* *14*
        • pelclovajana

          Re: Re: Re: Enrique

          Hmmm, to bylo úpa senzační!!! *3* *14* *14*
    • pulnoc140

      Re: Enrique

      vydaný* *1*
  • lenushka14

    37

    hroooozne Enri je az na 37.mieste *9* *9*
    • terousek996

      Re: 37

      hrúúúúúza pořád klesá *9* *9* já sem chodím asi tak 7x deně, a furt to nestačí. *9* *9*
      • terousek996

        Re: Re: 37

        zase klesl *9* *9* to néééééé *9* *9*
  • Ahojte dievcata

    Dnes som tak bludila po internete a nasla som tento videoklip, mozno ho poznate je dost stary no pre mna to bola novinka. Hlavne zabery po 3 minute su "zaujimave". http://www.youtube.com/watch?v=dIbo qN7ytBc&feature=player_embedded
    • Re: Ahojte dievcata

      este som chcela dodat ze ten videoklip bol v niektorych krajinach zakazany.
      • vterinka

        Re: Re: Ahojte dievcata

        Jo tenhle videoklip jsme tu s holkama řešily už onehda *3* Fakt byl v některých krajinách zakázaný?? *7* Tak to je mazec! *15* *15* *15*
        • kacka.bedna

          Re: Re: Re: Ahojte dievcata

          určitě musel byt zakazany mě šel asi dva dny a už nejde. *15* *8*
          • nati102

            Re: Re: Re: Re: Ahojte dievcata

            taky jsem ten videoklip našla, tady je odkaz. http://www.youtube.com/watch?v=C7B5 Wk5bqqE

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit