Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smelu

    Enrique Iglesias balí holky na prdy pod peřinou

    2. 11. 2010 15:00

    Hudebník Enrique Iglesias poskytl rozhovor australskému rádiu a jak je u něj typické, neopomněl žertovat.
    Přiznal se, že čůrá zásadně v sedě jako holky, ale také prý rád svoji partnerku Annu Kournikovovou trápí různými vtípky. Přetáhne jí přes hlavu přikrývku a pak si pod ní upustí střevní plyny.

    Na otázku moderátora, zda je pravda, že podobné žertíky provozuje, odpověděl: „To je něco jako sexuální pozice nebo něco? Ok. No lapil jsem tam na to dost lidí. Je to něco jako moje pářící zvuky.“

    Pětatřicetiletý Španěl pak popsal své tradiční ráno. Jak vstane, rozehřívá si hlasivky, kontroluje emaily a jde čůrat. Vše najednou.

    „Vydávám zvuk brr, abych poznal, jak se moje hlasivky cítí, kontroluju emaily a u toho sedím na míse a čůrám. Jsem příliš líný. Dělám to tak pořád. Myslel jsem si, že jako jediný chlap čůrám v sedě, ale dělá to tak spousta chlapů taky,“ dodal Iglesias.
    • vterinka

      Re: Enrique Iglesias balí holky na prdy pod peřinou

      to už sem tu nedávno dávala *3*
      • smelu

        Re: Re: Enrique Iglesias balí holky na prdy pod peřinou

        vážně?to jsem nečetla *9*
        • vterinka

          Re: Re: Re: Enrique Iglesias balí holky na prdy pod peřinou

          jj 2.11. jsem to tu dala *3*
  • gladuska16

    Cédéčka?

    Chci se tak orientačně zeptat, kolik máte Kikeho CéDéček.. Já jenom 3. Insomniac, Greatest Hits, Euphoria. Co vy? *7* *4*
    • vterinka

      Re: Cédéčka?

      Vypálené dvě - Insomniac a Greatest Hits a origoš Euphorii. *3*
      • gladuska16

        Re: Re: Cédéčka?

        No Insomniac mám taky jen vypálený.. *3*
  • Enrique Iglesias

    Nejlepší!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • pajda83

    nadej

    tio by bylo opravdu bombovní!!!!!! *3* *3* *3* *3*
  • katys

    fotky

    Kukněte ještě sem je tam spousta Enriho fotek až po ty nejstaršího data! *14* *14*
    http://www.rexfeatures.com/search/?kw=enrique+iglesias&search_newest.x=32&search_newest.y=9&search_newest=search_newest&iso=GBR&viah=Y&lkw=anna+kournikova&stk=N&sft=&search_oldest.x=-1
    • pajda83

      Re: fotky

      ty fotky jsou mooooooooooooooc pěkné,dííky!! *14*
    • 9margaret9

      Re: fotky

      Díky, jsou to mooooooooooooc pěkné fotky, akorát že jsem taky nepřišla na to jak se dají zvětšit..........
  • luciiineek

    Videjko!!

    ahojky to video je upa nádherný jen mě mrzí že jsem ti nestihla poslat fotku ae je krásný snad Enri přijede mno necháme se překvapit *14*
  • rock

    http://www.youtube.com/watch?v=-Hjb mhcF9ak

    si pozrite toto video, celkom mu to pristane, taky drsny a sexi co poviete?
    • vterinka

      Re: rock

      fakt dost dobré!! *14* *14* *14* A jak tam má krásné sexy vypracované tělo!! K sežrání!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • domca11

        Re: Re: rock

        Sexyyyyyyyyyy *14* *14* *14*
  • smeldi

    TOP ZPĚVÁK

    holky dívaly jste se na 10 top zpěváků!!!!!!!Enrique je už 6. *1* *1* *1* *1**1**1*
  • misulka111

    100%

    holky...asi to už víte ale 100% je to on....ten kdo nám píše.....v cizích zemích se jim to objevuje,nebo si to můžou zvolit,jako anglickou stránku......takže není problém proč by se nemohl zaregistrovat k nám.........je to jasný....... *15* *14* *14* *14* *14*
    • pajda83

      Re: 100%

      my to víme,my tomu věřili,je to miláček,teda až na ty koncerty!!! *14* *14* *14*
      • katys

        Re: Re: 100%

        Je to fajn pocit si číst jeho vzkazy *14* on je prostě úžasnej nechápu jak může být někdo tak,tak to se nedá ani napsat je prostě k sežrání *14* *14*
  • katy22

    šššššš

    omg ty nák šišláš ne? *15* *15* lolololololol *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit