Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pelclovajana

    Zdravím!!!

    Tak vás tu zase po nějaké době zdravím...a opět je tu nuda!!! *7* Jak je tohle možné...??? Musíte se rozjet a pořádně diskutovat, se pak nemůžeme divit že je až na 37. místě!!! A s tím Patrickem je to strašný...chudáček...bojoval dlouho, ale síly hold došli...ale máte pravdu, že už se alespoň netrápí!!! *3* *9* Tak diskutujte...někdo by měl nahodit téma...i když já to nebudu, páč mě zrovna nic nenapadá!!! *14* *1* *3*
  • sonuska

    :D

    Cawte,holky...Tak som sem opäť zavítala po strašne dlhom čase...vlastne ani netuším,prečo som sem nechodila...ale jaksi som v poslednej dobe ani nesledovala novinky o enrískovi:Dviete o nejakých?okrem toho,že čaká s annou dieťa:D
    • humanic

      Re: :D

      to dítě není pravda *1*
  • pelclovajana

    Polish

    Tak tohle video mě dostalo: http://cz.youtube.com/watch?v=jOy6f X_7dFk&feature=related ... myslela jsem, že když uslyším nějakýho poláka budu schopná vraždit, ale aspoň se jejich řeč trochu podobá té naší!!! Myslím, že se tam Enrimu dost zalíbilo...mohl by se tam přestěhovat a pak by sem jezdil každoročně, nebo ještě líp mohl by se přestěhovat k nám!!! No ale to už jsou zase jenom sny... *3* *14* *14* *8* *4*
  • nati102

    Videjko!!

    Je to hezký a jestli to nezabere tak bys to tam mohla dát anglicky *3*
    • Re: Videjko!!

      Ahojky právě jsem zhlédla video je super jsi šikoulka *3* *4* jen doufám,že to uvidí *14* moc vám to tam holky sluší ne nadarmo se říká,že češky patří mezi nejkrásnější holky na světě *1* *1* *1*
      • Re: Re: Videjko!!

        Mě lístek na stání stál 44 eura, tj. 1342kč a na sezení byly dražší až skoro do 3000 kč
        • Re: Re: Re: Videjko!!

          Tak to je super cena kokukala jsem se na Madonu a tam stojí lístky i 8000 *5*
    • vterinka

      Re: Videjko!!

      to by bylo dobré, ale myslím, že tohle bude bohatě stačit, protože s tím bylo a je tolik problémů, že se na nové jen tak nezmůžu!!!!
      • kacenka33

        Re: Re: Videjko!!

        tak jestli tohle na něj nezabere...tak se jdu ZABÍT! *14* *14* *9*
        • pajda83

          Re: Re: Re: Videjko!!

          nestraš!za to žádný chlap nestojí a ani kike ne!!to promin ale je to tak! *1* *14* *14*
          • domca11

            Re: Re: Re: Re: Videjko!!

            No mně chvilkama připadá že jo že stojí,ale to když už mám fáákt takový ty absťáky ztoho že ho nemůžu vidět a tak to jsem mívala hodně dřív teďka už se to zmírnilo,vím jsem blázen,,ale co už *4* ale Enríseček je prostě božííí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* a co bude stím plyšákem?? *1* Jako já vím že teďka hnedka se kupovat nebude,ale jako ať se aspoň domluvíme co by to mělo být *4* a kolik by každý přispěl *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Videjko!!

              Myslím,že by byl nejlepší medvěd Panda má roztomilý čumáček jako Enrique taky přispěju.Jen nevím jestli by ten koncert stihl ještě letos. *7* kamarád má hudební skupinu a vím,že mají rozpis na celý rok do předu *5* kvůli místu a tak. *14* Hlavně,aby to video viděl. *15* *4* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Videjko!!

              Nevíte náhodou kolik stál lístek na koncert do Bratislavy? *7* *7* *7*
  • adinka21

    kontakt

    Ahojky holky víte někdo kontakt na manažera Enrique?Jak se snim spojit? *3*
    • pajda83

      Re: kontakt

      zatím ne mailík nemáme ale na chatu na myspace je občas manažér adi,já už ti to psala *1* *1* *1*
      • adinka21

        Re: Re: kontakt

        ahoj pockej jak na chatu jaky tam ma nick on chodi na chat? *3*
        • pajda83

          Re: Re: Re: kontakt

          vyloženě jako alejandro my už jsme tady o tom adi psali)) musíš ho vychytat,jamkile svítí profil enri na myspace je online *1* *1* *14* *14*
          • pelclovajana

            Re: Re: Re: Re: kontakt

            Ej nwm, ale furt mi vrtá hlavou to jméno Alejandro...vždyť Enriho manažer se jmenuje Fernando...by mě zajímalo, jestli je to fakt někdo, kdo Enriho zná, nějaký vedlejší manažer, nebo jestli si na něj zase jenom někdo hraje!!! *7* *9*
            • kacka.bedna

              Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

              taky je mi to divne.hrom ví kolik jeho lidí na ty stranky chodí. *8* *8*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: kontakt

              no já nad tím taky uvažovala,ale k ničemu jsem se nedostala))) *3* *7*
  • pajda83

    Nová písnička GRACIAS...

    http://www.youtube.com/watch?v=dJO3 ajv3azE&translated=1 *14* *14* *14* *14*
    • pelclovajana

      Re: Nová písnička GRACIAS...

      Povedený kousek, i když tam Enri nemá zase tak rozsáhlý projev, tak myslím, že jeho hlas tu píseň nádherně dolaďuje a dodává jí něco zajímavého...tohle bude zase menší závislost na pár dní!!! Moc povedený kousek...a myslím, že každá Enriho píseň je svým způsobem hit a tohle nebude výjimka!!! Já mám taky raději ty pomalejší a poslechovější... A myslím, že i nějaká ta rychlá se na new CD určitě objeví!!! Už se těším!!! *1* *3* *14* *14* *4* *15*
    • kristyn875

      Re: Nová písnička GRACIAS...

      omg... *14* *14* je překrásňoučká *14* *14* *14* *3* *15* *14* *14*
      • kacka.bedna

        Re: Re: Nová písnička GRACIAS...

        moc pěkna jen malo slyšim enriska ten jeho uklidnujici hlasek.vic slyšim ten remix. *14*
        • terousek996

          Re: Re: Re: Nová písnička GRACIAS...

          přasně kacko mohl tam spívat víc *9* ale stejně je krásná *14* *14* *14* *14* *14* *14*
          • nati102

            Re: Re: Re: Re: Nová písnička GRACIAS...

            náááááááááááádhernáá
    • humanic

      Re: Nová písnička GRACIAS...

      Jo..je moc pěkná,ale řekla bych,že to chce nějaký větší hit..tyhlety pomalý mě ažtak moc neberou..Teda jako jak který *1* Somebody´s Me,Hero,Addicted,Lloro Por Ti...atd. to jako jo,ale rychlejší jsou lepší *3* *3*
      • vterinka

        Re: Re: Nová písnička GRACIAS...

        no tak já mám ze všech nejraději ty pomalé písničky *14* *14* *14* *14* *14*
        • kyrstyn

          Re: Re: Re: Nová písnička GRACIAS...

          Je krááásna :) ...
      • pajda83

        Re: Re: Nová písnička GRACIAS...

        je nádherná,má grády a nemyslím si,že je až tak pomalá,je úžasná))) *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • sucharek

      Re: Nová písnička GRACIAS...

      Nádhernáááá *14* *14* Stejně jako všechny ty ostatní písničky od Enríska *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • lenushka14

        Re: Re: Nová písnička GRACIAS...

        juuj... *14* krasnucka *14* som v siedmom nebi *4* *4*
    • vterinka

      Re: Nová písnička GRACIAS...

      překrásná!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • terousek996

      Re: Nová písnička GRACIAS...

      nádherná *14* *14* *14* *14* jako vždycky *14* *14* *14*
      • Re: Re: Nová písnička GRACIAS...

        *3* jako vždycky SUPER!!!!!!!! *1* *1* *1*
  • pajda83

    Czech fans i na Fb

    Ahoj lidičky,pojdte mezi nás a rozšiřte řady Enrískových příznivců i na facebooku,kdo nemá,povinně vytvořit o:))
    http://www.facebook.com/pajda 83?ref=name#!/group.php?gid=8397197 3293
    • vterinka

      Re: Czech fans i na Fb

      jo tak tam jsem už dáávno *1* *1* *1*
    • kristyn875

      Re: Czech fans i na Fb

      jasan..už tam jsem *3*
  • sonuska

    New song

    Ahojte holky:)Tak som sem medzi vás opäť zavítala po dlhšom čase:) Aké novinky má Enrique??...Práve som počula prvýkrát pieseň I like it:DJe úžasná:D:))))
    • Re: New song

      Je to prostě skvělá pecka. Nejlepší píseň tohoto roku.
    • vterinka

      Re: New song

      no a začátkem června k ní má být klip, taky je new song Cuando me enamoro taky úžasný! *14* a v červenci by mělo vyjít new cd. *3*
      • smeldi

        Re: Re: New song

        V červenci?tak to prošmekdim všechny obcoďáky s CDčkama *14* *1* *3*
  • smelu

    Enriho pejsci

    holky,nevíte jak se jmenují Enriho pejskové?
    • sara.jenni

      Re: Enriho pejsci

      Lucas a Grammy, ale Grammy bohužel už není *9* *9* *9*
      • vterinka

        Re: Re: Enriho pejsci

        tak to je děsné *9* *9* *9*
        • smelu

          Re: Re: Re: Enriho pejsci

          je mi ho moc líto *9* *9* *9*
          • sara.jenni

            Re: Re: Re: Re: Enriho pejsci

            Jak jsem se to dozvěděla tak mi ukáply slzy *9* *9* *9*
      • smelu

        Re: Re: Enriho pejsci

        chudák Enri *9* *9*
        • smelu

          Re: Re: Re: Enriho pejsci

          kdy se to stalo? *9* *9*
          • sara.jenni

            Re: Re: Re: Re: Enriho pejsci

            Stalo se to nějak předtím než vydal Euphorii tu věnoval Grammymu na jeho počest.
  • vcelkab

    Enrique

    Ahoj holky, tak co o Enrim povíte...? Nějaké nové zprávy? *4*
    • pajda83

      Re: Enrique

      pořád je sexy :)
      • 1stbarby

        Re: Re: Enrique

        To není nic nového *15* Já bych přilila oleje do ohně, všimly jste si, jak je v těch nových záznamech z aktuálního turné namakaný??? Tak hodně už dlouho nebyl, pořád byl fešný ale toto je pecka *14* *14* *14* Určitě posiloval, aby měl kondičku *3*
        • vterinka

          Re: Re: Re: Enrique

          Taaak toho sem si nevšimla xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD já si jen všimla, že má Romi new kalhoty, jinak ničeho nového xDDDDDDDDDD jo a že Janča změnila profilovku na ofiko fanklubu xD
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: Enrique

            si myslím, že namakanej byl odjakživa..ale před turné maká..je to frajer a já ho zbožnuji, moje srdcovka....tenhle chlap prostě za to stojí!!! *14* *14* *14*
          • 1stbarby

            Re: Re: Re: Re: Enrique

            No jak sis nemohla všimnout takové změny... ty jedna *1* Je nabouchaný úplně skvěle... náš kulturista *3* Je nááááááádhernýýýýýýýýý *14* *14* *14* *14* *14*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Enrique

              no prostě úplně jednoduše xDDDDDDDDDD ...... to víš, včera sem se po x letech koukla na video xDDDDDD ..... ve škole stále svátek, že ho už neposlouchám, no děs.... :D ...... a krásný sice je, ale ... no už mlčím :D ale je hezký :-)
            • vcelkab

              Re: Re: Re: Re: Re: Enrique

              Já vím, je to nejkrásnějsí, nejlepší, ten nej nej nej muž na v celým vesmíru co existuje. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit