Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • humanic

    adresa

    Ahojky!!Konečně napsali z toho jednoho blogu,kde na něj můžete psát otázky.Já jsem se ptala na adresu a jestli potom odepíše zpět.A oni mi napsali,že když budeme psát na tuto adresu,tak že možná příjde i odpověď.Tak se můžem domluvit,co tam napsat.Něco krásnýho a že tady na něj čekáme *14* *14*
    • kacenka33

      Re: adresa

      jj to bychom mohli bylo by prima kdyby se nám taky jednou ozval *3* *14* *14*
      • humanic

        Re: Re: adresa

        jj,úplně s tebou souhlasím..ti pošlu do vzkazů tu adresu a kdyžtak si můžeš poslat i sama za sebe..to bude i lepší!! *1*
        • vterinka

          Re: Re: Re: adresa

          poslala bys mi tu adresu taky! Prosím, prosím!! *14* *14* *14*
        • domca11

          Re: Re: Re: adresa

          Andrejko poslala bys mi taky prosím do vzakzů tu adresu??Prosím prosím *14* *14*
  • muhi

    Bude mít Enrique v česku koncert ??

    Bude mít enrique ♥♥♥♥♥ koncert v česku ?? jestli jo kdy, kde ?? *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Musim na něm bejt !!!!!!!!!!!!!
    • humanic

      Re: Bude mít Enrique v česku koncert ??

      Ahoj!No kéž by ho tu měl!! *14* Ale tento rok už tady asi opravdu nebude tak snad příští! *4*
  • monas

    reportáž

    Ahoj lidi, viděli jste tu reportáž o enrim? Byla na óčku *3*
    • kristyn875

      Re: reportáž

      a v kolik to bylo hodin ...to bylo v snikersinboxu...bo kde?
      • monas

        Re: Re: reportáž

        Nene bylo o to módě, že se jako umí oblíkat a že jednou dal za oblek asi 100 tisíc. Ale ve vybírání mu radí jeho stylistka, ale do sportovního oblečení si nenechá kecat *3*
        • terulinkab

          Re: Re: Re: reportáž

          jo já jsem to viděla, ale říkali tam toho o něm děsně málo.
          • monas

            Re: Re: Re: Re: reportáž

            Jo to máš pravdu bylo to asi na 5 minut, ale aspoň něco *3*
            • kapitolka

              Re: Re: Re: Re: Re: reportáž

              já už ˇočko nechytám:-( ale kdybych měla 100 000 navíc tak taky to dám za šaty:-) jj enrisek se umí oblékat vždy mě dostane červená mikina a nebo hnědé a bílé třičko fakt pak slintám:-D
  • katy22

    jooo

    jo uz vim kam *1* taky uz klikam! *4*
  • Anketa

    http://terunkab.blog.cz/0903/tehotn a

    Řeknite svůj názor a hlasujte v anketě..good blog
    • Re: Anketa

      tu nezeru v tom odkazu si odstraňtě..
  • humanic

    stránka!

    Hledala jsem nějaké new stránky o Enrískovi,ale musím se přiznat,že sem nějaké krásné teda nenašla..všechny jsou stejné..nic zajímavého tam není! *9* Akorád jedna mě trochu zaujala..jsme se tam dozvěděla věci o kterých jsem nevěděla! *1* *1* Sem asi hodně pozadu..tak se kdyžtak mrkněte http://www.enriqueiglesias.webnode.cz
    • kyrstyn

      Re: stránka!

      To je tvoje stránka ?? ..že tam je tvuj kontakt :) ..jestli jo tak supeeeer *3*
      • humanic

        Re: Re: stránka!

        JJ,to je moje stránka jsem ji začala teprve včera večer,ale nechtěla jsem hned psát,že je moje..aby to nevypadalo,že se vytahuju *1* *1* Mě baví takhle stránky dělat! *3* Tak jestli budete mít nějaké nápady,tak dejte vědět! *4* *3* Jo a ta stránka na myspace.com jak předtím nefungovala..tak už funguje!Jsem na to dnes koukala! *1* Já sem ho měla i vymyzanýho z přátel se mi nějak vymazal..to se asi,ale stalo všem pač tam má o půlku míň přátel než měl *3* Takže www.myspace.com/enriqueiglesiasofficial si dal jiné jméno
        • pajda83

          Re: Re: Re: stránka!

          jj,díky za info fungujícího myspace,má to tam nějaký čačaný....ale nepodařilo se mi dát komentář,nějaký eror,tak snad zítra...jo a s těma tvýma stránkama,je to náhodou super!!perfektní.až budu mít nápad,určitě ti ho napíšu! *1* *1* *1*
          • kyrstyn

            Re: Re: Re: Re: stránka!

            JJJ to já na 100% taky :-* ... *14* ...
  • ?

    ahoj holky, od zacatku srpna sme byli na dovce, ma enrisek nejaky novy klip nebo nejakou jinou novinku?
    • pelclovajana

      Re: ?

      bOHUŽEL!!! *3* *5*
    • vterinka

      Re: ?

      ne nemá *9* *9*
  • katy22

    facebook

    hele nevite nekdo jestli je enri zaregistrovanej na facebooku?? *14*
    • Re: facebook

      Ano je tam zaregistrovany
    • katys

      Re: facebook

      http://www.facebook.com/profile.php ?id=1213548299
      • pajda83

        Re: Re: facebook

        si myslím,že to on je,protože co napíše na twitteru,se píše i na facebooku tak snad je to on..))) *14* *14* *14* *14* *14*
        • vterinka

          Re: Re: Re: facebook

          wow a já sem mu psala česky ať se zaregistruje na jedné z těch stránek, aby k nám přijel! Ježkovy oči!! A já ho mám v přátelích tak to je šok! Jestli je to ovšem pravda
          • keveline

            Re: Re: Re: Re: facebook

            viete co... podla mna to nie je urcite on... on má asi iba ten facebook profil speváka.. podla mna .. lebo ako to ze mu napises cesky a on sa tam zaregistruje tak to je asi divné nie??... a to že je tam t očo na twitteru.. to dokáže každý tam napísať...
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: facebook

              díky *4*
            • katys

              Re: Re: Re: Re: Re: facebook

              http://www.facebook.com/E nrique?ref=ts
            • katys

              Re: Re: Re: Re: Re: facebook

              Tady je ještě ten druhý

              http://www.facebook.com/E nrique?ref=ts *3*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: facebook

              jo ale já sem nevěděla, že to je on já sem si myslela, že je to někdo, kdo má pouze jeho jméno.....Pavli a ty znáš i ten druhý profil?? Dáš mi odkaz prosím??? *14* *14* *14*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: facebook

              on má profily dva,jeden pro sebe a druhý pro fanoušky,na tom jednom píše pozvánky na koncerty aco se v jeho okolí děje a druhý je jen na vzkazy fanoušků. *1* *1* *14* *14*
    • katys

      Re: facebook

      nějaký tam je ale kdo ví jestli je to on!

      http://www.facebook.com/prof ile.php?id=1213548299 *7*
    • vterinka

      Re: facebook

      Těžko říct. *7* *1* *1* Možná jo *1* *1* *14*
      • domca11

        Re: Re: facebook

        Joo má facebook,teda aspoň myslím,že je to on *4* *14*
  • enrique

    von je fakt nádhernej týpek je fakticky krásnej *14* je to muj nej zpěvak a nejvice se mi libi pisen: ,,Do you know?" je fakticky nadherná. de to do sebe: krásný klipy a krásnej chlap ... ja si nemuzu pomoct ale ja mit takeho chlapa sem stastna
    ....jo jo no fakt *14* ...je to podle mě nejhezcí kluk ze spanělska nnoooo prostě je báááječnej a kdesik sem cetla ze i prispiva na charitu no on ale milouckej!!!!! a to prej ze ma 32 let dyt on vypada tak mlade!! je to proste milouckej krásnej superchlap!!!! ...a bohatej i kdyz na tom mi moc nezalezi....
    tak nic lidi ja koncim papa
    vase Anonymka
    • Re: enrique

      jj souhlasim.....
  • monas

    pomoc

    Jdu klikat *3* *3*
    • pelclovajana

      Re: pomoc

      Tak jdeme na to!!! *3*
      • ivahaha.j

        Re: Re: pomoc

        jdu na klikání ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit