Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vterinka

    Enri

    Včera na Óčku hráli Enriho a zase pozdě! Už bylo 22:55. To je vrchol!! Přes den ho tam člověk neuvidí!! *16* *16* *9* Ale aspoň, že tak. Hráli Can you hear me. *14* *14*
  • do czech

    Ok tak a mohla bych se zeptat kolik vám je?jen tak abych měla přehled v jaké věkové kategorii sem píšou jeho fans :)
    • Re: do czech

      Já za chvíli oslavím 17. narozeniny
    • Re: do czech

      Mě je taky 14... *14* *14* *3*
    • Re: do czech

      Mně je 14.
      • Re: Re: do czech

        mě je 13
  • zuzik117

    ???????

    Hele co je to za ženskou jak je s ní v tý galerii fotek? Mě něco uniklo? Jestli to je nějaká jeho nová........ *10* *16* *8*
    • kristyn875

      Re: ???????

      mno jasně takovej nevinej velkej dáreček...myslim, že by měl určo radost...ikdyž jediný na co bych se tam zmohla je úsměv...ty jo..já vůbec nwm co bych dělala, kdybych ho viděla na vlastní oči...kdyby stál přímo přede mnou....semnou by to snad seklo ... *14* *3* *3* takovej krasavec.. *15* *14* *4*
      • pelclovajana

        Re: Re: ???????

        No tak ten můj úsměv by byl ještě navíc kamenej, a taky bych začala koktat!!! Ale po chvíli bys ho v samém záchvatu štěstí obejmula!!! A kdy teda vyrážíme??? A kdo z nás bydlí nejblíž k Ruzyni!!! Já to mám přes celou republiku, ale mít to blíž tak už v letadle i sedíme!!! *3* *1* *1* *14* *14* *8* *4* Jenom se ho dotknout tak roztaju... *14* *14*
    • pelclovajana

      Re: ???????

      To je Nadiya Zighem...zpívá s ním Tired of being sorry a teď tu novou Miss you, je to francouzka!!! Celkem by se k němu aj hodila, ale myslím, že spolu fakt nejsou!!! *1* *14* *14* I když, kdo ví!!! *14* *14* *8* *3*
      • terulinkab

        Re: Re: ???????

        nnééééé...jenom ať spolu nejsou..asi by mě trefilo..
        • zuzik117

          Re: Re: Re: ???????

          Přesně souhlasim se tebou!!!! NESMÍ S POLU BÝT!!! Enrísek chudáček se nejspíš musí zpamatovat z toho, že ho ta jeho ( tětko už bejvalá *1* *3* *14* ) vykopla a pak sme pro něj přece chtěli letět a unést ho sem ne že? *1* *14* *4* *14*
          • pelclovajana

            Re: Re: Re: Re: ???????

            No jo, no jo!!! Vzdávám se, letíme tam!!! *1* *1* *1* *14* *14* *4* *8*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ???????

              chci taky letět *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ???????

              jéééé já chci taky za Enrískem!!!!! *1* *4* *14* *14* *3*
            • pelclovajana

              Re: Re: Re: Re: Re: ???????

              Jo dokážu si představit, jak s ním popíjíme horkej čajíček u rozpáleného krbu a nádherně nazdobeného vánočního stromku!!! Byl by to myslím, ten největší dáreček jaký by jsme si jen mohli přát!!! Krásná představa a myslím, že mu by s náma bylo taky příjemně...akorát se musíme naučit pořádně anglicky, aby si s námi mohl i příjemně popovídat!!! Asi se přihlásím na kurzy...ve škole se nic nenaučím!!! Jéjky já ho tak zbožňuju!!! *14* *14* *4* *8* *3* *1* *14* *14*
            • kapitolka

              Re: Re: Re: Re: Re: ???????

              maličkej?? ale kdeže ten největší a nejlepší který může dostat:-)
            • zuzik117

              Re: Re: Re: Re: Re: ???????

              To už je nás osum *1* Jéé holky já se tak těšim, musíme dorazit ale přesně na štědrej den aby měl Enrikoušek radost joo *1* *14* *14* Budene pro něj vlastně takovej maličkatej vánoční dárek ježiš to je žůžo *3* už se těšim *14* *3*
            • amerika

              Re: Re: Re: Re: Re: ???????

              Nj já jedu taky ju??? *1* *14* *14* *14* *14* *14*
            • zuzik117

              Re: Re: Re: Re: Re: ???????

              Teda to se ale rychle rozrůstáme *1* už je nás sedm... Hlásíte se ještě někdo na výlet Za Enrikouškem??? *14* *14*
            • domca11

              Re: Re: Re: Re: Re: ???????

              Já se hlásím taky já ho chci taky Enríčka vidět *14* *14* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ???????

              hejky, já cí taky letět..to by byl muj nejlepší dárek vidět Enríska !!!!! *14* *14*
            • terulinkab

              Re: Re: Re: Re: Re: ???????

              poččkáát..já letím take..taková akce je pro mě jako stvořená. *1* *14* *3*
            • zuzik117

              Re: Re: Re: Re: Re: ???????

              Takže už sme celkem 4 jestli to dobře počítam ? *1* *14*
            • kapitolka

              Re: Re: Re: Re: Re: ???????

              já jsem třetí *4*
            • kristyn875

              Re: Re: Re: Re: Re: ???????

              mno tak semnou určo počítejte... *14* jedu na 100% *1* ...to si nenechám ujít *1* *3* *14*
            • zuzik117

              Re: Re: Re: Re: Re: ???????

              To neříkej! *1* Pro něj by to byl šok jenom ze začátku, ale pak by nám ješzě poděkoval, uvidíš *14* *3* *1* Tak mě tak napadá.......To aby jsme už začaly schánět nějaký to letadýlko co říkáte? Takže... kolik že nás to vlastně jede? *1* Se spočítejte.... Já sem první, Janča je druhá *1* .... Kdo ještě chcete letět? *1*
            • pelclovajana

              Re: Re: Re: Re: Re: ???????

              To jo no!!! myslím, že pro něj je to spíš taková noční můra, ale pro nás velkej vánoční dáreček!!! *1* *3* *14* *14* *8* *4*
            • zuzik117

              Re: Re: Re: Re: Re: ???????

              No a úřiletíme tam přesně na štědrej den aby měl radost *1* budem takovej jeho vánoční dáreček *1* *3* *4* *14* *14* *14* *14*
  • kapitolka

    kdy

    hojec nevíte kdy na www.t-repp.estranky.cz/ začíná příští kolo?
    • kristyn875

      Re: kdy

      mno to bych taky potřebovala vědět *1* *14*
  • pelclovajana

    Oficiálky

    Lidičky, jak to tak sleduju dost se nám rozjíždí přidávání příspěvků na Enriho stránečky!!! Jen tak dál...a ještě víc by to chtělo...zkuste se všichni zaregistrovat a aspoň mu někde do příspěvků napsat: Enrique please, come to Czech republic!!! *3* Nebo tak něco!!! *1* Já se mu tam snažím psát každý den nějaký ten příspěvek a jsem ráda, že mi někteří z vás pomáhají!!! Třeba to i zabere!!! *3* *14* *14* *4* *8*
    • humanic

      Re: Oficiálky

      JJ,přesně tak já sem mu tam taky už něco napsala *14* *1* Tak se přidejte!!Nic na tom není!!JJ a jak se tady pořád hádáme kvůli tomu dítěti s enrim tak já sem myslela,že anna a enrique už spolu nejsou! *3*
  • china

    hlasovačka

    Nezapomínejte taky http://www.hitparady.estranky.cz/ *13*
    • china

      Re: hlasovačka

      Prolezte tam ten blog je tam víc hlasovaček kde je i Enri.
  • girl@bauermedia.cz

    už jsem tam napsala *3*
    • kyrstyn

      Re: girl@bauermedia.cz

      jááá taky :DD:D:D *15* *15* *15*
  • pro domču

    no tak mi pošli své icq, ale nikdy jsem to ještě nedělala, ale až se k tobě přihlásím tak mi když tak poradíš
    • domca11

      Re: pro domču

      Poky jako ty si mě přidáš do přátel ne??Na to icq.kdyžtak tady je 399515440 *4* *3*
      • Re: Re: pro domču

        Už jsem se zaregistrovala, ale nevím jak si tě přidat do přátel.Zuzka
      • Re: Re: pro domču

        Jak to myslíš do přátel? Já tu nejsem registrovaná, takže to asi nemůžu udělat tak jak myslíš.Zítra ti to pošlu.
  • nati102

    vlesy

    noo viděla jsem pár fotek kde je měl trošku našedivělý ale stejně vypadá pořád úžasně *14*
  • terousek996

    Enrique

    Dneska sem se dívala na dva a půl chlapa kde byl Enrísek , byl tam úplně krásnej a úžasnej Enrisek je prostě boží!!! . *14* *4* *14* Taky bych chtěla aby tady měl koncert, když měl na Slovensku tak by mohl mít aji tady *9* *4* *14* *3* *14*
    • pelclovajana

      Re: Enrique

      Jo tak to vidím za týden tak pětkrát...mám to nahraný...je tam děsně sexy...a jak tam ještě začne zpívat!!! No nádhera... *14* *14* A ještě pořád koukám na How I Met Your Mother...tam je zase strašně rozkošnej!!! A jak pořád mluví tak uklidňujícím hlasem...no to by se člověk rozplinul... *14* *14* *4* A s tím koncertem...taky moc, moc doufám, že už se tu nad námi bůh smiluje a Enríska nám sem pošle *4* ...ten koncert v Blavě byl skvělý a i mamka mi řekla, že by šla hned znovu...tak jen čekám kdy to bude!!! Jé jak já ho chci vidět...a tentokrát už ho musím chytit aspoň za tu ruku...když už ho nemůžu obejmout!!! *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit