Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pajda83

    Super!!!!

    http://www.mtvtr3s.com/video/misc/2 40166/mi-trl-enrique-iglesias-teach es-carlos-bathroom-etiquette.jhtml# id=1584682
  • vcelkab

    Vodní lyže

    Tak Enrique se prý už proháněl na vodních lyžích nahý. *4* Viděla jsem to video, ale je velmi nekvalitní a není tam skoro nic vidět, protože je to ve tmě. Tak není vidět, jestli je to opravdu on. Ale já myslím, že není takový, aby nedodržel slovo. *3*
    • sara.jenni

      Re: Vodní lyže

      Tak Enri na těch vodních lyžích opravdu jel.. říkal to! A na tom videu je to on :)
      • vcelkab

        Re: Re: Vodní lyže

        Já si taky myslím, že je to on. *3*
    • vterinka

      Re: Vodní lyže

      To už je stáárá zpráva *1* *1* *1* *1* Já si myslím, že to udělal, protože už tu byl i takový článek, ve kterém mluvil, že s kámošemi dělají různé kraviny a jeden je exhibionista a oni se za něj dycky postaví a klidně se před sebou svlíkají a nwm co všechno, takže si myslím, že to udělal, že to pro něj není problém *1*
      • vcelkab

        Re: Re: Vodní lyže

        *1* Aha, no četla jsem už dávno, že má jet, ale teprve včera jsem se dozvěděla, že už jel. *4*
        • vterinka

          Re: Re: Re: Vodní lyže

          aha tak to je hezké *1* ale lépe pozdě než nikdy *1* *3*
  • pelclovajana

    Stanovený čas!!!

    Zdravím ve spolek!!! Já bych dala sraz na 17,oo Hod., co vy na to!!! Jede to odznova, takže teď máme šanci dostat Enríska opět na první místo!!! Jinak teď jsme teda skončili druzí, ale i to je dobrý!!! Takže 17 Hodin na http://www.t-repp.estranky.cz/ ... Budu se těšit na příjemnou spolupráci!!! *3* *14* *14* *4* *8*
  • 9margaret9

    !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Jo jo, ono je to všechno strašně pěkné...taky tomu vduchu věřím. Ale zkuste se podívat na ty jeho zprávy. Na to že žije v Miami už tak dlouho a angličtina je jeho druhý jazyk, tak tam je celkem dost chyb......... Jinak s tím Slovenskem je to fakt celkem haluz... No nic, musíme jim to přát a jenom doufat, že přijede taky tady k NÁM. Mějte se všichni pěkně!!!
  • 9margaret9

    Hodně štěstí!!!

    Před chvilkou jsem viděla, že svátek slaví Soňa.......... takže všechno nejlepší naší sonusce!!! *4*
    • kamik21

      Re: Hodně štěstí!!!

      jasně všechno nejlepší *4* *4* *4*
      • humanic

        Re: Re: Hodně štěstí!!!

        JJJJ!!Sice trochu opožděne,ale já sem včera neměla čas. Tak vše nej,nej,nej a ať si ten koncík užiješ.Ti ho tak závidím..chjo.já na něj nemůžu! *9*
    • hannah22

      Re: Hodně štěstí!!!

      taky přeju všechno nej... *4*
    • kristyn875

      Re: Hodně štěstí!!!

      jj...já se určo taky přidávám *3* *1* *3*
      • sonuska

        Re: Re: Hodně štěstí!!!

        holky,dakujem vam strasne moc:!neuveritelne ste ma potesili.
        • katys

          Re: Re: Re: Hodně štěstí!!!

          Taky vše nej.nej.nejlepší!!!



          *4* *4* *4*
        • china

          Re: Re: Re: Hodně štěstí!!!

          Není zač! *3* *3* *3* *3* *4* *4* *3*
    • pajda83

      Re: Hodně štěstí!!!

      jj taky posílám gratulaci *3* *3*
      • china

        Re: Re: Hodně štěstí!!!

        Já taky!!! *3* *3* *3* *4* *4* *3* *3*
  • kacenka33

    Michael

    tyyjo kdyby ste viděli jak jak nějaký kreténi uráží MIchaela *9* to je hrůůůza...chudinka *9*
    • kristyn875

      Re: Michael

      cože??kdo ho uráží..jaký debilové..ať mu dají pokoj alespoň po smrti..chudáček *9* *9* bych brečela..tak úžasnej zpěvák.. *9* jako tedkon o víkendu na Mtvčku hráli skoro celej den jeho písničky..upa boží..jako v sobotu pohoda a dneska skoukla sem dva klipy a těm debilům to vypadlo..jako až do čtyr nešel setobox sem myslela, že budu vraždit... *16* *16*
      • vterinka

        Re: Re: Michael

        jo nám taky nešel!!!!!!!!!! Ráno jo upe v poho a přijedu odpoledne domů a nic nefaralo!!!!!!!!! A na normální tv bylo velké kulové!!!!!!!! *16* *16* *8*
  • kamik21

    Enrique na Impulsu

    ahojky holky *4* dneska sem ladila Evropu 2 a zrovna sem nekde slysela Can You Hear Me a tak sem pockala co je to za radio a nromalne to byl Impuls to bych fakt nikdy nerekla a taky dneska davaly na ocku Escape a vcera taky:-) a co vy taky ste ho nekde slysely? *14* *4* *14*
    • vterinka

      Re: Enrique na Impulsu

      No já ne a ani neuvidím, protože se od srpna ruší óčko na septoboxu a my satelit nemáme *9* *9* *9* a to bych se musela dívat na netu a to si ho rači pustím sama než na něj čekat *14* *14*
      • kristyn875

        Re: Re: Enrique na Impulsu

        cože??oni to na setoboxu ruší,,??to si dělaj prdel ne??? *16* *16*
        • kamik21

          Re: Re: Re: Enrique na Impulsu

          no to si děláte srandu ne? *9* *7* kde jste to slyšely?
          • vterinka

            Re: Re: Re: Re: Enrique na Impulsu

            je mi líto, ale bylo to v Moravskoalezském deníku, čili v novinách a na óčku už sem dvakrát viděla reklamu, ve které říkají, kde se óčko bude vysílat a septobox tam nebyl a v novinách to psali jasně, že se nedohodli v nějakou agenturou, či co to je a zvýšili nějaké poplatky o 100% no a tak nebudou na septoboxu vysílat
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Enrique na Impulsu

              od srpna čili od soboty *9* *9* *9*
            • kamik21

              Re: Re: Re: Re: Re: Enrique na Impulsu

              aha no tak uvidime... ono to nejak dopadne a nevis odkdy tam psaly ze nebude ?
    • humanic

      Re: Enrique na Impulsu

      Hm..tak já zatím ne *9* Ale na MTV jo,tam ho dávají pořád
  • kristyn875

    ??

    ahojík holčiny, kdo z vás pojede v květnu na ten sraz fanclubu?pls *3* *1*
    • vterinka

      Re: ??

      On už je termí?? *15* *15* *15* to mi uniklo *15* *15* *15* *15* a kterého to je a kde? a kdo všechno tam bude?? jen my z osobností nebo ještě někdo jiný?
      • pajda83

        Re: Re: ??

        ty nejsi registrovaná v offic fanclubu??? *3*
        • vterinka

          Re: Re: Re: ??

          jestli myslíš ten meil co tu byl tak ne *15* *15* *15*
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: ??

            tak šup se registruj!!!! *1*
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: ??

              ok už tam teda sme :D:D:D
    • kacka.bedna

      Re: ??

      já ještě nevím holky jestli pojedu.ráda bych jela ale zaleží to na více okolnostech.je to jako s tim koncertem do poslední chvíle jsem nevěděla a nakonec to vyšlo.raději nic neslibuju.ale ráda bych se s Vámi setkala. *3* *4*
    • pajda83

      Re: ??

      samozřejmě já!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *1* se na vás těším kočky moje!!hihi *1* *1*
      • kristyn875

        Re: Re: ??

        já sem se taky mocky těšila dokud sem nezjistila že je to v Olomouci.. *9*
        • Re: Re: Re: ??

          Ahoj, nebuď smutná jelikož sraz je první ale určitě ne poslední!!! Tenhle jsme se rozhodli udělat v Olomouci, jelikož je tam zatím! největší koncentrace fanoušků *7*
        • pajda83

          Re: Re: Re: ??

          máš to daleko???? *3*
          • kristyn875

            Re: Re: Re: Re: ??

            jj hodně...jsem z Příbrami..škoda..sem vás všechny chtěla vidět..a chtěla sem popřát Enrímu *3* *9* *3*
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: ??

              to je škoda,moc...no ale ještě srazíky budou,je to v začátku!! *1*
            • kristyn875

              Re: Re: Re: Re: Re: ??

              mno to nwm...ale asi by mě nepustili přes pul republiky..to bych musela jet ještě den předem
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: ??

              a rodiče tě nepustí??? *9*
  • kamik21

    Fakt???

    A v kolik to bylo???????
  • 9margaret9

    .....................

    Jinak, kdyby tady přijel, tak by bylo nejlepší se někde sčuchnout a vytvořit ještě s dalšími ohromný kotel:-)
    • Re: .....................

      On určitě přijede ... Když u nás byla Madona,pusycat dolls(dokonce i na Slovensku)teď si nemůžu dál zpomenout,ale bylo u nás hodně ... proč by nepřijel??? 80% šanci nám všem dávám a jistě někdy za život přijet musí ... *14* *15* *1* *1*
    • pajda83

      Re: .....................

      jj dobrý nápad a potom ho unést!!! *14* *14*
      • humanic

        Re: Re: .....................

        JJ,souhlasím mohli by sme se kdyžtak domluvit a pak tam jít společně! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit