Přejít na výpis diskuzí

Enrique Iglesias

OSOBNOST 31.12.2006 
7849 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adinka21

    Čez arena Ostrava

    Tak holky odepsaly mi z čez areny ze by Enriška braly konečně super zprava ale koncert by se asi konal v Ostravě pokud manažer bude souhlasit pač v Ostravě ho chtějí ted jen čekam zda se někdo ozve od enriska napsala jsem vzkaz manazerovy a jeho tymu ze by jsem pro enriska mela v česku halu pro jeho koncik tak drzte palce aby enri prijel snad jsme vás aspon trošku potěšila:-)Držte palečky at se někdo z jeho tymu ozve *3*
    • vterinka

      Re: Čez arena Ostrava

      Týjo no tak to je bezvadná zpráva!! *14* *14* *14* *14* *14* Tak snad to klapne!! *14* *14* *14* *14*
      • adinka21

        Re: Re: Čez arena Ostrava

        jj jsem z ostravy hrabuvky jestli to znas Vteřinka *1*
      • adinka21

        Re: Re: Čez arena Ostrava

        Jo taky doufám že to klapne mno ted snad si to promyslí a budou kontaktovat manažera fernanda.Vyborně diky že jsi poslala email jsem zvedava zda ti napíši mě dnes napsaly 6 emailu mazec *1* *3* Dobrý den, kontakt na managera máme. Kdybychom chtěli, budeme je kontaktovat. S pozdravem. JK tohle psal jako posledni email *3* Já napsala tohle Dobrý den tak to je fajn prosím uspořadejte zde pro něj koncert zde jezdi jen ti co už tady byli a Enrique tady ještě nebyl pouze na slovensku všichni fanoušci jen čekaji že přišti rok ho někdo k nám pozve,Budeme moc rádi pokud by jste byli prvni a pozvaly by jste ho k nám do Čez areny jakmile by se vám to podařilo prosím ozvete se budu jen ráda a myslím že poteším všechny jeho fanoušky.Holky už psaly petici ale myslím si že petice nepomuže kdo by mohl pomoc jste vy a věřím že o tom ted budete přemyšlet *3* *3* *3* *3*
        • vterinka

          Re: Re: Re: Čez arena Ostrava

          Wow no tos napsala suprově! *3* *3* Mi zatím nepřišlo nic, tak uvidíme *3*
          • adinka21

            Re: Re: Re: Re: Čez arena Ostrava

            Holky tak já jsme Prahu zkoušela a zatim napsaly že koncert neplanuji a zbytek neodepsal takže pokud chcete tak pšte na prahu hodně štěsti bylo by to fajn ale nevim zda se někdo ozve mě se teda neozvaly pouze Oarena odepsala zpět nikdo jiný.Mě to připada že ho nechtějí a Ostrava ta mě aspon potěšila pokud by přijel doOstravy bylo by to good pač já jsem z Ostravy *1* měla bych to asi 10minut cesty hehe *15*
    • kristyn875

      Re: Čez arena Ostrava

      mno dobrá zpráva jak se to veme...pro mě to moc dobrý neni..Enri sice přijede ale já ho neuvidim... *9* *9* ..tam mě naši určo nepovezou..a nemužem se poptat ještě v Praze.dyt tam těch hal a aren je nejvíc.. *7*
      • Re: Re: Čez arena Ostrava

        No tak to si mi teda vůbec radost neudělala!!Protože já to do Ostravy mám přes celou Republiku!!A to by mi teda nedovolili tam jed!! *8* Takže to jsem v prdeli...to bych byla radši kdyby nepřijel vůbec,než abych ho neviděla *16*
        • Re: Re: Re: Čez arena Ostrava

          Já bych to nechala být..protože když Enrísek bude chtít přijed tak si to vyřídí sám..to musí poslat jeho manažer,jestli tady můžou mít koncert *3* Ale jestli to klapne..tak jsem vážně v prde.....!!!!!!PROTOŽE HO NEUVIDÍM!!!TO STE MĚ TEDA MOC NEUKLIDNILI..TEĎ JSEM NAŠTVANÁ! *8* *9*
          • kristyn875

            Re: Re: Re: Re: Čez arena Ostrava

            jj holčiny nejste v tom sami...sama sem taky v prdeli..ale věřim Enrimu..přece by si nenechal ujít Prahu..takové krásné město...může jít navštívit Vašíka Klausů *1* *1* *3* teda moc doufam, že přijede do Prahy
            • vterinka

              Re: Re: Re: Re: Re: Čez arena Ostrava

              jéé ty jsi z Ovy? a z které části? Já tam totiž chodím na školu *3*
            • adinka21

              Re: Re: Re: Re: Re: Čez arena Ostrava

              No jo holky ale bohužel v praze jsou neschopní lidi a nereaguji na emaily já jsem z Ostravy tam se starám aby přijel sem kdo jste z Prahy zkoušejte to ja na to nemám aby jsem psala a nikdo neodepisuje.Myslím že tady je větší šance na přišti rok než v Praze pač ti mají už domluvený jiný koncerty svině *1* *1* *1* Takže kdo chce enriška vOstravě pište do čez areny *4* *3*
      • adinka21

        Re: Re: Čez arena Ostrava

        Zkusím to mužeš ale mě z prahy psaly že neplanuji koncert proto jsem psala do haly v Ostravě a oni mi psaly že mam koncert nabídnout pořadatelum a ted do konce chtějí mi číslo na mobil *1* *1* takže jen tak by číslo nechtěly něco se možná dít bude *3*
        • kristyn875

          Re: Re: Re: Čez arena Ostrava

          mno jasně..ale tys psala jenom par arenam..tam jich je...třeba by některý zajem měli..to by mě teda HODNĚ moc mrzelo, kdybych Enriho neviděla..páč přes celou republiku by mi naši jet fakt nedovolili *9*
          • Re: Re: Re: Re: Čez arena Ostrava

            jo...Ostrava je strašně daleko..bylo by super kdyby tu byl...ale do Ostravy mě naši tky nepustí...Prosím zkuste ještě tu Prahu!! =) prosím prosím
  • 1stbarby

    Tonight

    Ahoj holky, tak jsem se odvážila poslat link na klip k Tonight jedné své dobré kámošce, které je stejně jako mně taky přes 30, takže na to koukáme podobně. Zajímal mě její názor, ona je vůči Enrimu neutrální. Říkala jsem si, jestli třeba nejsem moc zaujatá, že mi ta hromadná scéna přijde nechutná... no tak tady mám odpověď: "Hmm, tak to je videoklip, který bych už nemusela vidět podruhé. Přijde mi nevkusný... Vypadá to, jako kdyby si chtěl nějaký cucák kompenzovat to, že ho žádná nechce... Já se ráda dívám na ženské tělo, ale tohle už není o kráse, to je vulgární..." *9* *9* *9* Tak takhle to působí na inteligentní holku. Blbé, že?
    • vterinka

      Re: Tonight

      No prosím a je to tu ...... Já bych ho zfackovala jak malého smrada nejrači!! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* a představa, že se na to můžou dívat i malé děcka, které ho mají rády, nebo to jen tak najdou, i když leckteré už lecos viděly, lae i tak, já byhc rodič, tak bych nechtěla, aby to moje dítě vidělo! ..... Je to smutné. *9* *9* *9* *9*
      • pajda83

        Re: Re: Tonight

        Ježiš a co se vám jako na tom nelíbí?Ukazuje se tam nahatý,bez trenek?ne neukazuje,jeho chlouba mu fakt vidět nejde a holky jsou taky oblečený i když malinko,ale jsou,bože to je klip o sexu a né o chytání ryb,je to jeho práce,chápete to?nemuže pořád dělat romantický songy styl,že ho někdo zavře do basy nebo zastřelí....život je i o sexu a tenhle klip je super!!! miluji řeči typu,jako že byste ho zfackovali apod....taky nevím,co vám na tom příjde vulgárního..nechápu a klip k písni sad eyes vulgární není,jak si to tam dělá sám??????????????????????????????? ?????????se trošku holky zamyslete !!!!
        • 1stbarby

          Re: Re: Re: Tonight

          Probůh proč tak vyjíždíš? Sex mi fakt není cizí *1* Můžem projevit svůj názor stejně jako ty, že? Že se ti klip líbí - dobré pro tebe, můžeš se na něj dívat jak je libo! Pokud ti přijde v pohodě, že se na to koukaj i holky, který s milostným životem teprve začínaj... v pohodě, tvůj názor, respektuju ho. Ocenila bych, kdybys toho byla taky schopná. Nic ve zlým. Enriqua poslouchám od Bailamos a něco takovýho jsem od něj prostě nečekala. Kde je fantazie? O Sad Eyes sám řekl, že je to trochu nechutné... zvláštní, že pak natočí tohle. Respektuju ho, je to jeho život, jeho práce, podporuju ho, ale do té podpory patří i to, že se nebojím na rovinu říct, že se mi od něj něco nelíbí. Prostě nelíbí. Proč s tím máš problém?
          • pajda83

            Re: Re: Re: Re: Tonight

            ne,to že se to ti nelíbí s tím problém fakt nemám.žijeme ve svobodné zemi a právo volby zatím zrušeno nebylo,jen mě sere,jak tady někdo prezentuje jak moc je kike super a pak toto...je třeba si uvědomit,že je to jeho práce....pokud je má práce být hosteska,mám v popisu práce být asi milá na lidi,stejně tak jako enri je sexy a sexy má být i v klipech....a pokud má písničku o tom,že někoho ošuká,je nutno pochopit a příjmout fakt,že kip nebude o chytání ryb ale o sexu,a pokud sej í nelíbí sexy zpěvák tak at fandí kačerovi donaldovi !!!!
            • sara.jenni

              Re: Re: Re: Re: Re: Tonight

              Děkuji za vysvětlení! Alespoň vím, že jsi ho nezavrhla kvůli jednomu klipu! A jedné psíničce! ... Nevím kde jsem udělala chybu v měkkém nebo tvrdém Y/I, takže to kašlu ... To jak je tam tolik lidí je fakt, že je to docela divné, ale jinak se mi klip líbí a nemám proti němu nic, když je to fantazie chalapa... Enrique nebo ten kdo to vymyslel, tak má fantazie šílenenou! ... Já jsem měla pocit, že jsi už ho zavrhla a nafackovala by jsi mu za to, že je kretén, že něco takového udělal a tím pádem u tebe klesnul... mě to tak totiž přišlo, a pardon za chyby když je tam nejdete!!!
            • pajda83

              Re: Re: Re: Re: Re: Tonight

              no asi cenu to nemá,páč já se ho budu zastávat dále..ano,sex je o intimitě dvou lidí,ale enri o tomhle klipu řekl svý....je to sen chlapů.....tak o čem asi ti chlapi sní?asi ne o těch pandách....a pokud ty jsi dobře pochopila..tady nějak nejde o tebe ....
            • 1stbarby

              Re: Re: Re: Re: Re: Tonight

              Hele koukám, že asi nemá smysl to vysvětlovat. Prostě mám svůj názor a vidím, že se vám to těžce nelíbí... což je asi tak jediný, co s tím můžete dělat *3* Napadám snad já vás za to, že se vám to líbí? Ne... Ano, Enrique pro mě JE super, sexy a přitažlivej chlap a když zpívá o šukání, tak nečekám klip o pandách. Jasně. Jestli jste si všimly (v množném čísle u žen se pěkně prosím na konci píše ypsylon), tak jsem už dřív psala, že klip je profesionálně udělaný, má krásné nasvětlení, že jediné co mi na něm vadí jsou zběsile rychlé prostřihy a ta hromadná scéna na konci. Šukačka na začátku je dost dobrá, abych to teda napsala polopatě. Sorry, ale pro mě je sex o intimitě dvou lidí, ať už je to rychlovka na potkání nebo něco jinýho, to je fuk. Ne grupáč nebo swingers párty. Pochopily? A pochopily, že se do nich nenavážím, ani do Enriho? Doufám, že jo. A nafackovala bych mu, protože mi na něm záleží. Ale to asi každý nepochopí.
          • sara.jenni

            Re: Re: Re: Re: Tonight

            Tak fajn! Já vám váě názor neberu, chápu že to někomu nelíbí.. já to chápu!!! Ale nějak nevím, co je na tom tak strašného, když jak i sama Pavla řekla a já už tady taky několikrát, že i Sad Eyes je podobné... tak teda fakt nechápu proč teď by jste ho sfackovali, když už předtím udělal i Sad Eyes, to vám nepřišlo nechutné, že??? ale najednou tohle vám přijde strašné!!! Je mi 15let a mojí dobré kámošce je 13let, ale ani jedna s tím nemáme problém!!! Když už jsem si líbilo i SE tak nemůžu říct, že je Tonight nevkusné... co jste jako čekali? že tam bude plést pro děti svetr??? sakra, vždyť v té písničce zpívá o sexu!! tak klip asi nebude o ničem jiném, že?? ...
      • 1stbarby

        Re: Re: Tonight

        Kačko tak to ho asi zfackujem spolu... ty víš, že ho miluju, ale za tohle by si zasloužil *9* S těmi dětmi máš pravdu, a nejen děti, i mladší fanynky, co to může dát holce které je řekněme 13-15? Krucinál. Fakt by mě zajímalo, čí to byl nápad. Jen doufám, že ho do toho někdo navezl. Na jeho webu je většina komentářů nadšených, na youtube taky... Já fakt nemám problém ho vidět s holkou v posteli, ale tohleto je sakra fakt silný kafe.
        • vterinka

          Re: Re: Re: Tonight

          Tak to je co říct, když bys ho zfackovala i ty! *9* *9* No právě! ... Já už taky nemám problém ho s někým vidět v posteli, ale musí to být romantické, něžné a s citem a ne toto! A musela by být jedna dívka pro celý klip, to byhc brala, ale toto? NIKDY!!!!!
  • kapitolka

    Evropa

    ahoj holky. na Enriho stránkách se píše o jeho turné po Evropě!!!!!!! které by se mělo konat duben-květen ale zatím bližší informace tam nejsou.....pokud by někdo přeložil něco víc než já:-) tak dejte vědět *4*
    • kristyn875

      Re: Evropa

      jj něco takovýho tam psali, že lístky budou k dostání už brzo...takže, kdybyste některá něco zjistili okamžitě sem pište...fakt to neci prošvihnout! *1* *3*
      • amerika

        Re: Re: Evropa

        Holčiny já osobně si myslím,že když bude mít ENRÍÍÍÍÍÍÍÍÍSSSSEEEK *14* *14* *15* *4* turné po Evropě tak že asi logicky by mohl mít koncík taky u nás!!!!!Teda doufám!!!!! *3* *3* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *15* *4*
        • kyrstyn

          Re: Re: Re: Evropa

          tyyy jooo taky mooc chci aby přijel k nám tag praha je krásný mesto že jo tag by se mohl kouknout na mííístní památky *1* na oasi bych mu byla za patama *14* je prostě strašně sladkej *14* *14* ho mijujuuu a strašně chci aby tady byl...to když tady bude to bude pěkně velkej nááářez *3*
          • Re: Re: Re: Re: Evropa

            chjo janco ...ty budes asi teplej kdyz ho mu mullujes *3* *8* ze jo? *9*
          • humanic

            Re: Re: Re: Re: Evropa

            JJ,já chci tak aby tady byl ho miluju..hele jestli se o tom turné něco dozvíte tak dejte vědět chci mít lístky v 1.řadě *14* *14*
            • smejkysek

              Re: Re: Re: Re: Re: Evropa

              bych rači brala kdyby jel do Brna....to je mě bůíž než Praha a Brno je taky krásný....=ú *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ae jedu na turné do Bratislavy takže supééééééééééééééééééééééééééééééééér...=) *4* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* se tam zblázníím.... *14* *14* *14* *14* *14* *14*
            • kristyn875

              Re: Re: Re: Re: Re: Evropa

              přesně tak..takže jakmile něco bude rychle to sem písejte. *1* *3*
  • humanic

    Ahojík!

    Ahoj..kdo ještě nejste zaregistrovaný na nových enriho stránkách tak se pls zaregistrujte a přidejte se do naší stránky Czech Fans(We Love You) a nebo tady..tady se můžou zaregistrovat fanoušci z celého světa! http://www.enriqueiglesias.com/grou p/fansfromtheworld *3*
    • pajda83

      Re: Ahojík!

      jj,už jsem tam,teda já už se registruji všude,je tam toho spousta... *1* *1*
    • dotaz

      Ahoj holky, nerada Vám vstupuji do diskuze a narušuji vaši partičku, jen bych se Vás chtěla zeptat, jestli některá z vás která jede na konzert Enriqua do Bratislavy neví, jak se dostat do sibamac areny z hlavního nádraží. Moc děkuji za odpověď. Vaše diskuze je super, vždycky tu najdu nějaké novinky o Enriquovi. Ahoj a mějte se krásně.
      • pelclovajana

        Re: dotaz

        Odkud jsi??? Já tam taky možná pojedu vlakem...a nevím jak tam trefíme!!! Tak radši doufám, že dají taťkovi v práci volno...a sfrknem tam autíčkem!!! Jen s mamkou by jsme byli schopný se ztratit... *3* *1* Ale zase kdyby jsme se v tom vlaku někde našli a pak bloudili společně to by bylo dobrý!!! *3* *14* *14*
        • Re: Re: dotaz

          Ahoj, já jsem z České Třebové a odkud jsi ty? Jak psala Lucia, jede se tam tranvají č.2 z hlavního nádraží a je to 7 zastávka. Jen je trochu problém s cestou zpátky na nádraží, jestli se dívám pozorně, jede poslední tranvaj okolo 23h a nevím jestli ji stihneme.Záleží v kolik hodin začne koncert, píší sice ve 20h, ale jistě tam bude nějaká předkapela a Enrique může vystoupit třeba až po 21h. Nevíš jakou kapacitu má ta hala a kdo bude dělat předkapelu? Ono taky bude docela těžký se pak rychle dostat ven. Máme lístky na stání, kam jdete vy?
          *4*
          • Re: Re: Re: dotaz

            ahoj holky,ted to ctu,koukam,ze se vam chce taky do bratislavi az :=),ja jedu taky a jsem z usti nad labem,jedete nektera opravdu sama vlakem tak jako ja?
            • Re: Re: Re: Re: dotaz

              jste hodny,ale jeste nevim kdy vubec pojedu.asi jedete nejak tesne pred koncertem?ja mozna pojedu do bartislavi drive,mam tam jednu znamou,ktera se mnou bohuzel stejne nepujde,ale chce poradit kde je sibamac arena atd.a mate listky na stani?? ja tim ze pujdu sama jsem si koupila na sezeni a ted me to docela mrzi kdyz jsem tam mohla potkat treba vas *4*
            • Re: Re: Re: Re: dotaz

              Já jedu s kamarádkou, ale pokud pojedeš přes Českou Třebovou, můžeš se k nám připojit.
          • Re: Re: Re: dotaz

            máš tam aj nočné spoje autobusov na Hlavnú stanicu takze to mas v pohode tu mas odkaz http://imhd.zoznam.sk/ba/index.php? w=3023ef2f302523ea&l=453&x=83886106 3206

            ak by ti to nenaskocilo je nocny spoj c. 53
            • Re: Re: Re: Re: dotaz

              Už to vidím, tak moc děkuji. A ty tam nejedeš?
      • Re: dotaz

        ahoj, ja nie som z Bratislavy, ale na nete som nieco nasla, tu je odkaz na mestsku dopravu v Bratislave http://imhd.zoznam.sk/ba/index.php? w=3023ef2f302523ea&l=2&x=6291456952 63 , elektricka c.2 ide z Hlavnej stanice a vystupit musis na zastavke Nova doba, aspon to odporuca stranka Sibamac areny tu je kontakt http://ntc.sk/sk/kontakty , dufam ze ti to pomoze
        • Re: Re: dotaz

          http://imhd.zoznam.sk/ba/index.php? w=3023ef2f302523ea&l=2&x=2097152952 55

          opravujem adresu na tu elektricku
          • Re: Re: Re: dotaz

            Děkuji, moc jsi mi pomohla. Ta hlavní stanice to je u vás hlavní nádraží? Protože pak tam ještě v seznamu stanic je asi 9x ŽST, to je co za zastávky?My u nás máme zkratku ŽST jako železniční stanice, teda alespoň v dopravních předpisech.
            • Re: Re: Re: Re: dotaz

              hlavní nádraží je hlavná stanica a nie je začo, a neboj trafíš. pa
      • kacenka33

        Re: dotaz

        ahoj...ráda bych ti řekla že jedu..ale bohužel nejedu..ale strašně ráda bych jela...ale každopádně si to tam užij...a pak napiš jaký to bylo *3* *4*
    • kacenka33

      Re: Ahojík!

      jj už jsem tam *3* *14*
  • humanic

    předskokan

    Ahojík,ani sem se vás nezeptala,kdo ste byl na tom koncertě ve Slovensku.Měl Enrísek nějakého přeskokana?? *14*
    • kacka.bedna

      Re: předskokan

      byla jsem v bratislavě a tam předskokan nebyl žádný *14* *14*
  • sara.jenni

    MTV

    Nejsem si jistá jestli to tady už bylo... Hlasujte pro našeho miláčka http://ema.mtv.cz/umelci/enrique-ig lesias
    • vterinka

      Re: MTV

      jj blo, já sem to tu dávala, ale lepší at je to tu dvakrát než vůbec *3* *14* *3*
      • sara.jenni

        Re: Re: MTV

        Taky pravda :)
  • kristyn875

    hlasování

    hojky...hale nechcete někdo jít hlasovat ať v tom nejsem sama?? *3*
  • china

    neusnout na vavřínech!

    http://www.t-music.cz/ a http://www.hitparady.estranky.cz/ zatím to je dobrý *3* *3* *3* *3* Já to sem musím pořád dávad no *8* Vždycky když du na net tak se snažím tu 5 ti stovku naklikat (teda pokud mě mamka nenachytá, to je potom keců). Ale poslední dobou sem teda nak to odfákla. *16*
    • china

      Re: neusnout na vavřínech!

      ...ale ikdyž to stou 5ti stovkou sem to přehnala. To toho tiskara dám jako prd
  • terousek996

    je úúúžasnej!!!!

    poslouchám jeho písničky od rána do večera sou úžasný hlavně: Hero, Taking back my love, be with you a escape. *4* *14* *3* *14* Enrique je tak kláááásňouškej *14* *14* *14* *14*a ty jeho očička *14* *14* *14* já ho milujůůůůůůůůůůů *14* *14* *14*
    • Re: je úúúžasnej!!!!

      Taky souhlasím *1* *1* *1* *1* je úplně božský *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: je úúúžasnej!!!!

      taky souhlasím *1* *1* *1* *1* je prostě božský *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • vterinka

      Re: je úúúžasnej!!!!

      Já se taky přidávám!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • pelclovajana

      Re: je úúúžasnej!!!!

      Souhlasím!!! Úplně ve všech bodech... *1* *3* *14* *14*
  • humanic

    kuk

    Koukněte se *1* Uhádli ste?? http://hitvidea.blogspot.com/2009/0 7/battle-of-runway-1-pojdte-sledova t.html

    Copak Anna chce Enrískovi??
    • Re: kuk

      Já sem tam našla jenom fotografiji Anny a Enrica na tenisovém utkání *7* nepřipadá mi,že by po něm něco chtěla *7* jenom jako by se bavily o tenise který hráč je lepší a to videjko na přehlídkovém mole nic moc *9* .Enrique se chytá za ouško jenom když přemýšlí *3*
      • katy22

        Re: Re: kuk

        me to video nejde *9*
        • 9margaret9

          Re: Re: Re: kuk

          Musíš si smazat mezery v odkazu...
    • pajda83

      Re: kuk

      to nevím,protože mě to videjko nejede *10* *10* ,ale jeden nikdy neví co tam kutili *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit